جستجوی پیشرفته

قیمت میکسر یاماها - اقساط 24 ماهه | نمایندگی YAMAHA

میکسر یاماها - YAMAHA

یاماها نامی شناخته شده و معتبر در عرصه صدا و موسیقی است، به طوری که اغلب خریداران با شنیدن نام یاماها از کیفیت محصولی که انتخاب کرده اند، مطمئن می شوند. میکسر یاماها از این موضوع استثناء نبوده و این شرکت ژاپنی در دهه های گذشته مدل های متنوعی از کنسول میکس صدا را تحت عنوان میکسر یاماها به بازارهای جهانی عرضه کرده است.
قدمت کمپانی یاماها به سال 1887 میلادی باز می گردد. در این سال توراکسو یاماها شرکتی با نام نیپپون را در شهر هاماماتسو کشور ژاپن ایجاد نمود. این کمپانی که در ابتدا کار خود را با ساخت ارگ آغاز کرده بود، در قرن بیستم میلادی از لوازم خانگی گرفته تا انواع ساز و تجهیزات الکترونیک صوتی و تصویری را به فهرست تولیدات خود افزود. با وجود تغییراتی که در دهه های گذشته صورت گرفته، امروز یاماها در بازارهای زیادی حضور دارد و محصولات متنوعی را اعم از تجهیزات ورزشی، ربات های صنعتی، پیشرانه های دریایی، قایق های تفریحی، سیستم های اتوماسیون، انواع سازهای بادی، کوبه ای و کلاویه ای و تجهیزات استودیویی و اجرای زنده را تولید می کند.

اگر شما علاقمند به خرید میکسر یاماها باشید، با سه دسته محصول مواجه می شوید:

  • میکسر آنالوگ یاماها مانند سری های MGP و MG.
  • میکسر دیجیتال یاماها مانند سری های سی ال (CL Series)، تی اف (TF series)، کیو ال (QL Series)، LS9، DM1000VCM و ... و نسل جدید میکسر دیجیتال یاماها یعنی RIVAGE PM10.
  • پاورمیکسر یاماها مانند EMX7/EMX5 ، EMX5016CF، EMX5014C و EMX2.

مجموعه میکسر یاماها توسط Yamaha Pro Audio که یکی از زیرمجموعه های این کمپانی است، تولید می شود. یاماها ساخت میکسر را از اواخر دهه 1960 میلادی آغاز و در سال 1972 میکسر PM200 را معرفی کرد. این کمپانی در سال 1986 نیز میکسر دیجیتال DMP7 را به بازار عرضه نمود.

 

برای اینکه بتوانید در هنگام انتخاب و خرید میکسر یاماها بهترین گزینه و در واقع بهترین مدل را متناسب با هدف، نیاز و بودجه خود پیدا کنید، توصیه می کنیم حتما راهنمای خرید میکسر وبلاگ دیجی صدا را مطالعه نمایید و سوالات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

درباره قیمت میکسر یاماها نیز نگران نباشید، درست است که یاماها یک برند معتبر و جهانی است و بعضا برخی میکسرهای پیشرفته و حرفه ای آن قیمت های بسیار بالایی دارد اما یاماها نیز مانند هر تولید کننده دیگری بخشی از تولیدات خود را به محصولاتی با قیمت های پایین تر اختصاص داده است. از همین رو دامنه قیمت میکسر یاماها محدوده بزرگی را شامل می شود و از قیمت های کم که مناسب افراد و گروه های کوچک است تا قیمت های بسیار زیاد که مناسب سازمان ها و استودیوهای پیشرفته است را در بر می گیرد. فراموش نکنید که حتی اگر قیمت میکسر یاماها در برخی مدل های مدنظر شما قدری بالا باشد اما به کیفیت خروجی و تجربه کار با یک دستگاه حرفه ای می ارزد. در واقع شما با خرید میکسر یاماها اطمینان دارید که دستگاهی با کیفیتی تضمین شده از برندی معتبر و جهانی را در اختیار خواهید داشت.

 

یاماها Yamaha