میکروفن بی سیم دستی شور SHURE SLX24/BETA58

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

SHURE

محصولات مشابه

هوشمند و با دوام

سیستم های میکروفن بی سیم شرکت SHURE سری SLX عملکرد و قابلیت اطمینان مورد نیاز برای استفاده در اماکن مختلف برای تقویت و بهبود کیفیت صدا را فراهم می کند. این سیستم های UHF حداکثر در هشت پهنای باندی متفاوت می باشد که در طیف 24 مگاهرتز است. این سری شامل گیرنده SLX4 و فرستنده دستیSLX2 و با کپسول های متفاوتی عرضه می شود که معروف ترین آنها SM58 و BETA58 است. همچنین از بادی پک SLX1 برای میکروفن یقه ای استفاده می شود.

SLX4

گیرنده SLX4 رک مونت و قابل نصب در رک می باشد و ویژگی مهم آن طراحی آنتن ها به صورت Diversity است. این نوع طراحی امکان پذیرش قوی ترین سیگنال را برای رسیدن به بهترین کیفیت فراهم می کند. گیرنده SLX4 دارای یک صفحه نمایش جامع LCD برای نمایش اطلاعات فرکانس، گروه و کانال و همچنین وضعیت باطری فرستنده و سطح صوتی می باشد.

SLX2

فرستنده دستی SLX2 با دو مدل کپسول SM58 و BETA58 تولید می شود. این کچسول ها الوی قطبی کاردیود و سوپرکاردیود دارند که ضامن کیفیت بالا و عدم فیدبک در مانیتورها و بلندگوهای اصلی می باشد. سایز باطری فرستنده AA می باشد و با توجه به کیفیت باطری تا بالای 8 ساعت طول عمر دارد.

45Hz-15kHz
تک کانال دستی
آنالوگ
542-572 MHz
LCD
داینامیک
سوپر کاردیود

تاریخچه SHURE

شور یک شرکت بزرگ آمریکایی در تولید محصولات صوتی است. این شرکت در سال 1925 توسط سیدنی ان. شور در شیکاگو پایه گذاری شد و در آغاز کارش تهیه قطعات اولیه برای ساخت رادیو بود.
تا سال 1928 شرکت شور روز به روز گسترده تر شد و در همین سال برادر سیدنی، ساموئل جی شور به شرکتی که به نام برادران نام گذاری شده بود ، ملحق شد.
در سال 1929 با پیدایش یک رکود بزرگ و زیاد شدن کارخانه های تولید رادیو، شرکت برادران شور مجبور شد که تعداد کارمندان خود را کاهش دهد. در سال 1930 ساموئل جی شور شرکت را ترک کرد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

راهنمای خرید میکروفن دستی بی سیم

میکروفن بی سیم دستی (Handheld wireless Microphone) قدیمی‌ترین نوع میکروفن بیسیم است که قریب نیم قرن از اولین عرضه و حضور آن بر روی استیج می‌گذرد. میکروفن های بی سیم تحول بزرگی در حوزه موسیقی و اجرای زنده ایجاد کردند. حذف کابل‌ها و عدم اتصال مستقیم به دستگاه‌های ضبط صدا و تقویت کننده‌ها، مزایای زیادی برای اجراکنندگان برنامه‌های زنده داشت.
همان‌طور که می‌دانید هر میکروفون بی سیم از سه جزء اصلی میکروفون، فرستنده و گیرنده تشکیل شده است. معمولا در میکروفون های بی سیم دستی، فرستنده در بدنه میکروفن دستی تعبیه می‌شود و دستگاه گیرنده بیسیم از نوع رومیزی است. در سال‌های اخیر برخی سازندگان مانند سنهایزر، سارامونیک و بویا، میکروفن بیسیم دستی را ‌به‌همراه گیرنده کمری نیز عرضه می‌کنند. گیرنده رومیزی مناسب استفاده همراه تجهیزات صوتی دیگر برای اجرای زنده است، در حالی که گیرنده کمری بیشتر برای ضبط گفتگوی میدانی و گزارش به کار می‌رود. خرید میکروفن دستی بی سیم


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

اگه همه میکروفونارو اقساطی میدادین خوب میشد ارزونارو قسطی میدین ولی گرونارو نقد بعدشم مدت زمان واسه پرداخت اقساط خیلی کمه