جستجوی پیشرفته

قیمت میکسر دیجیتال یاماها | Yamaha

میکسر دیجیتال یاماها - Yamaha Digital Mixer

بیش از چهار دهه از ظهور میکسرهای دیجیتال می گذرد، در این بین میکسر دیجیتال یاماها جزء کنسول های میکس پرطرفدار در میان تعداد زیادی از مهندسان صدا و موزیسین ها در سراسر جهان بوده است. نخستین میکسر دیجیتال یاماها تحت عنوان DMP7 در سال 1987 معرفی شد. این میکسر دیجیتال دارای اکوالایزر پارامتریک، افکت های داخلی و فشرده سازی استریو بود. میکسر دیجیتال یاماها DMP7 قادر بود مراحل چندگانه میکس و کنترل فیدر را ذخیره کرده و فراخوانی کند. در واقع این میکسر برخواسته از نیازی بود که در حوزه ابزارهای موسیقی دیجیتال وجود داشت.

در سال 1994 میکسر ProMix-01 به بازار عرضه شد که این قابلیت را داشت تا به عنوان یک PA mixer در اجراها و برنامه های کوچک به کار گرفته شود. این میکسر دیجیتال یاماها انعطاف پذیر و کیفیت صدای آن با میکسرهای آنالوگ قابل رقابت بود. از آن زمان تاکنون 22 سری منحصر به فرد میکسر دیجیتال با خصوصیات و ویژگی های مختلف توسط این کمپانی تولید شده است و شما هنگام خرید میکسر دیجیتال یاماها با مدل های متنوعی روبرو خواهید بود. یاماها با ارتقاء مداوم فناوری و نیز کمک گرفتن از متخصصان، همواره جایگاه خود را در میان برترین های حوزه موسیقی و صدا حفظ کرده است. امروزه انواع میکسر دیجیتال یاماها در سراسر جهان از استادیوم های ورزشی گرفته تا کلوپ های موسیقی و از استودیوهای حرفه ای ضبط گرفته تا استودیوهای شخصی به کار گرفته می شوند. یکی از رازهای موفقیت یاماها در این است که این کمپانی همواره به دنبال پیش بینی توانمندی های مورد نیاز در آینده و تعبیه آنها در تولیدات و محصولات خود بوده است.

از آنجا که قیمت میکسر دیجیتال یاماها بسته به ویژگی ها و امکانات مدل های گوناگون متفاوت است، لازم است پیش از اقدام به خرید درباره امکاناتی که در راستای هدف شما بوده و نیازمندی هایتان را تامین می کند، تحقیق کنید. برای مثال شما برای یک استودیوی شخصی یا اجرای برنامه های گروهی کوچک هیچ نیازی به یک میکسر دیجیتال پیشرفته و حرفه ای مانند YAMAHA CL5 آن هم در شرایط اقتصادی کنونی نخواهید داشت.

پس برای خرید میکسر دیجیتال یاماها در گام اول به تکمیل اطلاعات پایه ای خود درباره میکسرها بپردازید. اگر در این زمینه دانش کافی ندارید حتما پیش از هر کاری مقاله مربوط به راهنمای خرید میکسر وبلاگ دیجی صدا را مطالعه نمایید تا با اصطلاحاتی که هنگام خرید میکسر دیجیتال با آنها روبرو می شوید، آشنایی کافی پیدا کنید. سپس از دامنه بزرگ قیمت میکسر دیجیتال یاماها قیمت یا قیمت هایی که به بودجه شما نزدیکتر است را انتخاب نمایید. حال مشخصات فنی مدل هایی از میکسر یاماها که انتخاب کرده اید را به دقت بررسی کنید، از تعداد کانال، تعداد ورودی ها و خروجی ها و وزن گرفته تا موارد دیگر. در نهایت بهترین گزینه ای که تامین کننده هدف و خواسته های شماست را خریداری نمایید. فراموش نکنید برای انتخاب و خرید میکسر دیجیتال یاماها هر سوال و ابهامی که داشته باشید، می توانید روی مشورت با کارشناسان دیجی صدا حساب کنید.

 

یاماها Yamaha