نمایندگی فروش HK AUDIO


تاریخچه HK Audio


در طول بیست سال گذشته، نام اچ کی آدیو در اروپا مترادف است با سیستم های تقویت صدای زنده با بالاترین کیفیت، که مهندسی و تولید آن در کشور آلمان می باشد. این سیستم ها ثمره یک عمر عشق و علاقه، و دنبال کردن یک تصویر ذهنی و اندیشه ای واحد می باشند. اشتیاق و آرزو برای ارائه بی نقص ترین صدا.


برادران Hans و Lothar Stame که موسسین این شرکت هستند، تولید کابینت های بلندگو را در سال 1979 و در یک مغازه کوچک در جنوب غربی آلمان آغاز کردند. اگرچه فضای تولید آنها کوچک بود، اما آرزوهای آنها اینطور نبود. خیلی زود، شهرت محصولات آنها در خصوص ظرافت ساخت و کارایی آنها منتشر شد، که بارها و بارها آنها را برانگیخت تا فعالیت خود را گسترش دهند.
در طول این مسیر، آنها خدمات خود را در قالب تولیدکننده اصلی لوازم (OEM) در اختیار تعدادی از مورد احترام ترین نام ها در عرصه حرفه ای صدا قرار دادند. با گذشت زمان، آنها سیستم های اجرای کنسرت های بزرگ و حرفه ای که تا 50000 نفر یا بیشتر ظرفیت داشتند را تولید و توسعه نمودند.
امروز، سیستم هایی که ما در تشکیلات خود در شهر سنت وندل آلمان که از نظر امکانات در سطح جهانی قرار دارد، تولید می کنیم، طیف بسیار وسیعی از کاربردها را پوشش می دهد. به مدد تلاشهای تیم 200 و چند نفری بسیار مجرب و فداکار ما، اچ کی آدیو توانسته خود را به طور قاطع به عنوان یکی از متمایزترین نام ها در عرصه تقویت صدای حرفه ای در اروپا تثبیت نماید.

از ابتدای امر، تمرکز ما بر روی نیازهای کاربرانمان قرار گرفته بود که همواره ما را به چالش می کشیدند تا به راهکارهای استاندارد بسنده نکنیم.
ماموریت ما ارائه یک بسته کامل است – یعنی صدای با کیفیت بالا و نصب بی دردسر، که نه تنها برای کسب رضایت بلکه برای چیزی فراتر از نیازهای سناریوهای کاری معمول ساخته شده است. ما در طول سالها و با همکاری نزدیک با نوازندگان موسیقی و مهندسین صدای پیشرو، مجموعه ای از راهکارهای نوآورانه را قالب ریزی کرده ایم.
این راهکارها، به همراه تکنولوژهای جدیدی که ابتدا در آزمایشگاه های اچ کی آدیو چشم به جهان گشودند، بدون شک نقاط عطف و پیشرفت هایی کلیدی در جستجوی بی نقص ترین سیستم تقویت صدایی بوده اند.
امروز در اچ کی آدیو ما تقریبا برای همه گونه کاربردی سیستم طراحی می کنیم، از سیستم فعال قابل حمل برای سرگرم کنندگان انفرادی، تا سیستم اجرای تور برای فضاهای باز با جمعیت 50000 نفر یا بیشتر.
همه محصولات اچ کی آدیو با بکارگیری دقت بالا و توجه یکسان به ظرایف و جزییات، طراحی و تولید شده اند. خطوط تولید مدرن کنترل شده توسط کامپیوتر، شامل ماشین های فلزکاری و تراشکاری CNC دقیق، سیستم های لعاب کاری کاملا اتوماتیک، و ربات هایی که طیف گسترده ای از وظایف تولیدی را انجام می دهند، نزد ما پیش پا افتاده و طبیعی هستند.
این مسئله نه تنها سطح بالای کیفی مطلق و یکنواخت را تضمین می کند، بلکه باعث حصول اطمینان از ایجاد یک محیط کاری تمیز و بهداشتی می شود. متاسفانه همه آنطور که باید مسائل حفظ محیط زیست را جدی نمی گیرند؛ ما خیلی پیش از این ها تصمیم گرفتیم تا خود سرمشق خوبی برای دیگران باشیم.
با استفاده از چوب عاری از مواد آلاینده، لعاب های محلول در آب و اجرای سختگیرانه ترین برنامه بازیافت و جلوگیری از تولید زباله، سهم خود را در مسئولیت در قبال وضعیت محیط اطرافمان ادا می کنیم. ما در یک دنیای ادراک حسی زندگی می کنیم. شنوایی از سایر حواس متفاوت است.
اگرچه دریافت های شنوایی به عنوان اطلاعات، مورد درک و پردازش قرار می گیرند، اما آنها همچنین می توانند بصورت مستقیم و فیلتر نشده بر احساسات، و طبعا بر سلامتی و خوشی ما اثر بگذارند. زبان و موسیقی، سخنان قلب هستند که به احساسات ما کلام داده و عواطف ما را به اشتراک می گذارند.
ما همگی به الگوریتم هایی مجهز هستیم که بی درنگ به ما می گویند که آیا صدایی که می شنویم حاکی از امنیت، آسودگی خاطر، انرژی های خوب می باشد، یا خبر از مشکلات پیش رو و حتی خطر می دهد. ما شاید هیچ وقت بطور کامل این آلگوریتم ها را نشناسیم، اما هرگز دست از مطالعه و شناخت بیشتر آنها بر نمی داریم و این فرایند زمانی بیشتر جذاب می شود که شما نیز مانند ما، آن را رشته کاری خود قرار دهید، تا دستگاه هایی خلق کنید که بارقه افکن شور و هیجان شنیداری باشند!
مهندسین متخصص در زمینه آکوستیک، الکترونیک آنالوگ و دیجیتال، و مکانیک، دست در دست هم کار می کنند، و هم زمان همکاری مشترکی با مهندسین مجرب صدای زنده، نوازندگان موسیقی و یک نفر موسیقی شناس که صدای هر یک از محصولات اچ کی آدیو را متناسب با فیزیولوژی دستگاه شنوایی انسان وفق می دهد.
مهندسین ما یکی از پیشرفته ترین آزمایشگاه های آکوستیک کلاس 1 در جهان را در اختیار دارند. در این مکان، آنها می توانند ویژگی های صدایی و عوامل دینامیکی یک سیستم را با دقت کامل آنالیز و مکتوب نمایند تا نهایتا، دستاوردهای مدرن را ترقی دهند.
کار روزانه ما در واقع پیگیری یک اندیشه و تصویر ذهنی یعنی بازسازی رویداد های آکوستیکی بصورت کامل و بدون نقص است. با حفظ گفتمان فعال با مشتریان و فروشندگان در بیش از 50 کشور در سراسر دنیا، ما بطور پیوسته در حال الهام گرفتن به منظور خلق ایده های جدید هستیم.
این جریان مداوم ایده ها این حس اطمینان را می دهد که اچ کی آدیو در آینده نیز همچنان به ارائه بهترین سیستم های تقویت صدا مطایق با نیازمندی های شما ادامه خواهد داد.


شاخه‌ها