پیانو دیجیتال کرگ KORG LP-380

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

KORG

رسانه تصویری

يکي از مهم‌ترين عوامل در تعيين کيفيت پيانوي ديجيتال صداي آن است. به همين دليل معمولا کمپاني‌هايي در ساخت پيانوي ديجيتال موفق‌تر عمل مي‌کنند که در زمينه‌ي توليد سينتي‌سايزر سابقه‌ي درخشاني داشته باشند.

کرگ يکي از کمپاني‌هايي است که در سطح جهان به عنوان سازنده‌ي سينتي‌ سايزرهاي بسيار با کيفيت شهرت دارد و در ساخت پيانوي ديجيتال LP-380 از آرشيو سمپل‌هاي تحسين شده‌ي گرند پيانوي خود بهره گرفته است.

عامل تعيين کننده‌ي ديگر نزديک بودن تاچ به پيانوي آکوستيک است. مدل LP-380 با بهره بردن از کلاويه‌هاي چکشي واقعي RH-3 که برترين کلاويه‌ي ساخت کرگ محسوب مي‌شود تاچ و حس يک پيانوي آکوستيک گرند را به شکلي صحيح بازتوليد مي‌کند.

وزن کلاويه‌هاي LP-380 همانند يک پيانوي سنتي در بخش نت‌هاي بم سنگين‌تر بوده و با حرکت به سوي ناحيه‌ي نت‌هاي زير رفته رفته سبک‌تر مي‌شود.

آمپلي‌فاير و اسپيکرهاي LP-380 با خروجي بالا صداي واقعي يک پيانو را به دقت بازتوليد مي‌کنند. کنترل سه مرحله‌اي تاچ کلاويه‌ها امکان هماهنگي واکنش آن‌ها را تقريبا با تمام سبک‌هاي نوازندگي ممکن مي‌کند.

در مجموع 30 صداي با کيفيت مختلف شامل 5 پيانوي آکوستيک، 6 پيانوي الکتريک، 3 ارگ کليسايي، 3 ارگ جز، ويبرافون، هارپسيکورد، گيتار آکوستيک، سازهاي زهي و ... در اين پيانوي ديجيتال گنجانده شده است.

علاوه بر اين‌ها يک افکت Reverb براي افزودن طنين و عمق، يک افکت Chorus براي بخشيدن نوعي فضاي چند سازي و يک افکت Brilliance براي تغيير رنگ صدا در نظر گرفته شده که لذت نوازندگي را براي شما بيشتر خواهد کرد.

پدال بخشي ضروري از تجربه‌ي نوازندگي با پيانو است و مدل LP-380 به صورت استاندارد با همان سه پدالي ارائه مي‌شود که در پيانوي آکوستيک وجود دارد.

دو پدال دمپر و سافت از امکان نيم‌پدال هم پشتيباني مي‌کنند. بدين ترتيب قادر خواهيد بود نوانس‌هايي را که در تمرين پيانوي کلاسيک مهم هستند اجرا کنيد.

وجود دو جک خروجي هدفون اجازه خواهد داد در هر ساعتي از شبانه روز به تمرين و آموزش بپردازيد.

مدل LP-380 تنها 35 سانتي‌متر عمق دارد و از اين رو در هر اتاقي مي‌توان آن را جاي داد. با وجود طراحي ظريف و باريک، ثبات و استحکام را مي‌توان به خوبي در بدنه‌ي اين مدل حس کرد.

با در نظر داشتن نياز احتمالي کاربر به جابجا کردن اين پيانو، مدل LP-380 نسبت به مدل قبلي خود يعني LP-350 حدود 5 کيلو سبک‌تر شده است.

LP-380 به کاور کلاويه‌ها نيز مجهز شده تا در زمان‌هايي که از آن استفاده نمي‌کنيد با بستن کاور هماهنگي بيشتري با فضاي اتاق داشته باشد.

پيانوي ديجيتال LP-380 کرگ با طراحي باريک و شيک، صداي غني و زيباي پيانوي آکوستيک، نزديک‌ترين تاچ ممکن به يک پيانوي گرند، کاور کلاويه‌ها، استند يکپارچه و سه پدال کامل، کيفيتي فراتر از کلاس خود به نمايش مي‌گذارد.

135.5
35.1
77.2
37
7 اکتاو
Real Weighted Hammer Action 3
88 عدد
3 حالت
3 عدد پدال
Soft , Sostenuto , Sustain
پدال‌های Sustain و Soft از عملکرد نیم‌پدال پشتیبانی می‌کنند
+12 تا 12-
2 عدد
2 عدد
2 عدد 22 وات
آداپتور
Stereo Piano System
120 پلی‌فونی
30 عدد

بخش سوال و جواب درباره محصول :

قشنگه میخوام بخرم ولی نمیدونم چی بخرم

واقعااز 162 خیلی بهتره.تو این قیمت بی نظیره.