Digi Tag

همواره بسیاری از مشتریان، به خصوص مشتریان عزیز شهرستانی که شرایط آمدن به تهران و تست کالا در شوروم حرفه‌ای دیجی‌صدا برای آنها میسر نبود، از نزدیک نمی‌توانستند کیفیت کالای موردنظر خود را لمس کرده و با آن آشنا شوند.
به‌طور مثال، مشتری قصد خرید یک اسپیکر را دارد و علاقه‌مند است که کیفیت بلندگو را در محل موردنظر و با شرایط آکوستیکی محیط خود و دیگر عوامل بررسی کند و تصمیم بگیرد که این کالا پاسخ‌گوی نیاز او هست یا خیر. از این رو بر آن شدیم تا تست این قبیل کالاها را در محل مشتری و توسط خود ایشان فراهم کنیم.
شما می‌توانید کالاهایی که دارای لوگوی Digi Tag هستند را در شهر خود تست کنید و سپس خرید را انجام دهید. دیجی‌صدا همواره تلاش کرده تا بسیاری از کالاهای محبوب را با این شرایط به مشتریان عرضه کند ولی مشتریان عزیز باید در نظر داشته باشند که این شرایط برای تمامی کالاهای موجود فراهم نیست.

روند Digi Tag

مشتری محترم بعد از انتخاب کالا (اگر دارای لوگوی Digi Tag بود) می‌تواند وجه آن را از روش‌های معمول پرداخت کند و سپس کالا توسط دیجی‌صدا برای مشتری ارسال می‌شود. با توجه به مسافت شهر موردنظر از تهران، مشتری در نهایت 72 ساعت وقت دارد تا کالا را تست نموده و تصمیم نهایی خود را به دیجی‌صدا اعلام کند.
اگر کالا مورد رضایت مشتری بود که خرید انجام می‌شود و اگر مورد رضایت نبود، مشتری می‌تواند کالا را مرجوع کرده و پس از دریافت کالا توسط دیجی‌صدا، تمام هزینه پرداختی خود را دریافت نماید.

قوانین Digi Tag

1- ممکن است در بعضی موارد کالایی که جهت تست و بررسی برای مشتری ارسال می‌شود، آکبند و نو نباشد. این کالا صرفا برای تست در محل مشتری بوده و در صورت خرید، کالای ارسالی مرجوع و کالای آکبند و نو برای مشتری فرستاده می‌شود.

2- هزینه ارسال و برگشت کالا بر عهده مشتری است.

3- مشتری می‌تواند حداکثر 3 قلم کالا انتخاب نماید. (به‌طور مثال آمپلی فایر، بلندگو و میکروفن)

4- مشتری متعهد می‌شود کالا را همان‌گونه که از دیجی‌صدا تحویل گرفته (از نظر شرایط ظاهری و فنی) مرجوع کند. از این رو بسته‌بندی مناسب هنگام برگشت دادن کالا توسط مشتری بسیار ضروری است.

5- مشتری متعهد می‌شود در صورت بروز هرگونه خرابی ظاهری و فنی، تمام خسارت کالا را پرداخت کند.

6- روش‌های ارسال کالا با توجه به ابعاد کالا و شهر مشتری، می‌تواند پست، تیپاکس و باربری باشد. (در شهر تهران، کالا با پیک نیز ارسال می‌شود)

7- تمامی کالاهای ارسالی برای مشتری (حتی اگر آکبند نباشد) کالای اصلی و اورجینال بوده و دیجی‌صدا هیچ‌گونه فروش کالای فیک و تقلبی ندارد.


شاخه‌ها