میکروفن بی سیم یقه ای بویا BOYA BY-WM4 Pro

2,250,000 تومان

 • 12 ماه گارانتی دیجی صدا - گارانتی پاسخگو بیشتر
 • محصول پلمپ
 • محصول پلمپ به همراه کابل رابط USB-C جهت اندروید بیشتر
 • محصول پلمپ به همراه کابل رابط لایتنینگ جهت IOS بیشتر
 • بدون لوازم جانبی
 • پایه بویا BOYA BY-C12

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

BOYA

boya wm4 pro

بررسی میکروفون یقه ای بیسیم بویا مدل BY-WM4 Pro

میکروفون BOYA WM4 Pro یک سیستم میکروفن یقه ای بی سیم جمع و جور مناسب تازه کاران و مبتدیان است که راه حلی جامع، آسان و ارزان برای ضبط صدا روی دوربین، کم کوردر فیلمبرداری و دستگاه های موبایل ارائه می دهد. این سیستم در مقایسه با میکروفن های داخلی دوربین ها و گوشی های موبایل صدا را با کیفیت بهتری ضبط کرده و بنابراین گفتاری شفاف و قابل فهم در اختیار خبرنگاران، سازندگان محتوا در یوتیوب و اینستاگرام، بلاگرها، ولاگرها و سایر کاربران می گذارد.
در پکیج میکروفون BOYA WM4 Pro یک میکروفون یقه ای اومنی دایرکشنال (تمام جهتی) گیره دار و فرستنده کمری دارای گیره عرضه می شود که به افراد اجازه می دهد در نمایش ها، اجراها، سخنرانی ها، ارائه ها و مصاحبه ها آزادانه در برابر دوربین حرکت کنند.

میکروفون boya wm4 pro

میکروفون BOYA WM4 Pro قابل نصب روی دوربین و گوشی

گیرنده جمع و جور دو کانال میکروفون BOYA WM4 Pro تا حداکثر 60 متر برد عملیاتی (بدون موانع) داشته و دارای گیره ضمیمه ای و یک پایه قابل نصب روی دوربین است که حالت های مانتینگ منعطفی را فراهم می سازد.
در پکیج میکروفن بی سیم بویا BY-WM4 Pro کابل های اتصال به دوربین و گوشی موبایل موجود بوده و همچنین جک 3.5 میلی متری روی گیرنده اتصال هدفون جهت مانیتورینگ در حین انجام کار را امکان پذیر کرده است. فرستنده و گیرنده میکروفون BOYA WM4 Pro هر دو از طریق باتری های AAA تغذیه می شوند که انرژی موردنیاز را تا 11.5 ساعت تأمین می کنند. ضمن اینکه فرستنده و گیرنده در کارخانه جفت شده اند، بنابراین کافی است پس از خارج کردن از جعبه، آنها را روشن نموده و گیرنده را به دوربین یا موبایل خود متصل نمایید، سیستم آماده است.

مشخصات میکروفون یقه ای BOYA WM4 Pro مناسب برای دوربین و موبایل

 • میکروفون بویا WM4 Pro مناسب برای ضبط فیلم، ویدئو و کلیپ، استریم، بلاگینگ و ولاگینگ درآپارات، یوتیوب و اینستاگرام
 • به همراه میکروفن یقه ای اومنی دایرکشنال
 • فرستنده کمری و گیرنده دو کانال جمع و جور
 • کاربری آسان، آماده شدن سریع


 • Gain قابل تنظیم، هدفون مانیتورینگ
 • کابل های 3.5 میلی متری برای اتصال به دوربین و دستگاه موبایل
 • پشتیبانی از 11.5 ساعت ضبط به علت بهره مندی از باتری های AAA
 • امکان به کارگیری هم زمان حداکثر 8 سیستم
 • برد فعالیت تا محدوده 60 متری
boya wm4 pro میکروفون یقه ای

ویژگی های میکروفن بی سیم بویا BY-WM4 Pro اصل

بهره مندی از سیستم وایرلس 2.4 گیگاهرتزی نوآورانه

در میکروفون بیسیم ارزان قیمت BOYA BY-WM4 Pro طراحی خوب با سیستم انتقال بی سیم 2.4 گیگاهرتزی پیشرفته که صدایی درخشان و با کیفیت Broadcast ارائه می دهد، ترکیب شده است.
میکروفون BOYA WM4 Pro امکان استفاده در هر کشوری را داشته و نیاز نیست نگران مواردی مانند محدودیت باند باشید.

