میکروفون یقه ای هالی لند LARK C1 Solo for iOS

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

HollyLand

میکروفون هالی لند Lark C1 نسخه آیفون - تک کاربره

میکروفون هالی لند Lark C1 نسخه آیفون - تک کاربره

Hollyland Lark C1 یک میکروفون یقه ای بی سیم فوق‌العاده جمع‌وجور و ارزان قیمت است که برای ضبط بدون دردسر صدا روی گوشی موبایل آیفون یا آیپد طراحی شده است. میکروفون هالی لند Lark C1 برای آن دسته از ولاگرها، استریمرها، یوتیوبرها و کاربران مبتدی که تنها از گوشی یا تبلت برای ضبط صدا استفاده کنند، گزینه‌ای ایده‌آل است.

میکروفون هالی لند C1 مخصوص ضبط صدا با آیفون

مخصوص ضبط با گوشی های آیفون و آیپد

میکروفون هالی لند Lark C1 مجهز به فناوری‌های پیشرفته پردازش صداست تا امکان ضبط صدایی واضح تا حداکثر 200 متر (در شرایط بدون مانع) را فراهم کند. به‌دلیل اندازه کوچک و وزن سبک، فرستنده Lark C1 هنگام اتصال به لباس ایجاد مزاحمت نمی‌کند و گیرنده نیز به‌سادگی به گوشی آیفون یا  آیپد وصل می‌شود.

ویژگی‌های میکروفون هالی لند C1 نسخه آیفون

* سیستم بی سیم تک کاربره 2.4 گیگاهرتزی
* مناسب گوشی های آیفون و آیپد
* کیفیت صدای Hi-Fi
* طرز کار آسان و Plug and Play

* قابلیت حذف هوشمند نویز
* امکان ضبط و شارژ هم‌زمان
* طراحی به‌روز، ارگونومیک و کاربرپسند
* فناوری پرش فرکانس تطبیقی (AFH)
* پاسخ فرکانسی 20 هرتز تا 20 کیلوهرتز
* حداکثر فشار صوتی (SPL) تا حدود 110 دسی‌بل

* الگوی برداشت اومنی‌دایرکشنال (همه جهته)
* امکان بازپخش صدا از طریق اسپیکر گوشی
* کانکتور لایتنینگ دارای گواهی MFi
* طول عمر باتری 8 ساعت فرستنده
* برد 200 متر در شرایط بدون مانع و تداخل
* برد 40 متر در محیط‌های دارای موانع و تداخل

میکروفون یقه ای هالی لند Lark C1

بررسی میکروفون هالی لند Lark C1 نسخه آیفون

Hollyland Lark C1 یک میکروفون یقه ای بی سیم Plug and Play است، یعنی برای استفاده کافی است آن را به دستگاه خود متصل نمایید. عملکرد Lark C1 تا حد امکان ساده طراحی شده و راه‌اندازی آن سریع و آسان است. نیاز به تنظیمات خاصی وجود ندارد، گیرنده و فرستنده به‌طور خودکار سینک می‌شوند، بنابراین میکروفون هالی لند Lark C1 پس از روشن کردن آماده کار است. فرستنده و گیرنده در کارخانه با یکدیگر سینک شده اند، اما هر زمان نیاز بود با فشردن دکمه سینک روی فرستنده و گیرنده می‌توان آنها را با یکدیگر سینک کرد.

کیفیت صدای میکروفون بی سیم هالی لند Lark C1

کیفیت صدای Hi-Fi

به‌طور خلاصه کیفیت صدای Lark C1 نسخه آیفون به‌عنوان یک میکروفون یقه ای بی سیم ارزان قیمت خوب است. Hollyland Lark C1 با نرخ نمونه برداری 48 کیلوهرتز / 16 بیت، صدایی غنی با جزئیات فوق‌العاده از همه جهات در بازه فرکانسی وسیع 20 هرتز تا 20 کیلوهرتز ضبط کرده و کیفیت صدای Hi-Fi را در اختیار شما می‌گذارد. این میکروفون بی سیم با الگوریتم پردازش صوتی پیشرفته طراحی شده تا صدای دیجیتالی شفاف و واضحی را با حذف نویزهای پس زمینه ارائه دهد. به‌دلیل برخورداری از کانکتور لایتنینگ دارای گواهی MFi، صدای ضبط شده از کیفیت و قابلیت اطمینان خوبی برخوردار است.

برنامه LarkSound هالی لند

عملکرد درون برنامه ای میکروفون Hollyland Lark C1

برنامه Hollyland LarkSound مخصوص میکروفون های بی سیم شرکت هالی لند طراحی شده و چند عملکرد حرفه‌ای را برای بهبود تجربه ضبط با این میکروفون‌ها از جمله Hollyland Lark C1 ارائه می‌دهد. با استفاده از این برنامه وضعیت جاری تنظیمات سیستم تنها با یک نگاه قابل مشاهده است.
از طریق برنامه LarkSound می‌توانید درصد باتری فرستنده میکروفون هالی لند Lark C1  را مشاهده کنید، سطح حذف نویز را تنظیم نموده، سیستم را به‌روزرسانی کرده یا میزان ولوم صدا را کنترل نمایید.

قابلیت حذف نویز (نویز کنسلینگ) میکروفون هالی لند Lark C1

قابلیت حذف نویز (نویز کنسلینگ)

عملکرد حذف نویز هوشمند داخلی میکروفون Hollyland Lark C1 نویزها و صداهای ناخواسته را کاهش داده و وضوح صدا را افزایش می‌دهد. این قابلیت برای به‌کارگیری سیستم در طیف گسترده‌ای از برنامه‌ها و سناریوهای ضبط در محیط‌های شلوغ و پر سروصدا مناسب است.
این عملکرد به‌طور پیش‌فرض غیرفعال است و با فشردن دکمه زرد رنگ روی فرستنده فعال می‌شود. پس از فعال شدن عملکرد حذف نویز میکروفون هالی لند Lark C1 رنگ LED روی فرستنده از آبی به سبز تغییر می‌کند.

