جستجوی پیشرفته

قیمت میکسر دیجیتال بهرینگر | Behringer

میکسر دیجیتال بهرینگر - Behringer Digital Mixer

خرید میکسر دیجیتال بهرینگر یکی از توصیه هایی است که ممکن است از حرفه ای های عرصه صدا شنیده باشید. بهرینگر یک شرکت آلمانی است که در زمینه ساخت تجهیزات ضبط و پردازش صوت بیش از 3 دهه قدمت دارد. این شرکت در سال 2007 به عنوان چهاردهمین سازنده برتر آلات و تجهیزات موسیقی در جهان دست پیدا کرد. بهرینگر به طور مستقیم در 10 کشور و منطقه حضور دارد اما شبکه فروش آن بالغ بر 130 کشور را تحت پوشش دارد. اولی بهرینگر (Uli Behringer) موسس و مالک بهرینگر در سال 2016 جایزه رهبر صنعت صدای جهانی را به خاطر رهبری الهام بخشش در ایجاد و تقویت صنعت موسیقی و راه اندازی هولدینگ موزیک تریب (Music Tribe Global Brands) متشکل از چندین برند معتبر عرصه صدا دریافت کرد.

برای اینکه نسبت به خرید میکسر دیجیتال بهرینگر اطلاعات بیشتری داشته باشید، در اینجا به معرفی دو مدل از محصولات این شرکت می پردازیم. البته پیش از آن پیشنهاد می کنیم چنانچه درباره خرید میکسر به راهنمایی بیشتری نیاز دارید، با مراجعه به وبلاگ دیجی صدا، مطالب مرتبط با خرید میکسر یا سایر اجزای سیستم صوتی را مطالعه نمایید.

میکسر دیجیتال بهرینگرBehringer X32 یکی از معروف ترین و پرفروش ترین میکسرهای این کمپانی است. در طراحی این میکسر به سهولت کاربری توجه زیادی شده و تا حدودی پیچیدگی های رایج کنسول های میکس دیجیتال تعدیل شده اند. X32 کلیه توانمندی ها و ویژگی هایی که برای یک اجرای زنده یا کار استودیویی نیاز دارید را در دل خود جای داده است. این میکسر در سال 2011 به بازار عرضه شد و خیلی زود توجه فعالان حوزه صدا و موسیقی را به خود جلب کرد. نکته مهم این بود که قیمت میکسر دیجیتال بهرینگر X32 با وجود صدای درخشانی که تولید می کرد و امکاناتی که در اختیار اپراتور می گذاشت، گران نبود. این امر ریشه در فلسفه راه اندازی بهرینگر داشت چرا که این شرکت از ابتدا به دنبال تولید تجهیزاتی بود که بتواند طیف زیادی از علاقمندان را با هر توان مالی پوشش دهد.

X32 یک میکسر 40 کاناله است که از 32 ورودی میکروفن، 16 خروجی و 16 خروجی Busses/Groups پشتیبانی می کند. همچنین فانتوم پاور، DAW Control و فیدر مورتورایز دارد. وزن آن نیز حدود 20 کیلوگرم است. با وجود اینکه قیمت میکسر دیجیتال بهرینگر X32 آنچنان بالا نیست که آن را در رده میکسرهای گران قیمت و بسیار پیشرفته قرار دهد، اما قابلیت های آن باعث شده تا بتواند جوایز معتبری در حوزه صدا دریافت کند، از جمله جایزه MIPA و جایزه بهترین کنسول میکس صدا در سال 2013.

اگر برای پرداخت قیمت میکسر دیجیتال بهرینگر X32مشکل دارید و یا اساسا به دنبال میکسری ساده تر و با امکانات کمتر می گردید، میکسر دیجیتال بهرینگر BEHRINGER WING را به شما توصیه می کنیم. این میکسر دیجیتال 48 کاناله از 8 ورودی میکروفن، 8 خروجی، 8 خروجی AUX و 8 خروجیBusses/Groups پشتیبانی می کند. قابلیت اتصال به لپتاپ و کامپیوتر از طریق پورت USB، برخورداری از فانتوم پاور، فیدر موتورایز، اکوالایزر پارامتریک و ... از دیگر ویژگی های این میکسر دیجیتال بهرینگر است. همان طور که اشاره شد قیمت میکسر دیجیتال بهرینگر WING در محدوده متوسط رو به پایین قرار می گیرد و می تواند برای گروه های نیمه حرفه ای و حرفه ای مقرون به صرفه باشد.

بهرینگر Behringer