پيانو ديجيتال ياماها YAMAHA YDP S52

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

Yamaha

YDP-S52 ساخت کمپانی «یاماها» (Yamaha)  فضای خانه‌ی شما را سرشار از موسیقی می‌کند و با طراحی مدرن خود به محیط زندگی شما ظاهری متفاوت می‌بخشد.

پیانوی دیجیتال YDP-S52 یاماها اجرای سنتی و همیشگی پیانو را با رویکردی هوشمند و طراحی جذاب همگام می‌کند.

صدای موتور CF پیانوهای یاماها صدایی بالانس شده، غنی و موزیکال را به شنونده ارائه می‌کند. صدای پیانو از ساز شناخته‌شده‌ی CFlllS یاماها برداشته‌شده است که یک پیانوی گرند کنسرتی معروف است و از آن در اغلب ارکسترهای سرتاسر دنیا استفاده می‌شود.

192 پلی فونی این پیانو نوازنده به‌ سادگی می‌تواند صدای غنی و ویبراسیون‌های طبیعی یک پیانوی آکوستیک را در زمان نگه‌ داشتن پدال ایجاد کند.

کلاویه‌های ساخته‌شده از عاج مصنوعی به شبیه‌تر شدن احساس نواختن به پیانوی آکوستیک کمک می‌کنند.

کیفیت متریال استفاده‌شده در ساخت این کلیدها برخلاف بسیاری برندهای دیگر استفاده از این پیانو برای زمان‌های طولانی را ممکن و آن را تبدیل به کالایی بادوام کرده است.

یکی دیگر از مشخصات جالب‌توجه این پیانو reverb های متفاوت تعبیه‌شده در آن است که صدای اجرا در سالن کنسرت و سالن‌های کوچک‌تر را شبیه‌سازی می‌کند.YDP-S52برای تمرین موسیقی توسط هنرجویان در منزل و برای استفاده توسط آموزشگاه‌های موسیقی انتخابی مناسب و مقرون‌به‌صرفه است.

135.3
30.9
79.2
37.8
7 اکتاو
Graded Hammer Action
88عدد
3حالت
3
Sostenuto، Sustain، Soft
+6 تا 6-
2 عدد
2 عدد
Oval (12 cm x 6 cm)
فاقد صندلی و آداپتور (باید به صورت جداگانه تهیه شود)
PureCF Sound Engine
192 پلي‌فوني
10عدد

تاریخچه YAMAHA

شرکت یاماها در اواخر دهه 80 میلادی در شیزویکا ژاپن تاسیس شد و در ابتدا به تولید آلات موسیقی پرداخت. یاماها به دلیل تولید آلات مختلف موسیقی از جمله انواع پیانو ، گیتار ، ویولن و دیگر آلات برنجی و چوبی به بزرگترین تولید کننده ابزار موسیقی تبدیل شده و بخش عمده ای از شهرت خود را مدیون همین بخش است.
کیفیت یکی از آن کلماتی است که مسائل مختلفی را پوشش می دهد و می تواند برای افراد مختلف در زمان های مختلف تفاوت داشته باشد. اما در یاماها به تمام مفاهیم معنی می شود که منجر به توسعه و ساخت محصول با کیفیت می شود.
کیفیت صوتی اگرچه اولین جنبه ای است که به ذهن می آید اما تنها آغاز این مسیر است. قابلیت اطمینان و دوام نیز به همان اندازه مهم هستند و در بسیاری از موارد سازگاری با هر سطحی دشوار است. به همین دلیل یاماها به دنبال تولید محصول با کیفیت و در سطح استاندارد جهانی است. مدیریت کیفیت باید حتی پس از فروش محصول به شکل پشتیبانی و خدمات، ادامه یابد.
برای رسیدن به نوع کیفیتی که تمام شراط را فراهم کند ، همیشه نیاز به توجه دقیق به جزئیات و کنترل محصول از ابتدای مسیر، از شروع طراحی تا تولید نهایی و بسته بندی و پشتیبانی پس از فروش از دیگر نکاتی است که از ابتدا سر لوحه شرکت یاماها بوده است و این کار اصلا ساده نیست و نیاز به یک سازمان و زیر ساخت اختصاصی دارد و این جایی است که رقبای شرکت یاماها به چالش کشیده می شوند.
نمایش تمام محصولات یاماها

بخش سوال و جواب درباره محصول :