جستجوی پیشرفته

قیمت میکسر دیجیتال پریسونوس | PreSonus

میکسر دیجیتال پری سونیوس - PreSonus Digital Mixer

پریسونوس یک شرکت امریکایی است که در حوزه تجهیزات و نرم افزارهای ایجاد، ضبط، میکس و مسترینگ (mastering) صدا و موسیقی فعالیت می کند. یکی از محصولات این شرکت که در سال 1995 راه اندازی شده، انواع میکسر دیجیتال پریسونوس است.

پیش از خرید میکسر دیجیتال پریسونوس خوب است بدانید این کمپانی سه سری متفاوت از میکسر دیجیتال را تولید و به بازار عرضه می کند، شامل:

- میکسر پریسونوس StudioLive Series III Console Mixers

- میکسر پریسونوس StudioLive Series III Rack Mixers

- میکسر پریسونوس StudioLive AR Hybrid Mixers

- میکسر پریسونوس StudioLive Classic

در هر یک از این مجموعه ها مدل های گوناگونی دسته بندی می شوند. به طور کلی انواع میکسر دیجیتال پریسونوس راه حل های کاملی را برای بکارگیری در برنامه های زنده و استودیوها فراهم می کنند. استفاده از میکسر پریسونوس آسان و ساده است. کامپوننت های سطح بالا صدای با کیفیتی را به عنوان خروجی تحویل می دهند. واسط ضبط یکپارچه، ویژگی های مبتنی بر شبکه و نرم افزار یکپارچه قابلیت های مختلفی را فراهم می کنند، از جمله: ضبط، ویرایش، کنترل کامپیوتری شامل کنترل از راه دور شبیه سازی شده از طریق لپ تاپ و دستگاه های اندروید و iOS.

برای انتخاب و خرید میکسر دیجیتال پریسونوس ابتدا لازم است هدف و نیاز خود را مشخص کنید. بسته به اینکه هدف شما اجرای زنده، ضبط زنده، ضبط استودیویی یا تمام آنها باشد، مدل های مختلفی برای انتخاب کردن وجود دارد. همچنین انواع میکسر دیجیتال پریسونوس شامل 8، 12، 16، 22، 24، 32 و 64 ورودی هستند که بسته به نیازتان می توانید مدل مناسب را پیدا کنید. برای آشنایی با اصطلاحات و مشخصاتی که هنگام خرید میکسر دیجیتال لازم است مورد بررسی قرار دهید، توصیه می کنیم راهنمای خرید میکسر وبلاگ دیجی صدا را مطالعه نمایید.

دامنه قیمت میکسر دیجیتال پریسونوس نیز دامنه گسترده ای است اما می توان گفت عمده آنها در محدوده میکسرهای ارزان یا با قیمت متوسط قرار می گیرند. در واقع پریسونوس میکسرهای گران قیمت برای کاربری های پیشرفته تولید نمی کند و اغلب محصولات آن مناسب استفاده های شخصی، نیمه حرفه ای و حرفه ای است. از صاحبان استودیوهای خانگی گرفته تا دانشجویان موسیقی، مهندسین صدا، اماکن مذهبی، نوازندگان و ... می توانند مدل های مورد نیاز خود را در بین محصولات پریسونوس انتخاب کنند. از آنجایی که قیمت تجهیزات صوتی تحت تاثیر نوسانات ارزی است، برای اطلاع از آخرین تغییرات قیمت میکسر دیجیتال پریسونوس می توانید با کارشناسان دیجی صدا تماس بگیرید.

پری سونیوس PreSonus