میکسر یاماها YAMAHA MG166CX

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

Yamaha

تاریخچه YAMAHA

شرکت یاماها در اواخر دهه 80 میلادی در شیزویکا ژاپن تاسیس شد و در ابتدا به تولید آلات موسیقی پرداخت. یاماها به دلیل تولید آلات مختلف موسیقی از جمله انواع پیانو ، گیتار ، ویولن و دیگر آلات برنجی و چوبی به بزرگترین تولید کننده ابزار موسیقی تبدیل شده و بخش عمده ای از شهرت خود را مدیون همین بخش است.
کیفیت یکی از آن کلماتی است که مسائل مختلفی را پوشش می دهد و می تواند برای افراد مختلف در زمان های مختلف تفاوت داشته باشد. اما در یاماها به تمام مفاهیم معنی می شود که منجر به توسعه و ساخت محصول با کیفیت می شود.
کیفیت صوتی اگرچه اولین جنبه ای است که به ذهن می آید اما تنها آغاز این مسیر است. قابلیت اطمینان و دوام نیز به همان اندازه مهم هستند و در بسیاری از موارد سازگاری با هر سطحی دشوار است. به همین دلیل یاماها به دنبال تولید محصول با کیفیت و در سطح استاندارد جهانی است. مدیریت کیفیت باید حتی پس از فروش محصول به شکل پشتیبانی و خدمات، ادامه یابد.
برای رسیدن به نوع کیفیتی که تمام شراط را فراهم کند ، همیشه نیاز به توجه دقیق به جزئیات و کنترل محصول از ابتدای مسیر، از شروع طراحی تا تولید نهایی و بسته بندی و پشتیبانی پس از فروش از دیگر نکاتی است که از ابتدا سر لوحه شرکت یاماها بوده است و این کار اصلا ساده نیست و نیاز به یک سازمان و زیر ساخت اختصاصی دارد و این جایی است که رقبای شرکت یاماها به چالش کشیده می شوند.
نمایش تمام محصولات یاماها

میکسر یاماها - YAMAHA

یاماها نامی شناخته شده و معتبر در عرصه صدا و موسیقی است، به طوری که اغلب خریداران با شنیدن نام یاماها از کیفیت محصولی که انتخاب کرده اند، مطمئن می شوند. میکسر یاماها از این موضوع استثناء نبوده و این شرکت ژاپنی در دهه های گذشته مدل های متنوعی از کنسول میکس صدا را تحت عنوان میکسر یاماها به بازارهای جهانی عرضه کرده است.
قدمت کمپانی یاماها به سال 1887 میلادی باز می گردد. در این سال توراکسو یاماها شرکتی با نام نیپپون را در شهر هاماماتسو کشور ژاپن ایجاد نمود. این کمپانی که در ابتدا کار خود را با ساخت ارگ آغاز کرده بود، در قرن بیستم میلادی از لوازم خانگی گرفته تا انواع ساز و تجهیزات الکترونیک صوتی و تصویری را به فهرست تولیدات خود افزود. با وجود تغییراتی که در دهه های گذشته صورت گرفته، امروز یاماها در بازارهای زیادی حضور دارد و محصولات متنوعی را اعم از تجهیزات ورزشی، ربات های صنعتی، پیشرانه های دریایی، قایق های تفریحی، سیستم های اتوماسیون، انواع سازهای بادی، کوبه ای و کلاویه ای و تجهیزات استودیویی و اجرای زنده را تولید می کند.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :