آمپلی فایر کرون CROWN XLi1500

34,500,000 تومان
اطلاعیه: با توجه به نوسانات نرخ ارز لطفا قبل از خرید نهایی جهت تایید موجودی و قیمت کالا با همکاران ما در فروشگاه دیجی صدا تماس حاصل نمایید.
تماس برای خرید - 18 5000 88 021

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

CROWN

یک آمپلی فایر روزمره

قدرتمند، مقرون به صرفه و قابل اعتماد. این ها کلماتی هستند که می توان در مورد آمپلی فایرهای سری XLi شرکت Crown به کار برد. اگر شما موسیقی دان هستید یا دی جی یا یک مهندس صدا، مطمئن باشید که این آمپلی فایر برای سیستم PA شما مناسب است. با امکان انتخاب حساسیت ورودی (.775 or 1.4V) و کانکتورهای خروجی استاندارد، از این آمپلی فایرها در تمام برنامه ها و مراکز می توان بهره برد. شرکت Crown بیش از شش دهه بهترین آمپلی فایرها را تولید کرده است، پس مطمئن باشید به سری XLi می توانید اعتماد کنید.
آمپلی فایرهای سری XLi از سه حالت Stereo و Parallel و Bridge پشتیبانی می کند و از این حیث انعطاف پذیری مناسبی با سیستم PA شما دارد. در مورد قسمت ورودی سیگنال باید بدانید که این آمپلی فایر ها از ورودی بالانس XLR و RCA پشتیبانی می کند. برعکس، در قسمت مربوط به اتصال کابل بلندگو این آمپلی فایر هم هز کانکتور اسپیکون و هم از حالت قدیمی اتصال بهره می برد.
مهم ترین نکته ای که مهندسین صدا به هیچ وجه با آن کنار نمی آیند از دست دادن یک آمپلی فایر در هنگام اجرا است. با آمپلی فایرهای سری XLi فقط بر روی میکسر خود متمرکز شوید و نگران انفجار آمپلی فایر نباشید. آمپلی فایرهای سری XLi از ایمنی بالایی برخوردار هستند و در برابر اتصال کوتاه و نوسان برق مقاوم اند. همچنین این آمپلی فایرها مجهز به سپر دفاعی در برابر RF هستند که می تواند هر اجرایی را خراب کند.

2 یونیت
2 کانال
ندارد
اسپیکون
کنون/XLR
ندارد
Class AB
450 وات
350 وات

راهنمای خرید پاور آمپلی فایر

سبک موسیقی یا اندازه محل برگزاری هر چه که باشد، هر جا با تقویت صدا سروکار داشته باشیم، بلندگوها و آمپلی فایرها کار دشوار تبدیل و تقویت سینگالهای صوتی به امواج صوتی را انجام می‌دهند و وظیفه پاور آمپلی فایرها جزء سخت‌ترین کارها می باشد. آنها باید خروجی ضعیف سازها، میکروفن‌ها و دیگر منابع را دریافت کرده و ولتاژ را به مقدار چشمگیری برای تغذیه بلندگوهای عمومی و مانیتورهای صحنه افزایش دهند.

در این راهنما با پرداختن به مشخصات و ویژگی‌های اساسی که با آنها روبرو خواهید شد و تبیین مفهوم آنها با استفاده از اصطلاحات دنیای واقعی، شما را در ساده‌سازی جستجوی آمپلی فایر مورد نظر خود یاری خواهیم کرد. همچنین آمپلی فایرهای منطبق با بلندگوهای شما و نیز انتخاب‌های موجود برای کانکتورهای مربوطه را بررسی خواهیم کرد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :