قابل توجه مشتریانی که قصد فروش اجناس دست دوم و کارکرده خود به دیجی صدا را دارند:

ما کالای دست دوم شما را به صورت نقدی خریداری می‌کنیم. همچنین شرط اصلی ما برای قیمت‌گذاری و خرید کالای دست دوم شما، در وهله اول رؤیت کالا به صورت حضوری و یا ارسال عکس می باشد.(شماره موبایل جهت ارسال عکس در تلگرام  7652987 0937)

تقاضا می‌شود از استعلام قیمت تلفنی کالای دست دوم خود خودداری فرمایید. زیرا در صورت عدم مشاهده و بررسی کالای مورد نظر توسط کارشناسان ما، امکان قیمت‌گذاری صحیح و عادلانه بر روی کالا میسر نخواهد بود. از این رو برای قیمت‌گذاری دقیق اجناس دست دوم خود به دیجی صدا مراجعه کرده و مطمئن باشید که با بهترین قیمت و به صورت نقد از شما خریداری خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88500018 021 تماس بگیرید.

جهت نمایش محصولات دست دوم و نمایشگاهی اینجا کلیک کنید

پیش از مراجعه به دیجی صدا لطفاً به نکات زیر توجه داشته باشید:

  1. ترجیحا فاکتور خرید کالا یا کالاهایی که قصد فروش آن‌ها را دارید به همراه داشته باشید.
  2. کارت ملی برای احراز هویت الزامی می‌باشد.
  3. ترجیحا جعبه کالا و تمام محتویات داخل آن را نیز به همراه داشته باشید تا در صورت تائید کالا توسط کارشناسان دیجی صدا، عمل خرید در همان مراجعه اول انجام گیرد.

مهم: توجه داشته باشید که بعد از توافق قیمت با کارشناس قیمت‌گذاری و خرید، کالا توسط کارشناسان بخش فنی تست خواهد شد که مدت‌ زمان انجام این پروسه بسته به نوع کالا متفاوت خواهد بود. به همین دلیل از تمام افراد تقاضا داریم تا در این مرحله صبوری به خرج دهند تا کارشناس فنی، صحت و سلامت کالا را بررسی کند و پس از تائید نهایی، مبلغ توافق شده به حساب مشخص واریز گردد.

پس از فروش کالای دست دوم خود به دیجی صدا، اگر قصد خرید محصول جدیدی از ما را داشته باشید به گرمی از شما استقبال خواهد شد و نهایت سعی ما این خواهد بود  که کالا را با بهترین قیمت در اختیار شما قرار دهیم.

ما کالای دست دوم شما را به قیمت می‌خریم و کالای جدیدی که از ما می‌خرید را نیز به قیمت به شما می‌فروشیم. لازم به توجه است که نحوه قیمت‌گذاری و خرید و فروش هرکدام به شکل کاملاً مستقل از دیگری انجام می‌پذیرد و تاثیری بر روی دیگری نخواهند داشت.
شاخه‌ها

با تخفیف خریداری کنید ...