میکروفن شاتگان بویا BOYA MM1

465,000 تومان

65,000 تومان تخفیف شما
400,000 تومان

  • 12 ماه گارانتی دیجی صدا - گارانتی پاسخگو بیشتر

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

BOYA

میکروفون BOYA MM1

میکروفون مینی گان بویا BOYA BY-MM1

انواع میکروفون شاتگان از جمله میکروفون BOYA MM1 به طور تخصصی برای ضبط ویدئو و فیلم به کار می روند. این میکروفن ها به علت طراحی و ساختار خاصی که دارند و نیز بهره مندی از الگوی برداشت تک جهتی کاردیود، تنها بر صدای گوینده اصلی تمرکز کرده و صداها و نویزهای اطراف را طرد می کنند. کیفیت و وضوح بالای صدای دریافتی از میکروفون های شاتگان باعث شده تا به طور گسترده در حوزه ضبط فیلم، مستند و هر نوع محتوای ویدئویی حرفه ای و نیمه حرفه ای دیگر مورد استفاده قرار گرفته و پرطرفدار باشند.
در سال های اخیر تجهیزات صوتی شرکت بویا به علت قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن با استقبال مواجه شده اند. میکروفن کاردیود بویا مدل BY-MM1 اصل یکی از میکروفن های حرفه ای این شرکت است که مخصوص ضبط ویدئو و فیلم با دوربین و گوشی موبایل تولید شده است. البته این میکروفون کوچک با دستگاه های مختلف سازگاری داشته و به نوعی چند کاره محسوب می شود. استفاده از میکروفون بویا MM1 بسیار آسان بوده و اغلب کاربران با هر سطحی از تجربه می توانند این میکروفون را برای ضبط مصاحبه، سخنرانی، فیلم آموزشی، نریشن، گویندگی و دوبله، لایو استریم، بلاگری و تولید محتوا در شبکه های اجتماعی به کار بگیرند.

میکروفون بویا مدل BY-MM1

میکروفون بویا MM1 برای ضبط فیلم با موبایل و دوربین

میکروفون BOYA MM1 محصول شرکت بویا یک میکروفن کاندنسر الکترت (electret) با الگوی برداشت کاردیود، سبک وزن و جمع و جور است که طراحی شده تا کیفیت صدای ویدئوهای ضبط شده توسط دوربین ها و گوشی های موبایل را در مقایسه با میکروفن داخلی آنها بهبود دهد. این میکروفن کاردیود با گوشی های موبایل اندروید و آیفون، تبلت ها، دوربین های حرفه ای و نیمه حرفه ای مانند دوربین های DSLR و دوربین های فیلمبرداری کم کوردر، لپ تاپ ها و سایر دستگاه های ضبط صدا و ویدئو سازگاری دارد.
میکروفون بویا MM1 دارای طراحی plug-and-play واقعی است، به این معنی که برای فعالیت هیچ گونه نیازی به باتری نداشته و با اتصال به دستگاه ضبط شما کار می کند، بنابراین دیگر نگران تمام شدن شارژ باتری میکروفن نخواهید بود. میکروفون BOYA MM1 دارای ساختاری آلومینیومی است و همراه شاک مانت، کیف حمل و بادگیر خزدار عرضه می شود. دو کابل 3.5 میلی متری TRS به TRS برای اتصال به دوربین ها، کم کوردرها و رکوردرهای صدا و 3.5 میلی متری TRS به مینی جک TRRS جهت وصل کردن به گوشی های موبایل، تبلت ها و لپ تاپ ها نیز همراه این میکروفون مینی گان حرفه ای است.

مشخصات میکروفن کاردیود بویا MM1 مخصوص دوربین و گوشی موبایل

* قابل استفاده همراه با گوشی های موبایل اندروید و آیفون، دوربین های DSLR، کامپیوترهای شخصی و لپ تاپ، دوربین های فیلمبرداری camcorder و...
* ایده آل و مناسب برای ضبط مصاحبه، مستند، سخنرانی، لایو، بلاگری، ولاگینگ، فیلم آموزشی، تولید محتوا و...
* سبک وزن، جمع و جور و پرتابل
* دارای الگوی قطبی کاردیود
* بدون نیاز به باتری
* دارای کابل های 3.5 میلی متری TRS و TRRS
* عرضه به همراه بادگیر خزدار و کیف

میکروفون بویا BY MM1
میکروفون بویا MM1 برای دوربین

بررسی میکروفون BOYA MM1 اصل برای رکورد ویدئو

میکروفون مینی گان بویا مخصوص دوربین و موبایل

BOYA BY-MM1 یک میکروفن کاردیود کاندنسر جمع و جور برای دوربین و گوشی موبایل است که تنها 81 میلی متری طول و 86 گرم وزن دارد، بنابراین بسیار سبک وزن بوده و حمل آن آسان است. به آسانی می توانید این میکروفون مینی گان بویا برای موبایل و دوربین را همراه خود حمل کرده و در هر زمان که تمایل داشتید اقدام به ضبط صدا نمایید. وزن کم میکروفن BOYA MM1 به خصوص برای بلاگرها، طبیعت گردان، مستندسازان، خبرنگاران و اینفلوئنسرهایی که در موقعیت های گوناگون ویدئو و صدا ضبط می کنند، مفید است.

میکروفون کاردیود با ضبط و دریافت صدای شفاف و کریستالی

به دلیل برخورداری از میکروفن جهتی کاردیود باکیفیت بالا، میکروفون بویا MM1 صداهای مقابل کپسول را دریافت کرده و صداهای رسیده از طرفین و پشت کپسول را نادیده می گیرد و صدایی شفاف و واضح را به دستگاه ضبط شما انتقال می دهد. بنابراین اهمیت دارد که میکروفون دقیقا به سمت سوژه و یا گوینده قرار بگیرد. از آنجا که میکروفون کاردیود بویا مدل BY-MM1 دارای الگوی برداشت کاردیود است می توان آن را به لپ‌تاپ متصل کرده و برای ضبط وکال، لایو استریم و حتی گویندگی و صداگذاری مورد استفاده قرار داد.

میکروفن کاردیود بویا مدل BY-MM1

میکروفن مینی گان و کوچک بویا بدون باتری و با قابلیت Plug-and-play

میکروفون BOYA MM1 دارای یک مدار خاص است که امکان استفاده از آن را به محض متصل کردن به دستگاه ضبط فراهم می آورد بدون اینکه نیاز به باتری یا نصب درایور وجود داشته باشد، به این ویژگی قابلیت Plug-and-play گفته می شود. کافی است میکروفون ضبط ویدئو و فیلم BY-MM1 را به وسیله کابل 3.5 میلی متری TRS به TRS به دوربین خود وصل کرده یا آن را از طریق کابل 3.5 میلی متری TRS به TRRS به گوشی موبایل اندروید و آیفون یا تبلت متصل نمایید و کارتان را آغاز کنید.

شاک مانت و بادگیر خزدار حرفه ای میکروفون BOYA MM1

یک شاک مانت بادوام و محکم با ساختار معلق می‌تواند به‌طور مؤثر لرزش های ناخواسته و نویزهای حاصل از حرکت و لرزش دست و تماس با میکروفن های شاتگان و مینی گان را به حداقل برساند. میکروفون بویا MM1 هم دارای یک شاک مانت خوب است تا اگر لرزشی به میز یا پایه وارد شد، تاثیر آن را کاهش دهد. میکروفون BOYA MM1 از یک بادگیر خزدار نیز بهره مند است که جلوی اکثر نویزهای محیطی و صدای باد را می‌گیرد تا صدای شما از صداهای محیط و نویزها دور نگه‌ داشته شده و شفافیت آن افزایش پیدا کند.

میکروفن گان بویا BOYA BY-BM3030

شرکت بویا مدل های متنوعی از مینی گان، گان و شاتگان را به بازار عرضه کرده که میکروفون گان بویا BM3030 یکی از آنهاست. میکروفن BM3030 یک میکروفون گان سوپر کاردیود مخصوص دوربین و ارزان قیمت است. این میکروفون بویا از یک شاک مانت یکپارچه بهره می برد که لرزش ها را کاهش داده و مانع تاثیرگذاری آنها بر روی کیفیت صدا می شود. به واسطه وجود کانکتور 3.5 میلی متری، میکروفون بویا BM3030 با انواع دوربین های DSLR، دوربین های فیلمبرداری کم کوردر، رکوردرهای صوتی و... سازگار است.

میکروفن گان بویا BOYA BY-BM3030نمایش محصول

خرید میکروفون بویا MM1 اصل برای چه کسانی مناسب است؟

میکروفون بویا MM1 یک میکروفون مینی گان ارزان قیمت و مقرون به صرفه است و مانند میکروفون های شاتگان به طور اختصاصی جهت رکورد و ضبط ویدئو ساخته شده است. برای ضبط انواع محتوای ویدئویی میکروفن های شاتگان جزء اولویت‌های اول اغلب صدابرداران هستند، چرا که الگوی کاردیود و طراحی خاص آنها سبب حذف نویزهای اضافی و ثبت صدایی شفاف می شود.

میکروفون کاردیود بویا BY-MM1

میکروفن BOYA MM1 در مقایسه با میکروفن های شات گان گران قیمت صدا را از فاصله کمتری دریافت می کند، بنابراین اگر فاصله بین دوربین و گوینده زیاد باشد، استفاده از این مدل یا سایر میکروفون های مینی گان توصیه نمی شود. اگر تردید دارید که میکروفن شاتگان مناسب شماست یا میکروفن گان و یا مینی گان، با کارشناسان دیجی صدا مشورت نمایید. ما به شما کمک می کنیم بر اساس کاربری و بودجه خود مدلی مناسب و مطلوب پیدا کنید.
میکروفون بویا MM1 برای تولیدکنندگان محتوا در فضای مجازی به عنوان یک میکروفن ضبط فیلم با دوربین یا گوشی موبایل انتخاب مناسبی است، حال چه فیلم آموزشی باشد، چه ویدئو بلاگینگ، لایو استریم باشد یا یک مستند طبیعت گردی. همچنین امکان اتصال آن به لپ تاپ از طریق تبدیل بویا BOYA BY-EA2 باعث شده بتوان از میکروفن بویا MM1 به عنوان میکروفن دوبله، نریشن و گویندگی، یا ضبط وکال در استودیو خانگی نیز سود برد. این میکروفن برای افراد بلاگر، ولاگر، خبرنگار، مستندساز، گوینده، استریمر و هر تولیدکننده محتوای ویدئویی قابل استفاده است. البته نباید فراموش کرد که امکانات و کارایی میکروفون BOYA MM1 برای استفاده های عمومی مناسب است نه موارد تخصصی.

میکروفن مینی گان بویا BOYA BM2021

میکروفون مینی گان بویا BOYA BY-BM2021 یک میکروفن دوربین و موبایل جمع و جور و سبک است که جهت بهبود بخشیدن صدای ولاگ ها، کلیپ های تبلیغاتی، مصاحبه ها و سایر انواع محتوای ویدئویی تولید شده است. این میکروفن از طریق جک 3.5 میلی متری دستگاه هایی مانند دوربین، کم کوردر فیلمبرداری، گوشی موبایل و تبلت و رکوردر صدا به آنها متصل می‌گردد. میکروفون مینی گان بویا BY-BM2021 نیاز به باتری نداشته و به طور مستقیم به دوربین یا گوشی شما وصل می شود.

میکروفن مینی گان بویا BOYA BM2021نمایش محصول

میکروفن مینی گان بویا BOYA BY-BM3011

میکروفون مینی گان بویا BY-BM3011 یک مدل ارزان قیمت است که به سادگی روی دوربین نصب شده و برای بلاگری، معلمی، تدریس، مصاحبه و لایو مناسب است. میکروفن بویا BM3011 به دستگاه های گوناگون متصل می شود، بنابراین دست شما باز است و به سهولت می توانید از آن به همراه دوربین، موبایل یا لپ تاپ خود بهره ببرید. مینی گان بویا BM3011 از ABS ساخته شده و دارای یک شاک مانت است که مانع انتقال ارتعاشات و لرزش ها به میکروفون می شود.

میکروفن مینی گان بویا BOYA BY-BM3011نمایش محصول

خرید میکروفون بویا MM1 چه مزایایی دارد؟

میکروفون BOYA MM1 یک میکروفون کم حجم و سبک است که به راحتی می توان آن را همراه خود به هر جایی برد و مورد استفاده قرار داد. ضمن اینکه ساختار محکم و بادوامی دارد و برای فعالیت نیازی به هیچ باتری یا درایوری نداشته و انرژی آن از طریق دوربین، گوشی موبایل یا لپ تاپ تأمین می شود.
مزیت بعدی قیمت مناسب میکروفون بویا MM1 است، به طوری که این مدل در بین میکروفن های مینی گان ارزان قیمت بازار قرار داشته و خرید آن برای مبتدیان و کاربران عادی مقرون به صرفه تمام می شود. امکان اتصال به دوربین های حرفه ای و نیمه حرفه ای، گوشی های موبایل اندروید و آیفون و لپ تاپ ها، BOYA BY-MM1 را به یک میکروفون همه کاره تبدیل کرده است که به راحتی می توان آن را در موقعیت های گوناگون به کار گرفت.

میکروفن کاندنسر بویا مدل BY-MM1
میکروفون بویا MM1

همچنین وجود شاکت مانت و بادگیر خزدار تا حدود زیادی صدای گوینده یا سوژه را از نویزهای محیطی دور نگه می دارد. در کل خرید میکروفون BOYA MM1 برای کسانی که در جستجوی یک میکروفون با جک 3.5 میلی متری برای ضبط فیلم با گوشی موبایل یا دوربین هستند که صدای خوب و شفاف و قیمت مناسب را کنار هم داشته و از قابلیت پلاگ‌اندپلی (Plug-and-Play) نیز برخوردار باشد، انتخاب مناسبی محسوب می شود. اما اگر گوشی موبایل شما تنها از کانکتورهای تایپ سی یا لایتنینگ پشتیبانی می کند پس خرید میکروفون مینی گان BOYA BY-MM1 انتخاب درستی برای شما نخواهد بود، در این صورت می توانید از بین مدل های دیگر میکروفن بویا برای موبایل که در صفحه محصولات برند بویا در فروشگاه دیجی صدا ارائه شده اند، مدلی سازگار با گوشی خود پیدا کنید. مشاهده بخش دوربین و موبایل دیجی صدا را نیز به شما توصیه می کنیم.

مزیت های خرید میکروفون بویا MM1 برای دوربین و گوشی 

- میکروفن بویا مناسب برای گوشی های موبایل، دوربین های DSLR و دوربین های فیلم برداری Camcorder
- طراحی آلومینیومی سبک
- طراحی Plug-and-Play
- دارای شاک مانت
- کابل های اتصال TRS و TRRS
- ساختار فلزی محکم
- بدون نیاز به باتری
- دارای بادگیر خزدار حرفه ای

لوازم جانبی میکروفن بویا MM1 

با وجود اینکه بدنه میکروفون بویا مدل BY-MM1 تمام فلزی است با این حال وزن آن تنها 86 گرم بوده و طولش نیز 81 میلی متر است. این میکروفن دوربین و موبایل و لوازم جانبی آن را می توان درون کیف مخصوصش قرار داده و به سهولت به هر جایی منتقل کرد.
- شاک مانت
- بادگیر خزدار
- کابل خروجی صوتی 3.5 میلی متری به 3.5 میلی متری TRS
- کابل خروجی صوتی 3.5 میلی متری به 3.5 میلی متری TRRS
- کیف

میکروفون BOYA MM1

تولید محتوا, مصاحبه, سخنرانی
Shotgun, کندانسر الکترونیکی
کاردیود
35-18KHz +/-3dB
-47dB ±1dB
جک 3.5 میلی متری صدا
86 گرم
دفترچه راهنما, کابل TRSوTRRS, کیف, نگهدارنده میکروفون

میکروفن بویا را فقط از نمایندگی های معتبر بخرید

دیجی صدا نمایندگی بویا BOYA در ایران است و محصولات مختلف این شرکت را با گارانتی معتبر یک ساله، هولوگرام اصل و کد رجیستری معتبر عرضه می‌کند. از این رو تصمیم گرفتیم مخاطبان خود را با شرکت BOYA و محصولات آن بیشتر آشنا کنیم. توصیه می‌کنیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

