سازدهنی کروماتیک سوزوکی Suzuki G48W

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

SUZUKI

به دنبال صدای Gregoire Maret شرکت سوزوکی به پاس قدردانی از هنرمند بزرگ و معروف خود، Gregoire Maret به دنبال ساخت یک مدل خاص از سازدهنی با امضای او بود که وی اظهار کرد " من یک صدای زیبا می خواهم" و این دلیلی بود که باعث شد مدل های G48 و G48W ساخته شوند. Gregoire در طول پروژه ساخت این سازدهنی به دنبال صدایی تکرار نشدنی و بی نظیر بود.

او ایده های بسیاری از جمله مواد مورد استفاده در ساخت، رنگ ها و جنس شانه ها و سایر جنبه های پیچیده این ساز جادویی را پیشنهاد کرد. پس از تحقیقات جامع و طراحی های خاص اولیه، در نهایت دو مدل G48 و G48W پدید آمدند.

G48W دارای صدایی ملایم و Dark است که به واسطه پوشش چوبی از دوام بسیار بالایی برخوردار است و ظاهری پیچیده ایجاد کرده است. این پوشش ترکیبی از دوام و صدای زیباست. سازدهنی G48W اولین سازدهنی کروماتیک با پوشش چوبی است.

کروماتيک
12 عدد
دو

سازدهنی سوزوکی از جمله سازدهنی های باکیفیت موجود در بازار است و کسانی که به دنبال بهترین سازدهنی برای یادگیری هستند اما علاقه یا امکان هزینه برای خرید سازدهنی های گران قیمت را ندارند، با توجه به مناسب بودن قیمت سازدهنی سوزوکی، محصولات این برند را در میان گزینه های خرید خود قرار می دهند.

سازدهنی یک سازبادی زبانه آزاد است که با عنوان هارمونیکا نیز شناخته می شود. گرچه سازدهنی از گذشته های دور وجود داشته است، اما قدمت نمونه های مدرن آن که مبتنی بر ساز و کارهای سازهای زبانه آزاد ساخته شدند، به اوایل قرن نوزدهم میلادی باز می گردد. در این مدت سازدهنی همواره یک ساز پرطرفدار و محبوب بوده است، چرا که علاوه بر وزن کم و قابلیت حمل بسیار آسان، یادگیری آن ساده بوده و همچنین از قیمت مناسبی برخوردار است، به طوری که با صرف هزینه های پایین هم می توان سازدهنی تهیه کرد. دیجی صدا درباره سازدهنی مقالات و مطالب متنوع و سودمندی را منتشر کرده است که برای آشنایی با این ساز می توانید به مطالعه آنها بپردازید.  

 


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :