میکسر دیجیتال یاماها YAMAHA LS9-16

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

Yamaha

تاریخچه YAMAHA

شرکت یاماها در اواخر دهه 80 میلادی در شیزویکا ژاپن تاسیس شد و در ابتدا به تولید آلات موسیقی پرداخت. یاماها به دلیل تولید آلات مختلف موسیقی از جمله انواع پیانو ، گیتار ، ویولن و دیگر آلات برنجی و چوبی به بزرگترین تولید کننده ابزار موسیقی تبدیل شده و بخش عمده ای از شهرت خود را مدیون همین بخش است.
کیفیت یکی از آن کلماتی است که مسائل مختلفی را پوشش می دهد و می تواند برای افراد مختلف در زمان های مختلف تفاوت داشته باشد. اما در یاماها به تمام مفاهیم معنی می شود که منجر به توسعه و ساخت محصول با کیفیت می شود.
کیفیت صوتی اگرچه اولین جنبه ای است که به ذهن می آید اما تنها آغاز این مسیر است. قابلیت اطمینان و دوام نیز به همان اندازه مهم هستند و در بسیاری از موارد سازگاری با هر سطحی دشوار است. به همین دلیل یاماها به دنبال تولید محصول با کیفیت و در سطح استاندارد جهانی است. مدیریت کیفیت باید حتی پس از فروش محصول به شکل پشتیبانی و خدمات، ادامه یابد.
برای رسیدن به نوع کیفیتی که تمام شراط را فراهم کند ، همیشه نیاز به توجه دقیق به جزئیات و کنترل محصول از ابتدای مسیر، از شروع طراحی تا تولید نهایی و بسته بندی و پشتیبانی پس از فروش از دیگر نکاتی است که از ابتدا سر لوحه شرکت یاماها بوده است و این کار اصلا ساده نیست و نیاز به یک سازمان و زیر ساخت اختصاصی دارد و این جایی است که رقبای شرکت یاماها به چالش کشیده می شوند.
نمایش تمام محصولات یاماها

میکسر دیجیتال یاماها - Yamaha Digital Mixer

بیش از چهار دهه از ظهور میکسرهای دیجیتال می گذرد، در این بین میکسر دیجیتال یاماها جزء کنسول های میکس پرطرفدار در میان تعداد زیادی از مهندسان صدا و موزیسین ها در سراسر جهان بوده است. نخستین میکسر دیجیتال یاماها تحت عنوان DMP7 در سال 1987 معرفی شد. این میکسر دیجیتال دارای اکوالایزر پارامتریک، افکت های داخلی و فشرده سازی استریو بود. میکسر دیجیتال یاماها DMP7 قادر بود مراحل چندگانه میکس و کنترل فیدر را ذخیره کرده و فراخوانی کند. در واقع این میکسر برخواسته از نیازی بود که در حوزه ابزارهای موسیقی دیجیتال وجود داشت.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :