درباره دیجی صدا

فروشگاه اینترنتی دیجی صدا فعالیت خود را در سال 1391 آغاز کرد و به عنوان فروشنده تجهیزات صوتی حرفه (تجهیزات صوتی استودیویی، اجرای زنده) و آلات موسیقی و نورپردازی و... طیف وسیعی از محصولات موجود در بازار را در اختیار دوستان و مخاطبین خود قرار داده سات. این فروشگاه اینترنتی با فعالیت روز افزون خود مورد استقبال بسیاری از هنرمندان و طرفداران حرفه ای صوت و موسیقی قراد گرفته است.دیجی صدا با مطالعه گسترده بر روی نیازها و سلایق مشتریان ایرانی، اقدام به توزیع سیستم های صوتی و آلات موسیقی نموده است و با توجه به تنوع محصولات و فروش برندهای معتبر اروپایی و آمریکایی و ایرانی توانست ظرف مدت کمی، جایگاه خود را در بین عرضه کنندگان این نوع خدمات تثبیت کند.

رضایت شما اولین عامل موفقیت ماست.

این ذهنیت همیشه عامل موفقیت ما بوده و خواهد بود. در صورتی چرخه ی فروش این فروشگاه ادامه پیدا خواهد کرد که شما نزد دوستان خود ما را به خوبی یاد کنید.

این مرکز با بهره گیری از تیم های مجرب فنی در زمینه ی صدابرداری و آلات موسیقی شما را در انتخاب بهترین ها یاری میرساند.کارشناسان ما بدون هیچ گونه چشم داشت و تعصب روی برند خاص، بهترین مشاوره را به شما خواهند داد.

شایان ذکر است تمامی اطلاعاتی که در فروشگاه اینترنتی دیجی صدا رویت میشود، برگرفته از سایت های معتبر جهانی است.

در آخر میتوان گفت، کسب رضایت مندی مشتریان و احترام به آنها محور فرهنگ کاری دیجی صدا می باشد. مدیران و کارشناسان با سعی و تلاش مستمر در جهت افزایش کیفیت محصولات ارائه شده و همچنین خدمات مرتبط،در جهت ذیل به این مهم گام برمیدارند.

 

فروش آغاز تعهد ماست.


شاخه‌ها