جستجوی پیشرفته

قیمت میکسر دیجیتال مایداس | Midas

میکسر دیجیتال مایداس - Midas Digital Mixer

چرا به دنبال خرید میکسر دیجیتال مایداس هستید؟ شما هم کیفیت صدای افسانه ای مایداس را باور دارید؟ امروز درباره مایداس و میکسرهای دیجیتال آن با شما صحبت می کنیم.

قدمت نام مایداس به سال 1970 باز می گردد. در آن زمان جف بایرز و چارلز بروک شرکت MIDAS Amplification را تاسیس کردند. مایداس در سال های اولیه بر روی میکسری ساده کار می کرد که در سال 1974 در تورهای کنسرت گروه سوپر ترمپ استفاده شد. این شرکت یکسال بعد برای شرکتی امریکایی یک میکسر اجرای زنده ساخت که در کنسرت خوانندگانی چون الویس پریسلی، بیلی جول و ... مورد استفاده قرار گرفت. در سال 1977 نیز یک میکسر مخصوص برای تور کنسرت های جهانی گروه پینک فلوید طراحی کرده و ساخت. مایداس روند پیشرفت خود را ادامه داد تا جایی که به نامی شناخته شده در حوزه اجرای زنده تبدیل شد.

سال 1987 نقطه عطفی در مسیر حرکت مایداس بود چرا که در آن سال همکاری نزدیک خود را با شرکت کلارک تکنیک (KLARK TEKNIK) آغاز کرد. حاصل این همکاری عرضه میکسرهای XL 3 در سال ۱۹۹۰ و XL 4در سال ۱۹۹۵بود. ارائه مدل های جدیدتر میکسرهای مایداس باعث شد تا جایگاه ویژه این کمپانی در بین صدابرداران برنامه های زنده تثبیت شود. با شروع قرن بیست و یکم میکسر دیجیتال مایداس نیز پا به صحنه اجرای زنده گذاشت و کیفیت و برتری میکسرهای آنالوگ این شرکت را تکرار کرد. مایداس در طول نیم قرن فعالیت خود در عرصه صدا دستاوردهای متعددی داشته و جوایز گوناگونی را از آن خود کرده است.

مایداس همواره تلاش داشته تا بالاترین سطح کیفیت را ارائه دهد، از همین روست که بسیاری از مهندسین صدا قائل به کیفیت افسانه ای صدای مایداس هستند. در بین صدابرداران حرفه ای خرید میکسر دیجیتال مایداس یک خرید موفق و هوشمندانه است، البته اگر مشکل بودجه و پرداخت هزینه در میان نباشد، چرا که در این صورت بالا بودن قیمت میکسر دیجیتال مایداس ممکن است گروهی از خریداران را منصرف کند.

مانند سایر تجهیزات صوتی یا سازها و ابزارآلات موسیقی برای خرید میکسر دیجیتال مایداس نیز توصیه می کنیم که قبل از انتخاب از بین گزینه های مختلف، دانش پایه خود را برای بررسی مشخصات فنی مدل های مختلف و یافتن گزینه ای مناسب هدف و نیازتان افزایش دهید. در این زمینه می توانید از مطالب موجود در وبلاگ دیجی صدا از جمله راهنمای خرید میکسر استفاده نمایید.

از جمله پرطرفدارترین میکسرهای دیجیتال مایداس می توان به این موارد اشاره کرد:

  • میکسر دیجیتال مایداسMIDAS M32
  • میکسر دیجیتال مایداسMIDAS M32 Live
  • میکسر دیجیتال مایداسM32C
  • میکسر دیجیتال مایداسMIDAS M32-R
  • میکسر دیجیتال مایداسMIDAS M32R Live
  • میکسر دیجیتال مایداسMR12

 

برای مثال میکسر مایداس M32 LIVEیک کنسول میکس صدای دیجیتال چندمنظوره است که می توان از آن هم در اجرای زنده و هم ضبط و پردازش استودیویی استفاده کرد. این میکسر با 40 کانال ورودی همزمان، 32 پری آمپلی فایر میکروفون مایداس پرو، 25 میکس باس، ضبط زنده‌ی مولتی ترک، 25 فیدر موتورایز مایداس پرو، نمایشگر تمام رنگی 7 اینچی، 32 کانال دو طرفه ضبط و ... امکانات بی نظیری را در اختیار یک صدابردار حرفه ای قرار می دهد. همان طور که گفتیم ممکن است قیمت میکسر دیجیتال مایداس بالا به نظر برسد اما برای سازمان ها و مجموعه هایی که به دنبال بهترین کیفیت هستند، این هزینه مقرون به صرفه است. از آنجایی که قیمت میکسر دیجیتال مایداس نیز مانند هر سازنده دیگری دامنه متفاوتی را شامل می شود، می توانید مدل متناسب با نیاز خود را از بین سایر محصولات این شرکت انتخاب کنید. اگر در این باره نیاز به مشاوره یا راهنمایی داشتید، با کارشناسان دیجی صدا تماس بگیرید.

مایداس Midas