جستجوی پیشرفته

قیمت میکسر الن اند هیت | نمایندگی فروش ALLEN & HEATH

میکسر الن اند هیت - ALLEN & HEATH

میکسر الن اند هیت از جمله میکسرهای موجود در بازار ایران است. تصمیم گرفتیم امروز درباره خرید میکسر الن اند هیت توضیحاتی را برای شما آماده کنیم تا شناخت بیشتری از این سازنده و محصولات آن بدست آورید.

الن اند هیت یک کمپانی انگلیسی است که به طور خاص در زمینه ساخت کنسول های میکس صدا فعالیت می کند. این شرکت انواع سیستم های صوتی قابل استفاده برای محیط های صنعتی و انواع دی جی میکسر برای کلوپ های موسیقی را نیز تولید می کند. تأسیس الن اند هیت به سال 1969 میلادی باز می گردد. در دهه 1970 این کمپانی یک کنسول میکس سفارشی برای گروه پینک فلوید ساخت. در سال 1991 هولدینگ هارمن (Harman International) که مالک شرکت هایی چون ساندکرافت، لکسیکون و ... است، کمپانی الن اند هیت را خرید. تا سال 2001 گردش مالی این کمپانی ده برابر شده بود. در همین سال مالکیت الن اند هیت نیز تغییر کرد. در سال 2006 گردش مالی آن به 15 میلیون پوند رسید و در سال 2008 به هولدینگ دی اند ام (D&M Holdings Inc) فروخته شد. در سال 2013 مالکیت شرکت الن اند هیت به یک شرکت سهامی خصوصی واگذار شد.

انواع میکسر الن اند هیت با به­ روزرسانی ویژگی هایی مختلفی همراه بوده اند و در برخی موارد این سازنده پیشگام بوده است. برای مثال این شرکت جزء اولین سازنده هایی بود که میکسرهای کوچکی با 6 کانال و 2 خروجی تحت عنوان مینی میکسر به بازار عرضه کرد. میکسر الن اند هیت CMC نخستین کنسولی بود که از میکروپروسسور برای تلفیق کردن قابلیت MIDI در آن استفاده می شد. در میکسر الن اند هیت GL2 کاربرد FOH و مانیتور استیج در یک میکسر ترکیب شده بود.

اگر برای خرید میکسر الن اند هیت به فروشگاه ها سر زده یا در اینترنت جستجو کرده باشید، با مدل های مختلفی مواجه شده اید. طبیعی است، چرا که الن اند هیت با حدود نیم قرن فعالیت در حوزه تولید انواع میکسر آنالوگ و دیجیتال و دی جی میکسر را تولید کرده است. پیش از انتخاب و خرید میکسر الن اند هیت ابتدا برآورد دقیق و درستی از مشخصات میکسر مورد نیاز خود تعیین کنید. میکسرهای الن اند هیت برای استفاده های گوناگونی تولید شده اند، از استفاده در اجراهای زنده گرفته تا اتاق های کنفرانس، سالن های بزرگ همایش و استفاده گروه های کوچک موسیقی و کاربردهای شخصی. بنابراین لازم است در زمینه بررسی و مقایسه ویژگی های فنی میکسرها از اطلاعات کافی برخوردار باشید. مطالعه مطالب وبلاگ دیجی صدا از جمله راهنمای خرید میکسر به شما کمک می کند تا اطلاعات پایه خود در این زمینه را ارتقاء دهید.

نکته دیگری که لازم است بدانید این است که قیمت میکسر الن اند هیت چندان بالا نیست و شما برای استفاده های آماتور، شخصی و نیمه حرفه ای می توانید مدل هایی با قیمت مناسب و مقرون به صرفه در میان تولیدات این برند پیدا کنید. در واقع اگر چه این کمپانی به اندازه برندهای معتبر شناخته شده نیست اما قیمت میکسر الن اند هیت برای برخی افراد و گروه ها مناسب است. اعتماد به نام برندها و تولیدکننده ها کار درستی است که باعث می شود در هزینه های جانبی و زمان شما صرفه جویی شود، اما اگر مدل هایی مناسب و متناسب با کاربری خود پیدا کردید، می توانید این نکته را نادیده بگیرید و مثلا با خرید میکسر الن اند هیت تجربه تازه ای برای خود رقم بزنید.

 

الن اند هیت ALLEN & HEATH