سازدهنی ترمولو هوهنر Hohner Ocean Star

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

HOHNER

رسانه تصویری

مناسب برای شروع به یادگیری

ساردهنی ترمولو یک عنصرمناسب برای سبک موسیقی Folk (موسیقی عامیانه خاور دور) و همچنین موسیقی اسکاتلندی و ایرلندی است. هارمونیکای ترمولوی 48 سوراخ Ocean Star شرکت هوهنر با بدنه‌ای از stainless steel یا استیل ضد زنگ طراحی و تولید شده است. این هارمونیکا از 48 قمیش یا همان زبانه از جنس برنج و ضخامت 0.9 میلی‌متر بهره می‌برد.

این ساز با کوکی در Do برای نوآموزان و کسانی عرضه‌ شده که می‌خواهند به دنیای زیبای هارمونیکا قدم بگذارند. بهترین گزینه برای شروع یادگیری هارمونیکا، نوع ترمولو با کوکی در Do است.
جنس پلاستیک به‌کاررفته در این ترمولوی 48 سوراخ ABS است. کریلونیتریل بوتادین استایرن (Acrylonitrile butadiene styrene ABS) که به‌اختصار (ای‌بی‌اس) خوانده می‌شود، نوعی پلیمر گرمانرم است که از پلیمریزاسیون استایرن و اکریلونیتریل در حضور پلی بوتادین به دست می‌آید و دارای ساختاری آمورف است.

ABS به دلیل قیمت مناسب و همچنین خواص متعادل مکانیکی، حرارتی و شیمیایی در زمره پرمصرف‌ ترین مواد اولیه‌ پلاستیکی محسوب می‌شود. علاوه ‌بر اینکه می‌توانید تمامی قطعات ساخته‌شده در گام دو ماژور را با این مدل بنوازید، صدا دهی و لهجه‌ این ساز بیشتر مناسب نواختن ملودی ‎های منطقه‌ی بالکان و خاور دور است.

180 ميلي متر
21ميلي متر
ترمولو
برنج
0.9 میلی‌میتر
48
24 عدد
دو
استیل ضدزنگ
پلاستیک ABS
مشکی

تاریخچه HOHNER

موسیقی به من حس شادی و سرزندگی می‌دهد، هیچ‌وقت آن را تجربه نکرده بودم.

شرکت هوهنر طی گذر سالیان طولانی همه‌ چیز را وقف موسیقی کرده است. آن‌هم به یک دلیل ساده: موسیقی، شیوۀ زندگی کردن است. در حقیقت، می‌توانید بگویید که بهترین شیوه زندگی کردن است. کسانی که به موسیقی علاقه ندارند نمی‌دانند چه چیزی را از دست داده‌ اند. البته که این نظر ما است، این‌طور نیست؟ اما مثل تمام موسیقی دان ‌های تازه‌کار و حرفه‌ای سر تا سر جهان، آن‌چنان با موسیقی ارتباط حسی عمیقی برقرار می‌کنیم و دوست داریم به شما کمک کنیم تا مثل ما این حس را تجربه کنید. این کار را با طراحی ابزارآلات موسیقی انجام می‌دهیم که به شما لذت و هیجانی می‌دهند تا انگیزه ‌ای برای ارتقا دادن مهارت ‌ها و پیشرفت بیشتر در این زمینه باشد.
اگر این شور و اشتیاق را نداشتیم و مانند پیشتاز بازار جهانی سازدهنی و آکاردئون نسبت به حرفه‌ مان و آن سنتی که الهام‌بخش ما شده متعهد نبودیم، اکنون در این موقعیت قرار نداشتیم. این ویژگی تعیین‌کننده گفته هوهنر، یعنی باز کردن در به ‌سوی جهان موسیقی است. وظیفه ما انتقال این حس، لذت و هیجان، به شما است؛ آن‌هم با ابزاری که به‌خوبی برای این کار (لذت واقعی از موسیقی) ساخته‌شده‌اند.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

سازدهنی ترمولو

سازدهنی ترمولو (Tremolo harmonica) در کنار سازدهنی دیاتونیک و سازدهنی کروماتیک انواع اصلی سازدهنی را تشکیل می دهند. سازدهنی ترمولو ساده ترین نوع هارمونیکاست که بعضا حتی در اسباب بازی فروشی ها نیز فروخته می شود. ترمولو اندازه ها و مدل های مختلفی دارد که رایج ترین آنها دارای 24 سوراخ است، به این صورت که 24 سوراخ یا بخش عمودی به وسیله یک تیغه افقی به کانال های بالا و پایینی یا سوراخ های کوچکتر تفکیک می شوند که در کنار هم یک نت را می نوازند، از همین رو به آن دو زبانه Double Reed می گویند. فرکانسی که سوراخ های ردیف بالا تولید می کنند، از زبانه های پایین قدری بالاتر بوده و به اصطلاح صدای زیرتری به وجود می آورند. یک سازدهنی ترمولو که 24 سوراخ داشته باشد، محدوده 3 اکتاوی را در اختیار نوازنده خود قرار می دهد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :