پیانو دیجیتال کرگ KORG LP-180

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

KORG

يکي از مهم‌ترين عوامل در تعيين کيفيت پيانوي ديجيتال صداي آن است. به همين دليل معمولا کمپاني‌هايي در ساخت پيانوي ديجيتال موفق‌تر عمل مي‌کنند که در زمينه‌ي توليد سينتي‌سايزر سابقه‌ي درخشاني داشته باشند.

کرگ يکي از کمپاني‌هايي است که در سطح جهان به عنوان سازنده‌ي سينتي‌سايزرهاي بسيار با کيفيت شهرت دارد و در ساخت پيانوي ديجيتال LP-180 از آرشيو سمپل‌هاي تحسين شده‌ي گرند پيانوي خود بهره گرفته است.

عامل تعيين کننده‌ي ديگر نزديک بودن تاچ به پيانوي آکوستيک است. مدل LP-180 کرگ با بهره بردن از کلاويه‌هاي چکشي طبيعي (NH) تاچ و حس يک پيانوي آکوستيک را به خوبي بازتوليد مي‌کند. وزن کلاويه‌هاي LP-180 همانند يک پيانوي سنتي در بخش نت‌هاي بم سنگين‌تر بوده و با حرکت به سوي ناحيه‌ي نت‌هاي زير رفته رفته سبک‌تر مي‌شود.

کنترل سه مرحله‌اي تاچ کلاويه‌ها امکان هماهنگي واکنش آن‌ها را با تقريبا تمام سبک‌هاي نوازندگي ممکن مي‌کند. در مجموع 10 صداي با کيفيت مختلف شامل پيانو، پيانوي الکتريک، ويبرافون، ارگ کليسايي و سازهاي زهي در اين پيانوي ديجيتال گنجانده شده است.

علاوه بر اين‌ها يک افکت Reverb براي افزودن طنين و عمق و يک افکت Chorus براي بخشيدن نوعي فضاي چند سازي به صدا در نظر گرفته شده که لذت نوازندگي را براي شما بيشتر خواهد کرد.

پدال بخشي ضروري از تجربه‌ي نوازندگي با پيانو است و مدل LP-185 به صورت استاندارد با همان سه پدالي ارائه مي‌شود که در پيانوي آکوستيک وجود دارد. دو پدال دمپر و سافت از امکان نيم‌پدال هم پشتيباني مي‌کنند. بدين ترتيب قادر خواهيد بود نوانس‌هايي را که در تمرين پيانوي کلاسيک مهم هستند اجرا کنيد.

وجود دو جک خروجي هدفون اجازه خواهد داد در هر ساعتي از شبانه روز به تمرين و آموزش بپردازيد. مدل LP-180 تنها 27 سانتي‌متر عمق دارد و از اين رو در هر اتاقي مي‌توان آن را جاي داد.

با وجود طراحي ظريف و باريک، ثبات و استحکام را مي‌توان به خوبي در بدنه‌ي اين مدل حس کرد. LP-180 به کاور کلاويه‌ها نيز مجهز شده تا در زمان‌هايي که از آن استفاده نمي‌کنيد با بستن کاور هماهنگي بيشتري با فضاي اتاق داشته باشد.

پيانوي ديجيتال LP-180 کرگ با طراحي باريک و شيک، صداي غني و زيباي پيانوي آکوستيک، کاور کلاويه‌ها، استند يکپارچه و سه پدال کامل، کيفيتي فراتر از کلاس خود به نمايش مي‌گذارد.

136.5
27.4
78.1
23.3
7 اکتاو
Graded Hammer Standard
88 عدد
4 حالت
3 عدد پدال
Soft , Sostenuto , Sustain
پدال‌های Sustain و Soft از عملکرد نیم‌پدال پشتیبانی می‌کنند
+6 تا 6-
2 عدد
2 عدد
2 عدد 11 وات
آداپتور
Stereo Piano System
120 پلی‌فونی
10 عدد

بخش سوال و جواب درباره محصول :