شرایط و ضوابط سفارش کالا

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی دیجی صدا و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
خرید کالا از فروشگاه اینترنتی دیجی صدا بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
خدمات و محتويات این پایگاه براى استفاده شخصى و غير تجارى مشتریان عرضه شده است. مالکیت معنوی اطلاعات موجود در پایگاه دیجی صدا به سایت و فروشگاه دیجی صدا متعلق است و هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت. هر گونه استفاده از محتويات پایگاه دیجی صدا فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین دیجی صدا امکان پذیر می باشد. براى اخذ اجازه کتبی لطفا به يکی از روشهای ذکر شده در بخش "تماس  با ما" تماس بگيريد. نقل قول از محتويات پایگاه دیجی صدا برای پایگاه ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می کنند، با ذکر منبع مجاز است.
اطلاعات ارائه شده درباره کالاهای عرضه شده در فروشگاه دیجی صدا ترجمه مطالب مربوطه از سایتهای معتبر و برندهای اصلی می باشد.

كاربران متعهد هستند که در دسترسی به پایگاه دیجی صدا مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.
كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحيح كامل را در پایگاه درج کنند. بديهي است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
فروشگاه دیجی صدا هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد پایگاه که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این پایگاه می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد.
پایگاه دیجی صدا هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات سایتهایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در دیجی صدا شکل می گیرد، پذیرا نیست.
تمام ابزاری که در فروشگاه دیجی صدا با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از اين ابزار صرفا برای ارسال و دريافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد. پایگاه دیجی صدا هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات پیام های کاربران نمی پذیرد.
تمام شرایط و خدمات پایگاه دیجی صدا برمبنای آخرین سیاستهای این پایگاه شکل گرفته و تغییرات احتمالی این شرایط و خدمات در اخبار پایگاه مندرج می گردد.
ارتباط پایگاه دیجی صدا با کاربران فقط از طریق www.Digiseda.ir بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد. پایگاه دیجی صدا به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

ارتباط مستقيم با کاربران

پایگاه دیجی صدا به دنبال رضايت کامل کاربران گرامی است. اگر به هر دلیلی رضايت از كار ما حاصل نشده، لطفا مراتب را با تماس تلفنی به اطلاع ما برسانید.
ضمنا کاربران گرامی می توانند در هر زمان كه مايل باشند پرسشهای خود را به يکی از روشهای ذکر شده در بخش تماس با دیجی صدا برای ما ارسال و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.

شرایط و خدمات فروش

از نظر حقوقی، در معاملات پایگاه دیجی صدا، فروشگاه دیجی صدا یا نماینده رسمی آن شرکت، به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند .
فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در پایگاه دیجی صدا درج نموده است.
پایگاه دیجی صدا به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.

خدمات پس از فروش

شرایط خدمات پس از فروش هر کالا در قسمت توضیحات آن ذکر شده است. در صورت عدم ذکر شرایط گارانتی در قسمت توضیحات کالا، این بدان معناست که دیجی صدا خدمات پس از فروشی برای آن کالا ندارد.

شرایط تحویل، ارجاع و تعویض کالا

هرگونه نقص و یا عیب فنی بایستی در مدت 7 روز پس از دریافت کالا به مرکز ارتباط مشتریان دیجی‌صدا اطلاع داده شود و فقط در صورت اثبات نقص و یا عیب فنی، کالا با مسئولیت فروشگاه دیجی‌صدا تعمیر و یا جایگزین می گردد. به دلیل محدودیت‌های مربوط به جعبه‌گشایی محصولات دارای اصالت، شکایات مربوط به عدم هم‌خوانی سلیقه مشتری با کالا قابل رسیدگی نیست. به عبارت ساده‌تر اگر پس از خرید، کالای سالمی را دوست نداشته باشید، متأسفانه امکان تعویض آن وجود ندارد.

در صورت گذشت بیش از 7 روز از زمان دریافت کالا وجود نقص و عیب در کالای دریافتی پذیرفتنی نیست. در این شرایط کالا تحت خدمات گارانتی بررسی می‌شود و تنها در صورتی که مشمول خدمات گارانتی باشد، تعمیر یا تعویض آن انجام خواهد گرفت.

به خاطر داشته باشید که پس از تأیید مسئول فنی فروشگاه، صرفا امکان جایگزین کردن همان مدل وجود دارد و ارسال مدل‌های دیگر از همان برند یا سایر برندها ممکن نیست. همچنین تعویض یا مرجوع کردن برخی کالاها نیاز به هماهنگی با تأمین‌کننده اصلی آن دارد و چنانچه تأمین‌کننده از این خدمات پشتیبانی نکند، امکان ارائه آن برای دیجی‌صدا وجود نخواهد داشت. جهت همراهی و حمایت از مشتریان، مرجوع کردن کالاهایی که جعبه آنها باز نشده باشد با هماهنگی قبلی امکان‌پذیر است.در صورت بروز اختلاف بین طرفین، دادگاه عمومی تهران  محل عقد صالح می باشد.


شاخه‌ها