تاریخچه برند بویا

BOYA یک نام تجاری است که توسط شرکت Shenzhen Jiayz Photo Industrial ثبت شده و زیر نظر آن فعالیت دارد. مرکز شرکت Jiayz Photo Industrial در شهر شنزن کشور چین قرار دارد و عمده فعالیت آن در زمینه طراحی و تولید انواع تجهیزات جانبی عکاسی و فیلمبرداری است. این شرکت خدمات و راهکارهای متنوعی برای استودیوهای رادیو و تلویزیونی، استودیوهای پخش، رسانه‌های بزرگ و علاقه‌مندان حوزه عکاسی و فیلمبرداری تدارک دیده است. در حال حاضر سه برند مستقل بویا BOYA، سارامونیک Saramonic Fengdi و سونوک SEVENOAK زیر نظر Jiayz Photo Industrial فعالیت دارند و محصول آنها در بیش از 100 کشور و منطقه در سراسر جهان به فروش می‌رسد.

Jiayz پس از 15 سال فعالیت، اکنون دارای یک پایگاه تولید و مرکز تحقیق و توسعه محصول (R&D) به مساحت بیش از 10000 متر مربع است که مجهز به تجهیزات پیشرفته تست، تحقیق و توسعه و آزمایشگاه‌های حرفه ای صدا هستند.

همچنین این شرکت بالغ بر 100 اختراع داخلی و خارجی و پتنت نوآوری را در داخل و خارج از کشور چین به نام خود ثبت کرده است.
شرکت BOYA به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های Jiayz در سال 2007 در شهر شنزن در Guanlan Silicon Valley در محدوده ای به مساحت 6000 متر مربع آغاز به کار کرد.
بویا تمرکز خود را بر تولید انواع میکروفون و لوازم جانبی میکروفون برای دوربین های DSLR، کم کوردرهای فیلمبرداری و رکوردرهای صوتی معطوف داشته و در حال حاضر یکی از شناخته‌شده ترین و پرفروش ترین مارک های میکروفن در چین است.
محصولات برند BOYA به اروپا، ایالات متحده و سایر نقاط جهان نیز صادر شده و رضایت مصرف‌کنندگان را به دست آورده است.

آیا بویا برند خوبی است؟

اگرچه BOYA یک شرکت چینی است اما برند خوب و معتبری است . محصولات بویا به کیفیت قابل‌قبول و قیمت مقرون به صرفه و تا حدودی ارزان شناخته می‌شوند. این دو عامل سبب شده تا بسیاری از تولیدکنندگان محتوا در فضای مجازی، عکاسان، مستندسازان، خبرنگاران، گزارشگران و سازندگان محتوای تبلیغاتی به‌ویژه مبتدیان و تازه‌کاران، به‌عنوان اولین گزینه سراغ انواع میکروفون بویا بروند.
در واقع برای کاربردهای عمومی و استفاده‌های معمولی تولیدات بویا ارزش خرید دارند و خواسته‌های مشتریان را برآورده می‌سازند.
از طرف دیگر استقبال کاربران از محصولات BOYA موجب شد تا سودجویان اقدام به عرضه کالاهای مشابه و تقلبی با محصولات این برند چینی کنند. موضوعی که مشتریان زیادی را به دردسر انداخت.
بویا راهکارهایی را برای تشخیص میکروفون بویا اصل و تقلبی و بررسی اصالت کالا در نظر گرفته است که مهمترین آنها به‌کارگیری هولوگرام مخصوص و استعلام کد رجیستری است.
اما بهترین کار برای مواجه نشدن با کالاهای فیک و تقلبی خرید محصولات بویا از نمایندگی های رسمی BOYA در ایران است.

انواع محصولات بویا BOYA

محصولات بویا تنوع بالایی داشته و در چند دسته کلی میکروفن، هدفون، مبدل (آداپتور صوتی) و لوازم جانبی عرضه می‌شوند.

