سازدهنی کروماتیک سوزوکی Suzuki SCX-64 Chromatix

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

SUZUKI

رسانه تصویری

محصولات مشابه

Suzuki SCX-64, Made In JAPAN

اگر سازدهنی را بتوان به عنوان کالای لوکس محسوب کرد، بدون شک سری SCX واجد شرایط است. سازدهنی های 12، 14 و 16 سوراخ این سری از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردارند که می توانید ساعت های طولانی از نواختن خود و صدای ساز لذت ببرید. سری SCX کاملا حرفه ای طراحی شده است و توسط کارگرانی ماهر در شرکت سوزوکی تولید شده است... یک به یک.

ویژگی هایی مانند طراحی ارگونومیک قسمت لب، مکانیزم دقیق اسلاید، شانه از جنس ABS، و رید پلیت از جنس Phosphore Bronze و در نهایت پوشش Chrome که روی سازدهنی را پوشانده است آن را از سازدهنی های دیگر متمایز می کند. طول این سازدهنی 195 میلی متر و ضخامت آن 25 میلی متر است. سازدهنی کروماتیک سوزوکی SCX64 ، شانزده سوراخ است و جنس پوشش بیرونی آن از روکش کروم می باشد. جنس شانه از پلاستیک است که آن را در برابر تغیرات آب و هوایی مقاوم می کند و رنگ شانه نقره ای می باشد.

یکی دیگر از مزیت های این سازدهنی بسته بندی مناسب و مقاوم آن می باشد که به خوبی از سازدهنی در برابر ضربات احتمالی محافظت می کند. باید این نکته را در نظر داشته باشید که این سازدهنی در کشور ژاپن ساخته شده است.

195 میلی متر
25 میلی متر
کروماتيک
16 عدد
دو
روکش کروم
ABS
نقره ای

سازدهنی سوزوکی از جمله سازدهنی های باکیفیت موجود در بازار است و کسانی که به دنبال بهترین سازدهنی برای یادگیری هستند اما علاقه یا امکان هزینه برای خرید سازدهنی های گران قیمت را ندارند، با توجه به مناسب بودن قیمت سازدهنی سوزوکی، محصولات این برند را در میان گزینه های خرید خود قرار می دهند.

سازدهنی یک سازبادی زبانه آزاد است که با عنوان هارمونیکا نیز شناخته می شود. گرچه سازدهنی از گذشته های دور وجود داشته است، اما قدمت نمونه های مدرن آن که مبتنی بر ساز و کارهای سازهای زبانه آزاد ساخته شدند، به اوایل قرن نوزدهم میلادی باز می گردد. در این مدت سازدهنی همواره یک ساز پرطرفدار و محبوب بوده است، چرا که علاوه بر وزن کم و قابلیت حمل بسیار آسان، یادگیری آن ساده بوده و همچنین از قیمت مناسبی برخوردار است، به طوری که با صرف هزینه های پایین هم می توان سازدهنی تهیه کرد. دیجی صدا درباره سازدهنی مقالات و مطالب متنوع و سودمندی را منتشر کرده است که برای آشنایی با این ساز می توانید به مطالعه آنها بپردازید.  

 


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :