رسانه تصویری

محصولات مشابه

کروماتيک
12 عدد
C
استیل ضد زنگ

کروماتیک سوان Swan

سازدهنی سوان

سازدهنی یا هارمونیکا از خانواده سازهای بادی است و به دلیل سهولت یادگیری، تدریس آن در آموزشگاه های موسیقی ایران رو به افزایش است. البته یادگیری آسان تنها مزیت سازدهنی نیست، این ساز وزن کمی داشته و به راحتی حمل می شود، بنابراین برای آموزش موسیقی به نوجوانان و کودکان نیز مورد استفاده قرار می گیرد. یک مزیت دیگر، قیمت سازدهنی است، وجود مدل های مختلف سازدهنی ارزان قیمت باعث می شود حتی کسانی که به قصد تفنن و سرگرمی به سراغ یادگیری سازدهنی می روند، ناچار به پرداخت هزینه های بالا نباشند و به سادگی بتوانند سازدهنی ارزان و مناسبی برای خود پیدا کنند. در واقع قیمت مناسب و مقرون به صرفه یکی از دلایل محبوبیت سازدهنی در دو قرن گذشته بوده است.

سازدهنی سوان را می توان یکی از انواع سازدهنی ارزان قیمت برشمرد، به طوری که حتی مدل های کروماتیک آن از مدل های ارائه شده توسط برندهای دیگری چون هوهنر و سوزوکی قیمت مناسب تری دارد. زمانی که شما به دنبال بهترین سازدهنی برای یادگیری هستید، یکی از فاکتورهای مهمی که حتما مورد توجه قرار می دهید، قیمت است. اما یکی دیگر از عوامل اثرگذار بر تصمیم گیری شما، هدفتان از یادگیری است. اگر سازدهنی را برای اوقات فراغت خود انتخاب کرده اید، لزومی به پرداخت هزینه های بالا نیست و با توجه به پایین بودن قیمت سازدهنی سوان می توانید به سراغ تولیدات این برند بروید. حتی اگر قصد دارید سازدهنی را به طور جدی فرا بگیرید و... .
ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

از ترمولو خیلی بهتره برای شروع

برای شروع ساز 12 سوراخ خوبه

راضی هستم از خریدم و به موقع به دستم رسید

برای شروع از ترمولو خیلی بهتره

برا شروع بهترینه.اگرم خراب شه دلت نمیسوزه که کلی پول دادی.

من این ساز رو از دیجی صدا خریدم و توی یه بسته بندی شیک و مطمئن برام فرستادن و صحیح رسید دستم.خود ساز هم هیچ مشکلی نداشت و کاملا از خریدم راضی هستم.