میکسر ساندکرافت SOUNDCRAFT EFX12

37,000,000 تومان
اطلاعیه: با توجه به نوسانات نرخ ارز لطفا قبل از خرید نهایی جهت تایید موجودی و قیمت کالا با همکاران ما در فروشگاه دیجی صدا تماس حاصل نمایید.
تماس برای خرید - 18 5000 88 021

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

SOUNDCRAFT

میکسر ساندکرافت - Sound Craft

اگر در بازار میکسرها گشتی زده باشید حتما نام میکسر ساندکرافت (Soundcraft) به گوشتان خورده است. انواع میکسر ساندکرافت در بازار ایران فروش خوبی دارد و سال هاست که متخصصان صدا از این میکسرها استفاده می کنند. یکی از دلایل این استقبال، مقرون به صرفه بودن قیمت میکسر ساندکرافت است.
میکسرها یکی از اجزای اصلی سیستم های صوتی هستند و کیفیت خروجی آنها تاثیر زیادی در یک ضبط یا اجرای بی نقص دارد. به علت تنوع و تکثر مصرف کنندگان تجهیزات صوتی، سازندگان آنها اقدام به تولید مدل های مختلف مناسب استفاده های شخصی، نیمه حرفه ای، حرفه ای و پیشرفته می کنند. انواع میکسر ساندکرافت نیز از این موضوع مستثنی نیستند و این شرکت مدل های گوناگونی را روانه بازار کرده است تا افراد بتوانند با توجه به سطح حرفه ای، هدف، نوع کاربری و بودجه ای که دارند، اقدام به خرید میکسر ساندکرافت نمایند.

پیش از خرید میکسر ساندکرافت فراموش نکنید که راهنمای جامع خرید میکسر وبلاگ دیجی صدا را نیز بخوانید. انتخاب بهترین میکسر از میان ده ها مدل از سازندگان گوناگون اگرچه دشوار است، اما شدنی است. به شرط اینکه در این باره اطلاعات کافی داشته باشید و دقیقا بدانید که به دنبال چه چیزی هستید.

ساندکرافت در سال 1973 توسط یک مهندس صدا و یک طراح قطعات الکترونیکی پایه گذاری شد. این شرکت انگلیسی طراح و واردکننده (در گذشته تولیدکننده) کنسول های میکس و سایر تجهیزات حرفه ای صداست. ساندکرافت زیرمجموعه هولدینگ صنایع بین المللی هارمن است (Harman) که مالکیت آن در اختیار شرکت کره ای سامسونگ قرار دارد. به عنوان زیرمجموعه هارمن، ساندکرافت این امکان را دارد تا از فناوری های سایر کمپانی های زیرمجموعه هارمن همچون   AKG، BSS، Lexicon، JBL، Crown و ... نیز سود ببرد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :