سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در دیجی صدا

دیجی صدا تأکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران خود دارد. این مطلب شامل توضیحی درباره حفظ اطلاعات خصوصی کاربران است که در دیجی‌صدا ثبت می‌شود. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آنها می‌توان کاربران دیجی صدا را به‌صورت منحصربه‌فرد شناسایی نمود. برای نمونه می‌توان به نام و نام خانوادگی، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به‌طورعادی در دسترس عموم مردم نیست، اشاره کرد.

اطلاعات ثبت شده

شما با ثبت‌نام در دیجی صدا مشخصات خود از قبیل نام، نام خانوادگی، ایمیل و... را در اختیار دیجی صدا قرار می‌‌دهید. در ادامه‌ی فعالیت در دیجی صدا و درخواست ثبت سفارش، شما نیاز به اضافه کردن آدرس و تلفن‌های تماس خود خواهید داشت.
شما پس از ورود به دیجی صدا، به عنوان کاربر دیجی صدا شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش‌ها، پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار دیجی صدا خواهد بود.
دیجی صدا اطلاعات شما را اجاره نخواهد داد و از آنها برای مقاصد تجاری استفاده نخواهد کرد. اطلاعات شما تنها در زمان تخطی از قوانین سایت و وجود شاکی مورد رجوع خواهد بود.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوطه در حساب کاربری تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت دیجی صدا وارد کرده‌اید.
حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نبوده و این کار تنها توسط مدیریت سایت امکان‌پذیر است. 

محدودیت دسترسی به اطلاعات

دیجی صدا دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند، به این اطلاعات دسترسی خواهند داشت.
کلیه رمزهای عبور به‌صورت رمز شده در پایگاه داده‌های دیجی صدا نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم‌ها و روش‌های پیشرفته شده است.
کلیه اطلاعات مربوط به سیستم دیجی صدا در زیرساخت‌های محافظت شده و مکان‌های امن نگهداری می‌شوند.

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان حفاظت در نگهداری از اطلاعات شما،‌ اطمینان خاطر لازم را به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم دیجی صدا داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی، درخواست خود را با ما در میان بگذارید.


شاخه‌ها