میکروفن سنهایزر SENNHEISER E965

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

SENNHEISER

رسانه تصویری

محصولات مشابه

کپسول کاندانسر دوگانه
میکروفن دستی e 965 سنهایزر اولین میکروفن دستی کاندانسر سنهایزر مجهز به دیافراگم بزرگ است. در این میکروفن برای اولین بار از کپسول دوگانه استفاده‌شده است. به این معنی که هم می‌توانید از الگوی گیرایی کاردیوید و هم سوپرکاردیوید استفاده کنید. تغییر میان این دو الگوی گیرایی تنها با یک کلید امکان‌پذیر است. میکروفن دستی e 965 سنهایزر با کپسول کاندنسر حساس خود، یکی از بهترین میکروفن‌های استودیو در جهان محسوب می‌شود و درعین‌حال مناسب استفاده برای هر نوع کار دیگری نیز هست.

از دیگر ویژگی های این میکروفن می توان به سوییچ Low-Cut بر روی میکروفن، پد 10 دی بی برای صداهای قوی و کپسول پیشرفته مجهز به لرزه گیر برای حذف ارتعاشات ناشی از لرزش دست یا پایه اشاره کرد همچنین محدوده پاسخ فرکانسی این میکروفن بین 40 هرتز تا 20 کیلوهرتز می باشد.

 

وکال
کاندنسر
سوپر کاردیود
40 هرتز تا 20 کیلو هرتز
50 اهم
7 میلی ولت بر پاسکال
کنون/XLR
396 گرم
گلویی و کیف

تاریخچه SENNHEISER

شرکت سنهایزر در سال 1945 ، فقط چند هفته پس از پایان جنگ جهانی دوم، توسط Fritz Sennheiser و هفت مهندس دیگر که همگی از دانشگاه هانوفر آلمان فارغ التحصیل شده بودند، در یک آزمایشگاه تاسیس شد و آن را به نام آزمایشگاه W نام گذاری کرد.
اولین محصول تولیدی آنها یک ولت متر بود. در سال 1946 سنهایزر شروع به ساخت میکروفن با مدل DM1 کرد و در سال 1947 با DM2 شروع به توسعه کرد.
تا سال 1955، این شرکت 250 کارمند داشت و تولید محصولات بسیاری از جمله تجهیزات ژئو فیزیکی ، میکروفن DM4 ، میکسر و هدفون های مینیاتوری مغناطیسی را آغاز کرد.
آزمایشگاه W در سال 1958 به نام SENNHEISER ELECTRONIC نامگذاری شد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

من دو تا داشتم دزد برد
بهتر از این میکروفون ندیدم
برای خواننده ها فوق العاده اس
صدای بسیار شفافی داره

قيمتش خيلي بالا س و بدليل تقاضا زياد قيمت بالايي داره
اما از كيفيت خوبي برخورداره