ترومپت یاماها YAMAHA YTR3335

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

Yamaha

ترومپت ياماها مدل YTR-3335 با کوکي در سي بمل مناسب براي آن‌هايي که زيبايي و لطافت را همراه با غنا و پختگي تمام‌عيار مي‌خواهند.

اين مدل مي‌تواند پاسخگوي شما باشد و در جهت بهبود کار شمارا ياري دهد. بدنه تمام برنجي باروکشي از لاک طلا، درخشندگي جذابي ازنظر ظاهري به اين ساز بخشيده است و همچنين ساخت‌وساز خوب اين ساز صداي غني ، پر و درخشاني به شما ارائه مي‌کند.

اسلايد تنظيم معکوس شمارا قادر مي‌سازد نواختن آسان‌تر و راحت‌تري را تجربه کنيد.

شيپوري در اين مدل بازطراحي شده است و بسيار سبک‌تر و همچنين خوش طنين تر از مدل‌هاي پيشين جايگزين شده است. پيستون‌ها از آلياژي به نام مونل ساخته‌شده‌اند. آلياژ مونل خانواده‌اي از آلياژهاي نيکل است، که مشخصه اصلي مونل Monel در درجه اول وجود عنصر نيکل (بالاتر از 66%) و نيز عنصر مس است. همچنين فلز مونل شامل مقادير کمي آهن منگنز کربن و سيليس است.

با توجه به مقاومت بسيار بالاي مونل به خردگي و نيز خواص مکانيکي بسيار بالاي آن مناسب براي طراحي پيستون‌هاي ترومپت است.

وزن سبک در اين ترومپت باعث مي‌شود بتوانيد مدت بيشتري را به تمرين اختصاص دهيد.

اين ترومپت با کوکي در سي بمل وزن کم و استفاده از آلياژهاي مرغوب و همچنين قطر دهانه‌ي شيپوري 123 ميلي‌متر مي‌تواند انتخاب هوشمندانه و دقيق براي شما باشد.

هاردکیس
Two piece, Yellow brass
123mm (4-7/8")
ML 11.65mm (0.459")
Gold lacquer
Medium
TR-11B4

تاریخچه YAMAHA

شرکت یاماها در اواخر دهه 80 میلادی در شیزویکا ژاپن تاسیس شد و در ابتدا به تولید آلات موسیقی پرداخت. یاماها به دلیل تولید آلات مختلف موسیقی از جمله انواع پیانو ، گیتار ، ویولن و دیگر آلات برنجی و چوبی به بزرگترین تولید کننده ابزار موسیقی تبدیل شده و بخش عمده ای از شهرت خود را مدیون همین بخش است.
کیفیت یکی از آن کلماتی است که مسائل مختلفی را پوشش می دهد و می تواند برای افراد مختلف در زمان های مختلف تفاوت داشته باشد. اما در یاماها به تمام مفاهیم معنی می شود که منجر به توسعه و ساخت محصول با کیفیت می شود.
کیفیت صوتی اگرچه اولین جنبه ای است که به ذهن می آید اما تنها آغاز این مسیر است. قابلیت اطمینان و دوام نیز به همان اندازه مهم هستند و در بسیاری از موارد سازگاری با هر سطحی دشوار است. به همین دلیل یاماها به دنبال تولید محصول با کیفیت و در سطح استاندارد جهانی است. مدیریت کیفیت باید حتی پس از فروش محصول به شکل پشتیبانی و خدمات، ادامه یابد.
برای رسیدن به نوع کیفیتی که تمام شراط را فراهم کند ، همیشه نیاز به توجه دقیق به جزئیات و کنترل محصول از ابتدای مسیر، از شروع طراحی تا تولید نهایی و بسته بندی و پشتیبانی پس از فروش از دیگر نکاتی است که از ابتدا سر لوحه شرکت یاماها بوده است و این کار اصلا ساده نیست و نیاز به یک سازمان و زیر ساخت اختصاصی دارد و این جایی است که رقبای شرکت یاماها به چالش کشیده می شوند.
نمایش تمام محصولات یاماها

بخش سوال و جواب درباره محصول :