بلندگو سقفی یاماها YAMAHA VXC4

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

Yamaha

Full-range, Bass-reflex
ندارد
4" full-range
30
120
8
80Hz - 20kHz
108
2.6
Ø186 mm (Ø7-5/16")

تاریخچه YAMAHA

شرکت یاماها در اواخر دهه 80 میلادی در شیزویکا ژاپن تاسیس شد و در ابتدا به تولید آلات موسیقی پرداخت. یاماها به دلیل تولید آلات مختلف موسیقی از جمله انواع پیانو ، گیتار ، ویولن و دیگر آلات برنجی و چوبی به بزرگترین تولید کننده ابزار موسیقی تبدیل شده و بخش عمده ای از شهرت خود را مدیون همین بخش است.
کیفیت یکی از آن کلماتی است که مسائل مختلفی را پوشش می دهد و می تواند برای افراد مختلف در زمان های مختلف تفاوت داشته باشد. اما در یاماها به تمام مفاهیم معنی می شود که منجر به توسعه و ساخت محصول با کیفیت می شود.
کیفیت صوتی اگرچه اولین جنبه ای است که به ذهن می آید اما تنها آغاز این مسیر است. قابلیت اطمینان و دوام نیز به همان اندازه مهم هستند و در بسیاری از موارد سازگاری با هر سطحی دشوار است. به همین دلیل یاماها به دنبال تولید محصول با کیفیت و در سطح استاندارد جهانی است. مدیریت کیفیت باید حتی پس از فروش محصول به شکل پشتیبانی و خدمات، ادامه یابد.
برای رسیدن به نوع کیفیتی که تمام شراط را فراهم کند ، همیشه نیاز به توجه دقیق به جزئیات و کنترل محصول از ابتدای مسیر، از شروع طراحی تا تولید نهایی و بسته بندی و پشتیبانی پس از فروش از دیگر نکاتی است که از ابتدا سر لوحه شرکت یاماها بوده است و این کار اصلا ساده نیست و نیاز به یک سازمان و زیر ساخت اختصاصی دارد و این جایی است که رقبای شرکت یاماها به چالش کشیده می شوند.
نمایش تمام محصولات یاماها

دنیای پرطرفدار بلندگوهای سقفی یاماها

اسپیکر سقفی یاماهاوقتی برای ایجاد یک تجربه صوتی مطلوب در فضای کسب و کار یا محیط زندگی خود اقدام می‌کنیم، انتخاب بلندگوها از جمله اسپیکرهای سقفی نقش حیاتی و مهمی را ایفا می‌کند. اسپیکرهای سقفی برای ایجاد پوشش صوتی یکنواخت در سراسر یک فضا به کار گرفته می‌شوند. در بین برندهای متعدد اسپیکر سقفی، یاماها جزء نام‌های شناخته شده است. یاماها به ارائه کیفیت صدای برتر و طراحی‌های نوآورانه متعهد است. انواع بلندگو سقفی یاماها توانسته‌اند توجه صاحبان کسب و کارها، صاحبان منازل و علاقه‌مندان صدا را به خود جلب کنند.
شما برای انتخاب و خرید اسپیکر سقفی به چه عاملی اهمیت می‌دهید؟ کیفیت صدا؟ توان خروجی؟ نصب و نگهداری آسان؟ ظاهر زیبا؟ پوشش صدا؟ قابلیت چرخش؟ قابلیت اتصال به سیستم‌های صوتی موجود؟ اسپیکرهای سقفی یاماها دغدغه‌های شما را برطرف کرده و پاسخگوی نیازتان خواهند بود.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :