سازدهنی دیاتونیک هوهنر Hohner Bob Dylan Signature Harp

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

HOHNER

رسانه تصویری

افسانه ای به نام Bob Dylan

تعداد اندکی از هنرمندان در این صنعت تاثیرگذار بوده اند، اما بدون شک یکی از تاثیرگذار ترین آنها Bob Dylan می باشد.

هنرمند محبوبی که بیش از 50 سال در موسیقی فعال بوده است و در تور کنسرت Endless شاهکارهایی از این ساز را با ترکیب Rock ،Folk و حتی Jazz به وجود آورده است.

شرکت هوهنر به پاس قدردانی از زحمات این هنرمند بزرگ سری Bob Dylan را با امضای اختصاصی او تولید کرد. احترام به یکی از بزرگترین هنرمندان قرن بیست و حتی قرن بیست و یکم.

قسمت لبی در این سازدهنی به صورت ظریف و با ظاهری کاملا زیبا تزئین شده است. جنس شانه در این سازدهنی از نوعی چوب مخصوص آفریقایی است که در برابر رطوبت بسیار مقاوم بوده و تورم و باد کردن را به حداقل می رساند.

همچنین بسته بندی این ساز با مدل های دیگر متفاوت است که با آرم شخصی Bob Dylan طراحی شده است.

105 ميلي متر
20 ميلي متر
دیاتونیک
10 عدد
دو
استیل
چوب جنگلی آفریقایی
قهوه‌ای
همراه با امضای اختصاصی باب دیلن - صفحه با روکش طلا کمک به شرایط صوتی خاص می‌کند

تاریخچه HOHNER

موسیقی به من حس شادی و سرزندگی می‌دهد، هیچ‌وقت آن را تجربه نکرده بودم.

شرکت هوهنر طی گذر سالیان طولانی همه‌ چیز را وقف موسیقی کرده است. آن‌هم به یک دلیل ساده: موسیقی، شیوۀ زندگی کردن است. در حقیقت، می‌توانید بگویید که بهترین شیوه زندگی کردن است. کسانی که به موسیقی علاقه ندارند نمی‌دانند چه چیزی را از دست داده‌ اند. البته که این نظر ما است، این‌طور نیست؟ اما مثل تمام موسیقی دان ‌های تازه‌کار و حرفه‌ای سر تا سر جهان، آن‌چنان با موسیقی ارتباط حسی عمیقی برقرار می‌کنیم و دوست داریم به شما کمک کنیم تا مثل ما این حس را تجربه کنید. این کار را با طراحی ابزارآلات موسیقی انجام می‌دهیم که به شما لذت و هیجانی می‌دهند تا انگیزه ‌ای برای ارتقا دادن مهارت ‌ها و پیشرفت بیشتر در این زمینه باشد.
اگر این شور و اشتیاق را نداشتیم و مانند پیشتاز بازار جهانی سازدهنی و آکاردئون نسبت به حرفه‌ مان و آن سنتی که الهام‌بخش ما شده متعهد نبودیم، اکنون در این موقعیت قرار نداشتیم. این ویژگی تعیین‌کننده گفته هوهنر، یعنی باز کردن در به ‌سوی جهان موسیقی است. وظیفه ما انتقال این حس، لذت و هیجان، به شما است؛ آن‌هم با ابزاری که به‌خوبی برای این کار (لذت واقعی از موسیقی) ساخته‌شده‌اند.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :