جستجوی پیشرفته

قیمت لاین اری وارفیدل Wharfedale

لاین اری های Wharfedale Pro

لاین اری های Wharfedale Pro

لاین اری های Wharfedale Pro در سرتاسر جهان حتی در سخت ترین شرایط و محیط های قابل تصور استفاده می شوند. سری‌های مختلف لاین اری وارفیدل (WLA) قوی، همه‌کاره و قدرتمند هستند و تا مرز نابودی، در برابر فشار صوتی بالا تاب‌آوری دارند. حتی در بالاترین سطوح توان، یک سیستم WLA صدایی چشمگیر و واضح ارائه می دهد.

ساختار کابینت لاین اری های وارفیدل

تمام سری های لاین اری وارفیدل در کارخانه این شرکت به دست صنعتگران ماهر ساخته می شوند. تیم نجاری ورق های چند لایه (plywood) چوب درخت توس منطقه بالتیک (روسیه) را برای کابینت های محکم، یک‌دست و بدون لرزش اسپیکرهای حرفه ای انتخاب می کنند. چوب درخت توس منطقه بالتیک (Baltic birch) برای کابینت‌سازی مورداستفاده قرار می‌گیرد. در روند ساخت این نوع plywood از چسب ضد آب استفاده می‌شود تا در شرایط محیطی دارای رطوبت از ماندگاری طولانی‌تری برخوردار باشد. از جمله خصوصیات مفید این چوب توانایی خوب در نگهداشتن پیچ و استحکام موقعیت آن است. در ادامه کابینت ها چند لایه از بهترین رنگ شرکت وارفیدل را دریافت می کنند تا برای مدتی طولانی جلوه و ظاهری مطلوب داشته باشند.

درایورهای سری WLA

درایورهای سری WLA

درایورهایی که در لاین اری های WLA به کاررفته اند، دست ساز و سفارشی هستند. به واسطه بهره گیری از آهنرباهای درجه یک، سلولز خالص در مواد مخروط و نیز مس با کیفیت برای سیم پیچ های صوتی، درایورها بسیار کارآمد بوده و تا آنجا که قوانین فیزیک اجازه می دهد، انرژی را به حرکت ذرات هوا تبدیل می کنند.

نصب و آویزان کردن سری WLA

نصب و آویزان کردن سری WLA

در لاین اری های WLA وارفیدل هر اسپیکر مجهز به سیستم آویزان کردن یکپارچه داخلی است که سبب ساده تر شدن مراحل برپا کردن یک لاین اری، چه کوچک و چه بزرگ می شود. برای اتصال اسپیکرها به یکدیگر به سخت افزار اضافی نیاز نیست. با استفاده از فریم های آویز (fly frame)، سیستم‌ها را می‌توان به گونه‌ای پیکربندی کرد که برای هر برنامه‌ای مناسب باشند.

تنوع پیکربندی سیستم های لاین اری WLA

تنوع پیکربندی سیستم های لاین اری WLA

سیستم های لاین اری WLA کاملاً مقیاس پذیر هستند و می توان آنها را از کوچک تا بزرگ، به همراه ساب تک یا دوتایی 18 اینچی پیکربندی کرد. حتی مانیتورهای صحنه سری WLA نیز وجود دارد. شما با استفاده از لاین اری های این سری می توانید سیستم کاملی طراحی کنید. اگر نمی توانید سیستم کامل و مناسب خود را طراحی کنید، روی کمک کارشناسان ما حساب کرده و از آنها مشورت بگیرید.

Wharfedale Pro