میکروفون BOYA WM4 Pro ، میکروفون دوربین و موبایل ارزان، همه کاره و حرفه ای

فرستنده میکروفون BOYA WM4 Pro همراه یک میکروفن یقه ای عرضه می شود که دریافت صدایی شفاف را در هنگام انجام ضبط تضمین می‌کند. ورودی لاین امکان گرفتن بیش از یک منبع صوتی را برای کاربران فراهم می سازد. یک خروجی هدفون 3.5 میلی متری به همراه کنترل سطح صدا روی گیرنده قرار دارد که باعث می شود شما بتوانید صدا را بدون تأخیر مانیتور کنید حتی اگر دستگاهتان فاقد خروجی هدفون باشد.میکروفن بی سیم بویا مدل wm4 pro k1

میکروفون boya by-wm4 pro

کابل صوتی 3.5 میلی متری TRRS و کابل صوتی 3.5 میلی متری TRS که در پکیج قرار دارد میکروفون BOYA WM4 Pro را با اکثر تجهیزات صوتی و ویدئویی سازگار می کند، دستگاه هایی مانند گوشی موبایل، تبلت، دوربین DSLR، رکوردرهای کوچک، رکوردرهای صوتی، کامپیوترها و... . این ویژگی ها در کنار برد عملیاتی 60 متری میکروفون BOYA WM4 Pro را به گزینه ای خوب و مناسب برای مجریان و گویندگان رسانه، سخنرانان، پادکسترها، بلاگرها، استریمرها، یوتیوبرها، خبرنگاران، گزارشگران و سایر کاربران مبدل ساخته است.

طرز استفاده از میکروفن بیسیم بویا BOYA BY WM4 Pro، کاربری ساده و جابه‌جایی آسان

گیرنده و فرستنده میکروفون BOYA WM4 Pro را روشن کنید، کابل ها را به دستگاه خود متصل نموده و برای جفت شدن دکمه مربوطه را فشار دهید. این تمام مراحلی است که باید برای شروع طی شوند. میکروفون یقه ای بیسیم بویا مدل by-wm4 pro

وزن فرستنده و گیرنده میکروفون BOYA WM4 Pro تنها 94 گرم بوده و به همین دلیل حمل آنها به هر جایی بسیار آسان است. علاوه بر آن گیرنده دو کانال این میکروفون حرفه ای امکان می دهد هم زمان دو فرستنده به کار گرفته شود.
- میکروفون یقه ای گیره دار از الگوی دریافت تمام جهتی (اومنی) برخوردار است که سطح باثباتی از صدا ارائه می دهد حتی زمانی که گوینده در هنگام صحبت کردن سر خود را به اطراف حرکت داده و می‌چرخاند.
- میکروفون یقه ای به فرستنده کمری سبک وزن میکروفون بویا BOYA BY-WM4 Pro K1 متصل می شود که از طریق دو باتری AAA تغذیه می‌گردد.
- یک LED بر روی دستگاه قرار دارد که پاور و سطح پایین باتری را نشان می دهد.
- به جهت دستیابی به عملکرد صوتی بی سیم باثبات و سریع فرستنده و گیرنده میکروفون BOYA WM4 Pro به سادگی روشن می شوند.

میکروفون یقه ای بیسیم بویا مدل BOYA BY-WM4 Pro k2

میکروفون بی سیم یقه ای بویا Boya BY-WM4 PRO K2 یک سیستم وایرلس دیجیتال جمع و جور مناسب تازه کاران و مبتدیان است که از دو میکروفن یقه ای برخوردار بوده و راه حلی جامع، مقرون به صرفه، ساده و آسان برای ضبط هم زمان صدای دو نفر بر روی دوربین، کم کوردر فیلمبرداری و دستگاه موبایل به شمار می رود.

