سازدهنی کروماتیک سوزوکی Suzuki SCX-48 Chromatix

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

SUZUKI

رسانه تصویری

155 میلی متر
30 میلی متر
کروماتيک
12 عدد
دو
روکش کروم
ABS

Suzuki SCX-48, Made In JAPAN

اگر سازدهنی را بتوان به عنوان کالای لوکس محسوب کرد، بدون شک سری SCX واجد شرایط است. سازدهنی های 12، 14 و 16 سوراخ این سری از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردارند که می توانید ساعت های طولانی از نواختن خود و صدای ساز لذت ببرید. سری SCX کاملا حرفه ای طراحی شده است و توسط کارگرانی ماهر در شرکت سوزوکی تولید شده است... یک به یک.

ویژگی هایی مانند طراحی ارگونومیک قسمت لب، مکانیزم دقیق اسلاید، شانه از جنس ABS، و رید پلیت از جنس Phosphore Bronze و در نهایت پوشش Chrome که روی سازدهنی را پوشانده است آن را از سازدهنی های دیگر متمایز می کند. طول این سازدهنی 155 میلی متر و ضخامت آن 30 میلی متر است که باعث افزایش سرعت جا به جایی در دست می شود. سازدهنی کروماتیک سوزوکی SCX48 ، چهارده سوراخ است و جنس پوشش بیرونی آن از استیل ضد زنگ می باشد. جنس شانه از پلاستیک است که آن را در برابر تغیرات آب و هوایی مقاوم می کند و رنگ شانه نقره ای می باشد.

یکی دیگر از مزیت های این سازدهنی بسته بندی مناسب و مقاوم آن می باشد که به خوبی از سازدهنی در برابر ضربات احتمالی محافظت می کند. باید این نکته را در نظر داشته باشید که این سازدهنی در کشور ژاپن ساخته شده است.

بخش سوال و جواب درباره محصول :