ترومپت یاماها YAMAHA YTR6335

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

Yamaha

ترومپت «یاماها» مدل «YTR-6335» با کوکی در دو مناسب برای آن‌هایی است که زیبایی و لطافت را همراه با غنا و پختگی تمام‌عیار می‌خواهند.

این مدل می‌تواند پاسخگوی شما باشد و در جهت بهبود کار، یاری‌تان کند. بدنه‌ی تمام‌برنجی با روکشی از لاک طلا، ازنظر ظاهری درخشندگی جذابی به این ساز بخشیده است و همچنین ساخت‌وساز خوب این ساز صدای غنی، پر و درخشانی به شما ارائه می‌کند.

اسلاید تنظیم معکوس شما را قادر می‌سازد تا نواختن آسان‌تر و راحت‌تری را تجربه کنید. شیپوری در این مدل باز طراحی شده و بسیار سبک‌تر و همچنین خوش‌طنین‌تر از مدل‌های پیشین است.

پیستون‌ها از آلیاژی به نام مونل ساخته ‌شده‌اند. آلیاژ مونل خانواده‌ای از آلیاژهای نیکل است که مشخصه‌ی اصلی مونل Monel در درجه‌ی اول وجود عنصر نیکل (بالاتر از 66%) و نیز عنصر مس است. همچنین فلز مونل شامل مقادیر کمی آهن منگنز کربن و سیلیس است. مونل با توجه به مقاومت دربرابر خردگی و نیز خواص مکانیکی بسیار بالایش، برای طراحی پیستون‌های ترومپت مناسب است.

وزن سبک این ترومپت باعث می‌شود تا بتوانید مدت بیشتری را به تمرین اختصاص دهید.

این ترومپت با کوکی در دو، وزن کم و استفاده از آلیاژهای مرغوب و همچنین قطر دهانه‌ی شیپوری 123 میلی‌متر می‌تواند انتخابی هوشمندانه و دقیق برای شما باشد.

هاردکیس
One piece, Yellow brass
123mm (4-7/8")
ML 11.65mm (0.459")
Medium
Gold lacquer
TR-14B4

تاریخچه YAMAHA

شرکت یاماها در اواخر دهه 80 میلادی در شیزویکا ژاپن تاسیس شد و در ابتدا به تولید آلات موسیقی پرداخت. یاماها به دلیل تولید آلات مختلف موسیقی از جمله انواع پیانو ، گیتار ، ویولن و دیگر آلات برنجی و چوبی به بزرگترین تولید کننده ابزار موسیقی تبدیل شده و بخش عمده ای از شهرت خود را مدیون همین بخش است.
کیفیت یکی از آن کلماتی است که مسائل مختلفی را پوشش می دهد و می تواند برای افراد مختلف در زمان های مختلف تفاوت داشته باشد. اما در یاماها به تمام مفاهیم معنی می شود که منجر به توسعه و ساخت محصول با کیفیت می شود.
کیفیت صوتی اگرچه اولین جنبه ای است که به ذهن می آید اما تنها آغاز این مسیر است. قابلیت اطمینان و دوام نیز به همان اندازه مهم هستند و در بسیاری از موارد سازگاری با هر سطحی دشوار است. به همین دلیل یاماها به دنبال تولید محصول با کیفیت و در سطح استاندارد جهانی است. مدیریت کیفیت باید حتی پس از فروش محصول به شکل پشتیبانی و خدمات، ادامه یابد.
برای رسیدن به نوع کیفیتی که تمام شراط را فراهم کند ، همیشه نیاز به توجه دقیق به جزئیات و کنترل محصول از ابتدای مسیر، از شروع طراحی تا تولید نهایی و بسته بندی و پشتیبانی پس از فروش از دیگر نکاتی است که از ابتدا سر لوحه شرکت یاماها بوده است و این کار اصلا ساده نیست و نیاز به یک سازمان و زیر ساخت اختصاصی دارد و این جایی است که رقبای شرکت یاماها به چالش کشیده می شوند.
نمایش تمام محصولات یاماها