درباره دیجی‌صدا

فروشگاه اینترنتی دیجی‌صدا فعالیت خود را در سال 1391 آغاز کرد و به‌عنوان فروشنده تجهیزات صوتی حرفه‌ای (تجهیزات صوتی استودیویی و اجرای زنده)، آلات موسیقی و نورپردازی و... طیف وسیعی از محصولات موجود در بازار را در اختیار دوستان و مخاطبین خود قرار داده است. این فروشگاه اینترنتی با فعالیت روزافزون خود مورداستقبال بسیاری از هنرمندان و طرفداران حرفه‌ای حوزه صوت و موسیقی قرار گرفته است. دیجی‌صدا با مطالعه گسترده بر روی نیازها و سلایق مشتریان ایرانی، اقدام به توزیع سیستم‌های صوتی و آلات موسیقی نموده است و با توجه به تنوع و فروش محصولات برندهای معتبر اروپایی و آمریکایی و ایرانی توانست ظرف مدت کمی، جایگاه خود را در بین عرضه‌کنندگان این نوع خدمات تثبیت کند.

رضایت شما اولین عامل موفقیت ماست.

این ذهنیت همیشه عامل موفقیت ما بوده و خواهد بود. در صورتی چرخه‌ی فروش این فروشگاه ادامه پیدا خواهد کرد که شما نزد دوستان خود ما را به خوبی یاد کنید.

این مرکز با بهره‌گیری از تیم‌های مجرب فنی در زمینه‌ی صدابرداری و آلات موسیقی شما را در انتخاب بهترین کالاها یاری می‌رساند. کارشناسان ما بدون هیچ‌گونه چشم داشت و تعصب روی برند خاص، بهترین مشاوره را به شما خواهند داد.

شایان ذکر است تمامی اطلاعات و مشخصات محصولاتی که در فروشگاه اینترنتی دیجی‌صدا رؤیت می‌شود، برگرفته از سایت‌های معتبر جهانی است.

در آخر می‌توان گفت، کسب رضایت‌مندی مشتریان و احترام به آنها محور فرهنگ کاری دیجی‌صدا است. مدیران و کارشناسان این مجموعه با سعی و تلاش مستمر در جهت افزایش کیفیت محصولات ارائه شده و همچنین خدمات مرتبط، در جهت ذیل به این مهم گام برمی‌دارند.

 

فروش آغاز تعهد ماست.


شاخه‌ها