میکروفون های BOYA

مهمترین محصول بویا که عامل شهرت این شرکت محسوب می‌شود، انواع میکروفون BOYA است. بویا ده‌ها مدل میکروفون سازگار با دوربین های دیجیتال DSLR و کم کوردرهای فیلمبرداری برندهای معتبری چون گوپرو (GoPro)، کانن (Canon)، نیکون (Nikon)، سونی (Sony)، پاناسونیک (Panasonic)، سامسونگ (Samsung) و الیمپوس (Olympus) تولید کرده است. البته میکروفون های بویا صرفا برای دوربین ها طراحی نشده و بویا برای گوشی های موبایل اندروید و آیفون، کامپیوترها و لپ تاپ های ویندوز و مک، رکوردرهای صوتی و دیگر تجهیزات ضبط صوت و فیلم نیز میکروفون هایی طراحی و تولید کرده است.

میکروفون های BOYA در انواع مختلف یقه ای، بیسیم، شاتگان، استودیویی، USB، خبرنگاری، کنفرانسی و... عرضه می‌شوند. هر یک از دسته‌های میکروفون بویا به سری‌ها و مدل های گوناگونی تقسیم شده و خصوصیات متفاوتی دارند. برای اینکه انتخاب از بین ده‌ها مدل میکروفن بویا برایتان راحت باشد، کافی است نوع، کانکتور و دستگاه ضبط صدای خود را مشخص کنید تا انتخابتان به چند مدل محدود شود. آنگاه بر اساس مشخصات فنی و قیمت موردنظرتان گزینه مناسب را برگزینید. همچنین می‌توانید توضیحات لازم برای انتخاب و خرید انواع میکروفون یقه ای بویا و میکروفون بی سیم بویا را در صفحات اختصاصی آنها مطالعه کرده یا با کارشناسان ما مشورت نمایید.

پایه میکروفون و لوازم جانبی بویا

سایر محصولات بویا شامل هدفون ها، لوازم جانبی و مدل های صوتی می‌شود. این محصولات عبارت است از:
- پایه میکروفون بازویی استودیویی و رومیزی
- کابل های رابط (مبدل)
- مبدل و رابط صوتی (آداپتور)
- پایه و لرزه گیر (شاک مانت) برای موبایل، دوربین و میکروفون های مینی گان

خرید محصولات بویا فقط از نمایندگی معتبر و رسمی

همان‌طور که اشاره کردیم میکروفون های تقلبی و فیک زیادی به اسم بویا در بازار وجود دارد. از همین رو ضروری است میکروفون بویا را از نمایندگی رسمی بویا در ایران خریداری نمایید. توجه داشته باشید که BOYA نمایندگی انحصاری در ایران نداشته و شرکت‌های مختلفی نمایندگی این برند را اخذ کرده‌اند. بنابراین به سراغ یکی از نمایندگان رسمی این شرکت بروید و حتما پس از خرید، هولوگرام و کد رجیستری کالا را بررسی کنید. حتی فروشندگان متقلب نیز ادعا می‌کنند نمایندگی میکروفن بویا را دارند یا نمایندگی انحصاری BOYA هستند، اما در هر استان یا شهری که زندگی می‌کنید لازم است اعتبار فروشنده را به دقت مورد بررسی قرار دهید.

شرکت‌هایی مانند بویا صرفا یک یا دو نمایندگی نداشته و ممکن است در یک کشور نمایندگان متعددی داشته باشند. بنابراین افراد سودجو و سوءاستفاده‌گر نیز می‌توانند به راحتی مدعی برخورداری نمایندگی بویا در ایران باشند. پس لازم است پیش از خرید اعتبار فروشندگان را بررسی کنید، به خصوص اگر از سایت های اینترنتی یا صفحات اینستاگرامی خرید می‌کنید. همچنین بعد از دریافت کالا، هولوگرام آن را بررسی کرده و اصالت کد رجیستری مربوطه را در سایت رسمی BOYA بررسی نمایید.
دیجی صدا به عنوان یکی از نمایندگی های رسمی BOYA محصولات این شرکت را با گارانتی یک ساله معتبر، هولوگرام اصل و کد رجیستری قابل استعلام در سایت بویا عرضه می‌کند.