Digi Tag

همواره بسیاری از مشتریان، به خصوص مشتریان عزیز شهرستانی که شرایط آمدن به تهران و تست کالا در شوروم دیجی صدا برای آنها میسر نبود، از نزدیک نمی توانستند کیفیت کالای موردنظر خود را لمس و با آن آشنا شوند.
به طور مثال، مشتری قصد خرید یک اسپیکر را دارد و علاقه مند است که کیفیت بلندگو را در محل مورد نظر خود و با شرایط آکوستیکی محیط خود و دیگر عوامل بررسی کند و تصمیم بگیرد که این کالا پاسخ گوی نیاز او هست یا خیر. از این رو بر آن شدیم تا تست این قبیل کالاها را در محل مشتری و توسط خود ایشان فراهم کنیم.
از این پس کالاهایی که دارای لوگوی Digi Tag می باشند را می توانید در شهر خود تست کنید و سپس خرید را انجام دهید. دیجی صدا همواره تلاش خود را می کند که بسیاری از کالاهای محبوب را با این شرایط به مشتریان عرضه کند ولی مشتریان عزیز باید در نظر داشته باشند که این شرایط برای تمامی کالاهای موجود فراهم نمی باشد.

روند Digi Tag

مشتری محترم بعد از انتخاب کالا ( اگر دارای لوگوی Digi Tag بود) می تواند وجه آن را از روش های معمول پرداخت کند و سپس کالا توسط دیجی صدا برای مشتری ارسال می شود. با توجه به مسافت شهر مورد نظر از تهران، مشتری در نهایت 72 ساعت وقت دارد تا کالا را تست کند و خبر نهایی را به دیجی صدا اعلام کند.
اگر کالا مورد رضایت مشتری بود که خرید انجام می شود و اگر مورد رضایت نبود، مشتری می تواند کالا را مرجوع کند و پس از دریافت کالا توسط دیجی صدا، عین پول خود را دریافت کند.

قوانین Digi Tag 

1- ممکن است در بعضی موارد کالای ارسالی برای مشتری که می خواهد تست کند، آکبند و نو نباشد. این کالا صرفا برای تست در محل مشتری می باشد و در صورت خرید، کالا مرجوع و کالای آکبند و نو برای مشتری ارسال می شود.

2- هزینه ارسال و برگشت کالا به عهده مشتری می باشد.

3- مشتری حداکثر حق انتخاب 3 قلم کالا را دارد. ( به طور مثال آمپلی فایر، بلندگو و میکروفن)

4- مشتری موظف است، کالا را همان گونه که از دیجی صدا تحویل گرفته (از نظر شرایط ظاهری و فنی) به دیجی صدا مرجوع کند. از این رو بسته بندی مناسب هنگام برگشت کالا توسط مشتری بسیار ضروری می باشد.

5- در صورت هرگونه خرابی ظاهری و فنی، مشتری متعهد می شود تمام خسارت کالا را پرداخت کند.

6- روش های ارسال کالا با توجه به ابعاد کالا و شهر مشتری، می تواند پست ، تیپاکس و باربری باشد.( در شهر تهران، کالا با پیک نیز ارسال می شود)

7- تمامی کالاهای ارسالی برای مشتری (حتی اگر آکبند نباشد) کالای اصلی و اورجینال می باشد و دیجی صدا هیچ گونه فروش کالای فیک و تقلبی ندارد.


شاخه‌ها

با تخفیف خریداری کنید ...