جستجوی پیشرفته

قیمت میکسر ساندکرافت| نمایندگی Sound Craft

میکسر ساندکرافت - Sound Craft

اگر در بازار میکسرها گشتی زده باشید حتما نام میکسر ساندکرافت (Soundcraft) به گوشتان خورده است. انواع میکسر ساندکرافت در بازار ایران فروش خوبی دارد و سال هاست که متخصصان صدا از این میکسرها استفاده می کنند. یکی از دلایل این استقبال، مقرون به صرفه بودن قیمت میکسر ساندکرافت است.
میکسرها یکی از اجزای اصلی سیستم های صوتی هستند و کیفیت خروجی آنها تاثیر زیادی در یک ضبط یا اجرای بی نقص دارد. به علت تنوع و تکثر مصرف کنندگان تجهیزات صوتی، سازندگان آنها اقدام به تولید مدل های مختلف مناسب استفاده های شخصی، نیمه حرفه ای، حرفه ای و پیشرفته می کنند. انواع میکسر ساندکرافت نیز از این موضوع مستثنی نیستند و این شرکت مدل های گوناگونی را روانه بازار کرده است تا افراد بتوانند با توجه به سطح حرفه ای، هدف، نوع کاربری و بودجه ای که دارند، اقدام به خرید میکسر ساندکرافت نمایند.

پیش از خرید میکسر ساندکرافت فراموش نکنید که راهنمای جامع خرید میکسر وبلاگ دیجی صدا را نیز بخوانید. انتخاب بهترین میکسر از میان ده ها مدل از سازندگان گوناگون اگرچه دشوار است، اما شدنی است. به شرط اینکه در این باره اطلاعات کافی داشته باشید و دقیقا بدانید که به دنبال چه چیزی هستید.

ساندکرافت در سال 1973 توسط یک مهندس صدا و یک طراح قطعات الکترونیکی پایه گذاری شد. این شرکت انگلیسی طراح و واردکننده (در گذشته تولیدکننده) کنسول های میکس و سایر تجهیزات حرفه ای صداست. ساندکرافت زیرمجموعه هولدینگ صنایع بین المللی هارمن است (Harman) که مالکیت آن در اختیار شرکت کره ای سامسونگ قرار دارد. به عنوان زیرمجموعه هارمن، ساندکرافت این امکان را دارد تا از فناوری های سایر کمپانی های زیرمجموعه هارمن همچون   AKG، BSS، Lexicon، JBL، Crown و ... نیز سود ببرد.

طراحی و خلاقیت در قلب فلسفه ساندکرافت قرار دارد و این شرکت طی سال ها فعالیت کنسول های نمادینی چون Broadway، Sapphyre، GB Series، MH series، Vi Series، Si Series، Signature و Uiرا به عرصه صوت و موسیقی معرفی کرده است. امروز انواع مدل های میکسر آنالوگ و دیجیتال ساندکرافت در استودیوهای ضبط، سالن های همایش، سالن های کنسرت، اماکن مذهبی، سالن های تئاتر، تورهای موسیقی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. خروجی عالی و تفکیک شده ی میکسر ساندکرافت رضایت کاربران حتی حرفه ای ها را تامین می کند. کاربری ساده، انعطاف پذیری بالا و استفاده از قطعات مقاوم از دیگر مزایایی است که شما با خرید میکسر ساندکرافت از آنها بهره مند خواهید شد.

مدل های ارائه شده تحت برند ساندکرافت شامل این موارد است:

* میکسر آنالوگ ساندکرافت

 • میکسر ساندکرافت اجرای زنده: GB2, GB2R 12/2, GB2R 16, GB4, GB8, Live8, LX7ii, LX9
 • میکسر ساندکرافت برای پخش رسانه ای: RM100, RM105
 • میکسر ساندکرافت چندمنظوره: EFX, EPM, FX16ii
 • میکسر ساندکرافت برای ضبط و پیش تولید: M Series
 • سری Signature: Signature 10, Signature 12, Signature 16, Signature 22
 • سریSignature MTK: Signature 12 MTK, Signature 22 MTK

 

* میکسر دیجیتال ساندکرافت

 • میکسر ساندکرافت سری Ui: Ui12, Ui16, Ui24R
 • میکسر ساندکرافتSi Impact
 • میکسر ساندکرافت سری Si Expression: Si Expression 1, Si Expression 2, Si Expression 3
 • میکسر ساندکرافت سری Si Performer: Si Performer 1, Si Performer 2, Si Performer 3
 • میکسر ساندکرافت سری Vi: Vi1, Vi2, Vi4, Vi6
 • میکسر ساندکرافت سری Vi2000, Vi3000, Vi5000, Vi7000

 

 

درباره قیمت میکسر ساندکرافت نیز همان طور که پیشتر اشاره کردیم با مشکل زیادی مواجه نمی شوید و در هنگام انتخاب و خرید میکسر ساندکرافت، با بررسی گزینه های مدنظرتان می توانید مدل هایی با قیمت مناسب و مقرون به صرفه پیدا کنید. شما می توانید برای گرفتن راهنمایی یا طرح سوالات خود با کارشناسان دیجی صدا تماس بگیرید. به طور کلی قیمت میکسر ساندکرافت عمدتا در محدوده ارزان تا متوسط است و شاید به توان گفت تا حدودی تمرکز این کمپانی بر عرضه محصولاتی است که بیشتر علاقمندان توان مالی لازم برای خرید آنها را داشته باشند.

ساندکرافت Sound Craft