میکروفن سنهایزر SENNHEISER E845

4,300,000 تومان
اطلاعیه: با توجه به نوسانات نرخ ارز لطفا قبل از خرید نهایی جهت تایید موجودی و قیمت کالا با همکاران ما در فروشگاه دیجی صدا تماس حاصل نمایید.
تماس برای خرید - 18 5000 88 021

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

SENNHEISER

رسانه تصویری

محصولات مشابه

میکروفن عالی برای اجرای زنده

میکروفن دستی داینامیک سنهایزر مدل e845، عملکرد باورنکردنی را با یک قیمت باورنکردنی در اختیار شما می گذارد. این میکروفن در برابر فشار صوتی بالا، مقاوم است که همین عامل باعث عدم فیدبک در این میکروفن می شود. کیفیت ساخت این میکروفن فوق العاده بالا می باشد و از این میکروفن در هر جایی می توان استفاده کرد و از کیفیت آن بهره مند شد.">

SPL شگفت انگیز
زمانی که یک میکروفن برای اجرای زنده طراحی می شود باید SPL بالایی داشته باشد و این میکروفن با SPL 150 دی بی ، و طراحی حرفه ای کپسول میکروفن با حفظ کیفیت سیگنال، دقیقا میکروفنی کارآمد و حرفه ای برای اجرای زنده است. اهمیت این موضوع زمانی نمایان می شود که کاربر از این میکروفن برای امپ گیتار، طبل های درام یا باس استفاده شود. با الگوی قطبی کاردیود، صدای اضافی را در اطراف کپسول حذف می کند تا شما بتوانید صدای خود را به وضوح در ترکیب نهایی بشنوید.

لرزه گیر پیشرفته
میکروفن سنهایزر e845 به کمک استفاده از سیستم داخلی لرزه گیر، ارتعاشات ناشی از دست خواننده یا پایه را کم می کند که این عمل به بهبود کیفیت نهایی صدای خروجی کمک شایانی می کند و باعث حفاظت از کپسول میکروفن می شود و دقت و تمرکز کاربر در حین اجرا را افزایش می دهد.
زمانی که شما درگیر یک اجرای حرفه ای هستید، ممکن است موقعیت میکروفن نسبت به دهان در وضعیت مناسبی قرار نگرفته باشد. میکروفن e845 با حفظ کیفیت سیگنال و پیش تقویت و بهره مندی از کلید خاموش و روشن کردن میکروفن، عملکرد عالی شما را در حین اجرا تضمین می کند. زمانی که این میکروفن را دهان خود بسیار نزدیک کنید فرکانس های باس را به حداقل می رساند. اساسا شما فقط کار خود را انجام می دهید.
همچنین امپدانس این میکروفن برابر با ۳۵۰ اهم و پاسخ فرکانسی آن ۴۰ هرتز تا ۱۶ کیلوهرتز می باشد. وزن خالص این میکروفون برابر ۳۳۰ گرم و قطر آن 46میلی متر و ارتفاع آن 185 میلی متر می باشد.

وکال
داینامیک
سوپر کاردیود
40 هرتز تا 16 کیلو هرتز
350 اهم
1.8 میلی ولت بر پاسکال
کنون/XLR
گلویی و کیف

تاریخچه SENNHEISER

شرکت سنهایزر در سال 1945 ، فقط چند هفته پس از پایان جنگ جهانی دوم، توسط Fritz Sennheiser و هفت مهندس دیگر که همگی از دانشگاه هانوفر آلمان فارغ التحصیل شده بودند، در یک آزمایشگاه تاسیس شد و آن را به نام آزمایشگاه W نام گذاری کرد.
اولین محصول تولیدی آنها یک ولت متر بود. در سال 1946 سنهایزر شروع به ساخت میکروفن با مدل DM1 کرد و در سال 1947 با DM2 شروع به توسعه کرد.
تا سال 1955، این شرکت 250 کارمند داشت و تولید محصولات بسیاری از جمله تجهیزات ژئو فیزیکی ، میکروفن DM4 ، میکسر و هدفون های مینیاتوری مغناطیسی را آغاز کرد.
آزمایشگاه W در سال 1958 به نام SENNHEISER ELECTRONIC نامگذاری شد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :