پاور میکسر اکوچنگ ECHO-CHANG 1850S USB

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

ECHO-CHANG

5
پاور میکسر
5
2
اکولایزر پارامتریک- 2 باندی
USB
34
47
35
11.5
150 وات

پاور میکسر

پاور میکسر یکی از اصلی ترین تجهیزاتی است که در سیستم صوتی به کار برده می شود. پاور میکسر امکانات بیشتری در مقایسه با میکسرهای معمولی دارد. به طور کلی یک میکسر صدا وظیفه تنظیم، ترکیب، پردازش و کنترل صوت را بر عهده دارد، اما پاور میکسر علاوه بر اینها از قابلیت تقویت صدا پیش از انتقال آن به بلندگوها نیز برخوردار است. به عبارت دیگر، پاور میکسر نوعی میکسر دارای پاور (Powerd Mixer) یا تقویت کننده است. این پاور باعث می شود تا در هنگام اجرای زنده، سیستم صوتی نیازی به آمپلی فایر جهت تقویت صدا نداشته باشد.
احتمالا با این توصیفات متوجه نوع کاربری پاور میکسر شده اید، همان طور که حدس می زنید پاور میکسر مناسب اجراهای زنده است، آن هم در شرایطی که از بلندگوها و مانیتور پسیو استفاده شده باشد. در این موقعیت با استفاده از پاور میکسر دیگر نیازی به حمل و راه اندازی آمپلی فایر مجزا به منظور تغذیه بلندگوها وجود ندارد. با استفاده از پاور میکسر نباید نگران امکانات و قابلیت های آن باشید چرا که پاور میکسرها ضمن پشتیبانی از اغلب توانمندی های مورد نیاز، قادرند اکثر فعالیت های یک میکسر را انجام دهند. همچنین به علت برخورداری پاورمیکسر از آمپلی فایر، جابجایی تجهیزات و انجام تنظیمات لازم برای راه اندازی سیستم صوتی ساده تر و سریع تر می شود.ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

1401/10/26 فرزاد بیرانوند

این دستگاه باتوکانال خروجیAوB که مجموعا میشه چهارتا باندجواب گوهست آیا هرلاینی میتواند2عدد باندنیم باند15اینچ را بدون مشکل ساپورت کند یاخیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ دیجی صدا:
سلام دوست عزیز
آمپلی فایر این مدل بسیار ضعیف است و فقط باندهای تک فول رنج را پشتیبانی میکند.

دستگاه خوبی برا هیئت هایی که تازه شروع به کار کردن هست . اکوش در این حدی هست که بشه باهاش ذکر گفت . اما قدرتش کمه و با باندای قوی بهش فشار میاد . ولی کیفیتش قابل قبوله

عالی هست

کیفیت صدا و افکتش برای مداحی خوبه
قدرت خروجی ش کمه
میشه دو باند پسیو با قدرت متوسط رو به خروجیهاش وصل کرد ، مثلاً برای مونیتور استفاده کرد.
خروجی برای باندهای اکتیو داره . همچنین میتونین این خروجی رو به پاور وصل کنید و از قدرت پاورها برای راه اندازی باندهای پسیو قوی بهره ببرید

نسبت به دستگاه های دیگه عالیه

برا مسجد و مجالس مسن تر هست خوبه
تست ش کردم

عالیه خدا خیرتون بده

عالی

عالیه فقط چرا فیوز نداره کجا فیوز میخورد؟

نسبت به جاسکو خیلی بهتره