میکروفون بی سیم یقه ای بویا Boya BY-WM4 PRO K2نمایش محصول

میکروفن بی سیم بویا مدل BOYA BY-WM4 PRO K5

میکروفون یقه ای بیسیم بویا مدل BOYA BY-WM4 PRO K5 از جمله میکروفون‌های سبک و ارزان قیمت بازار است که می توان آن را به انواع گوشی موبایل و تبلت دارای پورت تایپ سی متصل کرد. میکروفن بیسیم بویا WM4 PRO K5 دارای یک میکروفون یقه ای اومنی است که به افراد اجازه می دهد آزادانه در صحنه حرکت کنند.

میکروفون یقه ای بیسیم بویا مدل BOYA BY-WM4 PRO K5نمایش محصول
میکروفون boya wm4 pro

خصوصیات گیرنده دو کانال جمع و جور میکروفون BOYA WM4 Pro اصل مخصوص دوربین و گوشی

* گیرنده جمع و جور این سیستم یقه ای بی سیم ارزان دارای گیره قابل جداسازی است که امکان می دهد به جای گیره، یک آداپتور نصب روی دوربین جهت سوار کردن گیرنده بر روی دوربین ها مورد استفاده قرار بگیرد.
* سطح ورودی گیرنده میکروفون BOYA WM4 Pro قابل تنظیم است و می‌توان آن را برای گویندگان مختلف که سطوح متفاوتی از صدا دارند تغییر داد.
* کابل 3.5 میلی متری TRS برای اتصال به دوربین یا کم کوردر فیلمبرداری وجود دارد. به علاوه کابل 3.5 میلی متری TRRS جهت وصل کردن میکروفن بویا مدل WM4 Pro به موبایل یا تبلت مجهز به جک هدفون نیز در نظر گرفته شده است.
* گیرنده میکروفون بویا WM4 K1 از جک هدفون 3.5 میلی متری برای مانیتورینگ بدون تأخیر صدا هم زمان با انجام ضبط برخوردار است.

میکروفن بی سیم بویا مدل boya wm4 pro

* برای انجام ضبط دو نفره به سادگی می توان یک فرستنده دیگر به میکروفون بیسیم یقه ای بویا مدل BY-WM4 PRO اضافه کرد، به جای اینکه یک ست کامل خریداری شود. از آنجایی که RX4 Pro (گیرنده میکروفون بویا WM4 PRO) یک گیرنده دو کانال است قادر است هم زمان دو فرستنده وایرلس TX4 Pro را مدیریت کند (فرستنده دوم را باید به طور جداگانه خریداری کرد).
* می توان تا 8 میکروفون بویا WM4 K1 را به طور هم زمان در یک محل مورد استفاده قرار داد، اما هر سیستم باید حداقل 5 متر از دیگر سیستم ها فاصله داشته باشد تا از تداخل امواج صوتی جلوگیری شود.
* گزینه هایی نیز به عنوان گیرنده اضافی که قابل اتصال به ورودی دیجیتال موبایل باشد نیز وجود دارد که شامل BY-WM4 PRO RXD برای مدل های دارای پورت لایتنینگ و BY-WM4 PRO RXU برای مدل های دارای پورت تایپ سی (USB Type-C) می شود.

میکروفون boya wm4 pro

تنوع کاربردهای میکروفن بی سیم یقه ای بویا BY-WM4 Pro

میکروفن بی سیم بویا مدل WM4 PRO یک میکروفن حرفه ای ضبط صدا مخصوص دوربین و گوشی موبایل است که نیازهای متنوعی را از کاربران گوناگون برطرف می سازد. میکروفون های با سیم و برخی از میکروفون های یقه ای سیم دار معمولا محدودیت هایی در حرکت یا تکان دادن آزادانه دست ها و بدن به وجود می آورند، در حالی که میکروفون های بی سیم چنین چالش هایی ایجاد نکرده و فرایند ضبط را تسهیل می کنند.

boya wm4 pro میکروفون یقه ای

به همین دلیل سازندگان فیلم، مستند و محتوای ویدیویی ترجیح می دهند سراغ میکروفون های بیسیم بروند، به خصوص که بهره مندی از میکروفون یقه ای گیره ای، ضبط صدایی شفاف را امکان پذیر کرده و نگرانی ها بابت کیفیت صدا را از بین می‌برند. اما مشکلی که وجود دارد قیمت بالای محصولات برندهای مشهور است که مانعی برای کاربران عادی جهت خرید این میکروفون های بی سیم می‌شود. در این بین مدل هایی مانند میکروفن بی سیم بویا مدل WM4 PRO یک گزینه خوب، ارزان قیمت و مناسب برای افراد زیادی محسوب می‌شود.

میکروفون boya by-wm4 pro

میکروفون BOYA WM4 Pro مناسب برای دوربین و گوشی موبایل به نوعی یک میکروفون مخصوص تولید محتوای ویدئویی است که از طریق اتصال آن به انواع دوربین و گوشی و همچنین کامپیوترها می توان اقدام به ضبط و ساخت فیلم، کلیپ، برنامه زنده استودیویی، مصاحبه، مستند، تدریس، پادکست، سخنرانی و گزارش نمود. به عبارت دیگر این میکروفون یقه ای بی سیم ارزان قیمت با وجود قیمت پایین خود دامنه کاربرد گسترده ای داشته و می توان آن را در استودیو خانگی یا فضای باز در شرایط و موقعیت های گوناگون به کار گرفت.

مزیت های خرید میکروفون بویا WM4 Pro K1 اصل

 • دارای گیرنده وایرلس دو کانال
 • سازگار با گوشی های موبایل، دوربین های DSLR، دوربین های فیلم برداری camcorder و کامپیوترها
 • میکروفن خوب و مناسب به عنوان میکروفون مجری، سخنرانی، پادکستر، بلاگر، استریمر، یوتیوبر، خبرنگار، گزارشگر و...
 • وزن سبک و اندازه جمع و جور برای جابه‌جایی آسان
 • ضبط صدایی بسیار شفاف
 • همراه با میکروفون یقه ای اومنی (تمام جهتی)
 • دارای آداپتور نصب روی دوربین و گیره دوربین استاندارد و محکم
 • دامنه عملکرد تا 60 متر (بدون مانع)
 • تغذیه شده توسط دو باتری AAA

قیمت میکروفون BOYA WM4 Pro مخصوص گوشی و دوربین

میکروفن بی سیم بویا BOYA WM4 Pro شرکت بویا یک میکروفن یقه ای بیسیم ارزان است که قیمت آن برای کاربران عمومی و تولیدکنندگان محتوا در شبکه های اجتماعی مقرون به صرفه بوده و هزینه زیادی به آنها تحمیل نمی کند. طبیعی است در این رنج قیمت نباید انتظار کارایی و کیفیت میکروفون های بیسیم گران قیمت را داشت اما کیفیت صدا و امکانات میکروفون یقه ای بیسیم BOYA WM4 Pro برای کاربردهای عمومی کافی بوده و کاربران عادی نیازی به پرداخت هزینه های بالا برای مدل های گران ندارند.

میکروفن بی سیم یقه ای بویا BOYA BY-WM4 PRO K3

میکروفون بی سیم بویا مدل BOYA BY-WM4 PRO K3 یک سیستم وایرلس جمع و جور با کاربری آسان و قیمت مناسب است که راه حلی جامع برای ضبط صدا روی گوشی های آیفون و سایر دستگاه های iOS محسوب می‌شود. سهولت استفاده از این سیستم سبب شده تا مبتدیان نیز بتوانند به راحتی با آن ارتباط برقرار کنند. خبرنگاران، تولیدکنندگان محتوا و پادکسترهایی که از دستگاه های های لایتنینگ مانند آیفون یا آیپد استفاده می کنند می توانند از میکروفون یقه ای بیسیم بویا مدل BY-WM4 PRO K3 برای ضبط صدا بهره ببرند.

میکروفون بی سیم بویا مدل BOYA BY-WM4 PRO K3نمایش محصول

خرید میکروفون BOYA WM4 Pro برای چه کسانی مفید است؟

خرید میکروفون BOYA WM4 Pro به عنوان میکروفون وایرلس مخصوص دوربین و گوشی برای کاربرانی که اغلب با این دو دستگاه کار می کنند سودمند است.
اگر برای تکمیل تجهیزات تولید محتوای خود به دنبال یک میکروفن حرفه ای ضبط صدا هستید، میکروفون یقه ای BOYA WM4 Pro انتظارات شما را برآورده می کند. مهم نیست دنبال میکروفون بلاگری، ولاگری یا یوتیوبری باشید، یا برای ضبط فیلم و کلیپ و ویدئو در آپارات و اینستاگرام در جستجوی میکروفون هستید، یا اینکه برای اجرای برنامه زنده در استودیو، ساخت مستند یا گزارش و خبرنگاری، سخنرانی و تدریس گزینه‌های مختلف میکروفون بیسیم را بررسی می‌کنید، در هر صورت مدل هایی مانند میکروفون BOYA WM4 Pro با توجه به امکانات و به ویژه قیمت ارزان و مناسب می‌توانند نیازهای شما را پوشش داده و خواسته هایتان را برآورده سازند.

اگر اینفلوئنسری هستید که می خواهید میکروفنی سبک همراهتان باشد تا در هر مکان و زمانی بتوانید به سرعت اقدام به راه اندازی و سوار کردن آن روی دوربین و موبایل نمایید، در هنگام خرید میکروفون مدل هایی مانند میکروفون BOYA WM4 Pro را در لیست گزینه های خود قرار دهید. فراموش نکنید با توجه به اینکه برخی گوشی های جدید فاقد جک 3.5 میلی متری هستند، پیش از خرید هر مدلی از میکروفون موبایل، امکان اتصال آن به گوشی خود را بررسی نمایید. میکروفون boya by-wm4 pro

محتویات پکیج و لوازم جانبی میکروفون BOYA WM4 Pro 

شما با خرید میکروفن BOYA WM4 Pro اصل در کنار سیستم اصلی لوازم جانبی موردنیاز را هم دریافت می کنید. در پکیج این میکروفون اقلام زیر وجود دارد:

 • گیرنده RX4 Pro
 • فرستنده کمری TX4 Pro
 • میکروفون یقه ای اومنی دایرکشنال
 • گیره میکروفون یقه ای
 • بادگیر فومی
 • آداپتور نصب روی دوربین
 • کابل 3.5 میلی متری TRS برای اتصال به دوربین ها
 • کابل 3.5 میلی متری TRRS برای اتصال گوشی های موبایل

میکروفن بویا را فقط از نمایندگی های معتبر بخرید

دیجی صدا نمایندگی بویا BOYA در ایران است و محصولات مختلف این شرکت را با گارانتی معتبر یک ساله، هولوگرام اصل و کد رجیستری معتبر عرضه می‌کند. از این رو تصمیم گرفتیم مخاطبان خود را با شرکت BOYA و محصولات آن بیشتر آشنا کنیم. توصیه می‌کنیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

تاریخچه برند بویا

BOYA یک نام تجاری است که توسط شرکت Shenzhen Jiayz Photo Industrial ثبت شده و زیر نظر آن فعالیت دارد. مرکز شرکت Jiayz Photo Industrial در شهر شنزن کشور چین قرار دارد و عمده فعالیت آن در زمینه طراحی و تولید انواع تجهیزات جانبی عکاسی و فیلمبرداری است. این شرکت خدمات و راهکارهای متنوعی برای استودیوهای رادیو و تلویزیونی، استودیوهای پخش، رسانه‌های بزرگ و علاقه‌مندان حوزه عکاسی و فیلمبرداری تدارک دیده است. در حال حاضر سه برند مستقل بویا BOYA، سارامونیک Saramonic Fengdi و سونوک SEVENOAK زیر نظر Jiayz Photo Industrial فعالیت دارند و محصول آنها در بیش از 100 کشور و منطقه در سراسر جهان به فروش می‌رسد.

Jiayz پس از 15 سال فعالیت، اکنون دارای یک پایگاه تولید و مرکز تحقیق و توسعه محصول (R&D) به مساحت بیش از 10000 متر مربع است که مجهز به تجهیزات پیشرفته تست، تحقیق و توسعه و آزمایشگاه‌های حرفه ای صدا هستند.

همچنین این شرکت بالغ بر 100 اختراع داخلی و خارجی و پتنت نوآوری را در داخل و خارج از کشور چین به نام خود ثبت کرده است.
شرکت BOYA به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های Jiayz در سال 2007 در شهر شنزن در Guanlan Silicon Valley در محدوده ای به مساحت 6000 متر مربع آغاز به کار کرد.
بویا تمرکز خود را بر تولید انواع میکروفون و لوازم جانبی میکروفون برای دوربین های DSLR، کم کوردرهای فیلمبرداری و رکوردرهای صوتی معطوف داشته و در حال حاضر یکی از شناخته‌شده ترین و پرفروش ترین مارک های میکروفن در چین است.
محصولات برند BOYA به اروپا، ایالات متحده و سایر نقاط جهان نیز صادر شده و رضایت مصرف‌کنندگان را به دست آورده است.

آیا بویا برند خوبی است؟

اگرچه BOYA یک شرکت چینی است اما برند خوب و معتبری است . محصولات بویا به کیفیت قابل‌قبول و قیمت مقرون به صرفه و تا حدودی ارزان شناخته می‌شوند. این دو عامل سبب شده تا بسیاری از تولیدکنندگان محتوا در فضای مجازی، عکاسان، مستندسازان، خبرنگاران، گزارشگران و سازندگان محتوای تبلیغاتی به‌ویژه مبتدیان و تازه‌کاران، به‌عنوان اولین گزینه سراغ انواع میکروفون بویا بروند.
در واقع برای کاربردهای عمومی و استفاده‌های معمولی تولیدات بویا ارزش خرید دارند و خواسته‌های مشتریان را برآورده می‌سازند.
از طرف دیگر استقبال کاربران از محصولات BOYA موجب شد تا سودجویان اقدام به عرضه کالاهای مشابه و تقلبی با محصولات این برند چینی کنند. موضوعی که مشتریان زیادی را به دردسر انداخت.
بویا راهکارهایی را برای تشخیص میکروفون بویا اصل و تقلبی و بررسی اصالت کالا در نظر گرفته است که مهمترین آنها به‌کارگیری هولوگرام مخصوص و استعلام کد رجیستری است.
اما بهترین کار برای مواجه نشدن با کالاهای فیک و تقلبی خرید محصولات بویا از نمایندگی های رسمی BOYA در ایران است.

انواع محصولات بویا BOYA

محصولات بویا تنوع بالایی داشته و در چند دسته کلی میکروفن، هدفون، مبدل (آداپتور صوتی) و لوازم جانبی عرضه می‌شوند.

میکروفون های BOYA

مهمترین محصول بویا که عامل شهرت این شرکت محسوب می‌شود، انواع میکروفون BOYA است. بویا ده‌ها مدل میکروفون سازگار با دوربین های دیجیتال DSLR و کم کوردرهای فیلمبرداری برندهای معتبری چون گوپرو (GoPro)، کانن (Canon)، نیکون (Nikon)، سونی (Sony)، پاناسونیک (Panasonic)، سامسونگ (Samsung) و الیمپوس (Olympus) تولید کرده است. البته میکروفون های بویا صرفا برای دوربین ها طراحی نشده و بویا برای گوشی های موبایل اندروید و آیفون، کامپیوترها و لپ تاپ های ویندوز و مک، رکوردرهای صوتی و دیگر تجهیزات ضبط صوت و فیلم نیز میکروفون هایی طراحی و تولید کرده است.

میکروفون های BOYA در انواع مختلف یقه ای، بیسیم، شاتگان، استودیویی، USB، خبرنگاری، کنفرانسی و... عرضه می‌شوند. هر یک از دسته‌های میکروفون بویا به سری‌ها و مدل های گوناگونی تقسیم شده و خصوصیات متفاوتی دارند. برای اینکه انتخاب از بین ده‌ها مدل میکروفن بویا برایتان راحت باشد، کافی است نوع، کانکتور و دستگاه ضبط صدای خود را مشخص کنید تا انتخابتان به چند مدل محدود شود. آنگاه بر اساس مشخصات فنی و قیمت موردنظرتان گزینه مناسب را برگزینید. همچنین می‌توانید توضیحات لازم برای انتخاب و خرید انواع میکروفون یقه ای بویا و میکروفون بی سیم بویا را در صفحات اختصاصی آنها مطالعه کرده یا با کارشناسان ما مشورت نمایید.

پایه میکروفون و لوازم جانبی بویا

سایر محصولات بویا شامل هدفون ها، لوازم جانبی و مدل های صوتی می‌شود. این محصولات عبارت است از:
- پایه میکروفون بازویی استودیویی و رومیزی
- کابل های رابط (مبدل)
- مبدل و رابط صوتی (آداپتور)
- پایه و لرزه گیر (شاک مانت) برای موبایل، دوربین و میکروفون های مینی گان

خرید محصولات بویا فقط از نمایندگی معتبر و رسمی

همان‌طور که اشاره کردیم میکروفون های تقلبی و فیک زیادی به اسم بویا در بازار وجود دارد. از همین رو ضروری است میکروفون بویا را از نمایندگی رسمی بویا در ایران خریداری نمایید. توجه داشته باشید که BOYA نمایندگی انحصاری در ایران نداشته و شرکت‌های مختلفی نمایندگی این برند را اخذ کرده‌اند. بنابراین به سراغ یکی از نمایندگان رسمی این شرکت بروید و حتما پس از خرید، هولوگرام و کد رجیستری کالا را بررسی کنید. حتی فروشندگان متقلب نیز ادعا می‌کنند نمایندگی میکروفن بویا را دارند یا نمایندگی انحصاری BOYA هستند، اما در هر استان یا شهری که زندگی می‌کنید لازم است اعتبار فروشنده را به دقت مورد بررسی قرار دهید.

شرکت‌هایی مانند بویا صرفا یک یا دو نمایندگی نداشته و ممکن است در یک کشور نمایندگان متعددی داشته باشند. بنابراین افراد سودجو و سوءاستفاده‌گر نیز می‌توانند به راحتی مدعی برخورداری نمایندگی بویا در ایران باشند. پس لازم است پیش از خرید اعتبار فروشندگان را بررسی کنید، به خصوص اگر از سایت های اینترنتی یا صفحات اینستاگرامی خرید می‌کنید. همچنین بعد از دریافت کالا، هولوگرام آن را بررسی کرده و اصالت کد رجیستری مربوطه را در سایت رسمی BOYA بررسی نمایید.
دیجی صدا به عنوان یکی از نمایندگی های رسمی BOYA محصولات این شرکت را با گارانتی یک ساله معتبر، هولوگرام اصل و کد رجیستری قابل استعلام در سایت بویا عرضه می‌کند.

من امروز خرید داشتم از دیجی صدا ،خیلی خوشم آمد از کیفیت کار و خصوصا برخورد تیمش البته حضوری رفتم،الان میری بازار هم پول باید بدی هم قیافه گرفتن مغازه دار انگار طلب کارن ولی واقعا اینا بچه های خوبی بودن و جنس هم با گارانتی و پلمپ و خیال راحت خریدم ضمنا قیمت هم که گفتن نداره پایین ترین بود