میکسر ساند کرافت Soundcraft Signature 16

تومان 7.350.000

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

میکسر آنالوگ
16
12
3
2
1
اکولایزر پارامتریک- 4 باندی
4
4
USB

در تمام میکسرهای سری Signature شرکت ساندکرفت می توان از نرم افزار Abelton Live10 Lite استفاده کرد. محیط کاری این نرم افزار سریع، انعطاف پذیر و پویا می باشد و از سازهای مختلف، صداها و افکت های مختلف برای ضبط و میکس تشکیل شده است. این نرم افزار تمام آن چیزی که برای به وجود آوردن، تولید کردن و انجام دادن می خواهید در اختیار شما می گذارد.

پری امپ میکروفن در تمام میکسرهای سری Signature شرکت ساندکرفت Ghost است که مانند تمام میکسرهای رده بالای این شرکت برای ارائه کیفیت صوتی خارق العاده و داینامیک رنج گسترده و شفافیت در سیگنال نسبت به نویز می باشد. همچنین شرکت ساندکرفت از Sapphyre Assymetriv EQ برای اکولایز هر نوع صدا و ساز در موسیقی برای دست یابی به نهایت کیفیت در این میکسرها بهره برده است.
در بخش افکت، شرکت ساندکرفت از مجموعه افکت های معروف شرکت Lexicon که شامل Reverb، Chorus، Modulation و دیگر افکت های صوتی، بر روی این میکسرها استفاده کرده است و بر روی هر کانال ورودی از لیمیترهای شرکت dbx بهره برده است. این کنسول از ورودی های XLR برای میکروفن پشتیبانی میکند و همچنین دارای سوییچ Hi-Z می باشد که امکان ارتباط مستقیم برای سازهایی مانند گیتار، باس و دیگر ادوات موسیقی را فراهم می کند. همه میکسرهای سری Signature شامل رابط صوتی USB با 2-in/2-out می باشند. همراه میکسر دانلود رایگان پلاگین Lexicon MOXL و Ableton10 Lite نیز وجود دارد.
علاوه بر ویژگی هایی که در بالا ذکر شد، کیفیت ساخت این سری میکسرها بسیار بالا است. در بخش فیدر از میکسرهای معروف سری GB استفاده شده است و سوییچ Pre/Post برای هر AUX در نظر گرفته شده است. میکسرهای سری Signature از فلز رجه یک ساخته شده اند و اجزای آن از کیفیت خوبی برخوردار است و دارای منبع تغذیه داخلی است.
با سلام خدمت دوستان.
لطفا اگه کسی درمورد میکسر یا پاورمیکسر اطلاعاتی داره اینجا بگه تا بتونیم یه دونه خوبشو بخریم. آخه ما شهرستانیها (شهرستانهای کوچیک) دسترسی به میکسر یا پاور میکسر خوب نداریم