نحوه فعال کردن قابلیت حذف نویز (نویز کنسلینگ) میکروفون هالی لند Lark C1

قابلیت نویز کنسلینگ میکروفون هالی لند Lark C1 نسخه آیفون در دو حالت Weak و Strong در دسترس است. این دو حالت در برنامه LarkSound قابل تغییر هستند.
به‌طور معمول استفاده از نویز کنسلینگ در میکروفون‌ها صدای اصلی را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد. از این رو شرکت هالی لند نیز توصیه می‌کند از عملکرد نویز کنسلینگ میکروفون هالی لند Lark C1 تنها در محیط‌های شلوغ استفاده شود.
برای محیط‌های ضبط معمولی استفاده از خز بادگیر کافی است.

میکروفون Lark C1

انتقال با ثبات صدا تا 200 متر

میکروفون Lark C1 از جدیدترین فناوری انتقال بی سیم Hollyland بهره برده و قادر به ضبط صدای واضح در برد بی سیم تا 200 متر با تأخیر ناچیز 0.08 ثانیه است. این برد بر اساس اندازه‌گیری‌های آزمایشگاهی و در شرایط بدون تداخل و بدون موانع به دست آمده است. در محیط‌های دارای موانع فیزیکی و تداخل امواج این فاصله حداکثر 40 متر خواهد بود. فناوری پیشرفته پرش فرکانس (AFH) نیز به‌طور خودکار به یک کانال واضح سوئیچ می‌کند تا ضبط با ثبات و پایدار صدا را تضمین نماید.

میکروفون Hollyland Lark C1

امکان ضبط و شارژ هم‌زمان با هالی لند Lark C1

فرستنده‌ها و گیرنده Hollyland Lark C1 هنگام شارژ قابل استفاده هستند. اگر شارژ گوشی شما در حال اتمام است می‌توانید گیرنده را با رابط تایپ‌سی به یک منبع تغذیه وصل کنید تا شارژ گوشی تأمین شود. به این ترتیب بدون نگرانی بابت شارژ دستگاه بی‌وقفه به ضبط خود ادامه دهید. البته به یاد داشته باشید در این روش گیرنده از نو راه‌اندازی شده و به مدت 6 ثانیه ارتباط آن با فرستنده قطع می‌شود.

میکروفون هالی لند C1

بازپخش صدا از طریق بلندگوی گوشی

میکروفون هالی لند Lark C1 این امکان را به شما می‌دهد تا بدون نیاز به جدا کردن گیرنده از گوشی آیفون خود صدا را از طریق بلندگوی دستگاه پخش کرده و کیفیت آن را بررسی نمایید. البته باید از قبل این عملکرد را در برنامه Hollyland LarkSound فعال کرده باشید. فراموش نکنید که بازپخش صدا از بلندگوی گوشی همانند مانیتورینگ بدون تأخیر نیست.

میکروفون یقه ای بی سیم Hollyland Lark C1

طراحی جمع‌وجور، ساده و براق‌

میکروفون یقه ای بی سیم Hollyland Lark C1 بسیار جمع‌وجور و سبک بوده و اجزای آن از کیفیت ساخت مطلوبی برخوردارند. ارگونومی بهینه شدۀ لبه‌های منحنی در کنار سطح مات رنگ شده با اشعه ماوراء بنفش موجب شده تا میکروفون هالی لند C1 برای نصب روی انواع لباس مناسب باشد.

میکروفون هالی لند Lark C1

سوالات متداول درباره میکروفون هالی لند C1

سوال: یک چراغ LED روی گیرنده به رنگ سبز ثابت و دیگری آبی و چشمک زن است. آیا این طبیعی است؟

پاسخ: دو نشانگر LED روی گیرنده به ترتیب 2 فرستنده را نشان می‌دهد. هنگامی که فقط یک فرستنده متصل باشد، نشانگر دیگر چشمک می‌زند. LED سبز ثابت نشان می‌دهد که عملکرد حذف نویز فرستنده روشن است. LED آبی چشمک زن نشان می‌دهد که فرستنده دوم وصل نیست.

سوال: چطور گیرنده و فرستنده را سینک کنم؟

پاسخ: گیرنده و فرستنده میکروفون هالی لند Lark C1 از قبل سینک شده اند اما اگر ارتباط آنها قطع شد، برای سینک کردن ابتدا گیرنده را به گوشی موبایل متصل نمایید. سپس دکمه سینک روی فرستنده و گیرنده را برای حدود 3 ثانیه فشار دهید تا وارد حالت سینک شدن شوند و نشانگر LED شروع به چشمک زدن کند.

سوال: اپلیکیشن LarkSound را از کجا دانلود کنم؟

پاسخ: از App Store و Google Play قابل دانلود است.

برنامه لارک سوند میکروفون هالی لند Lark C1

سوال: فرستنده چطور به‌روزرسانی می‌شود؟

پاسخ: گیرنده میکروفون هالی لند C1 را به گوشی خود وصل کنید. سپس برنامه LarkSound را باز کرده و روی آیکون ↑ در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید تا فرستنده به‌روزرسانی شود. در حین این کار لازم است فرستنده به یک منبع تغذیه پایدار وصل باشد. پس از اتمام به‌روزرسانی، گیرنده را دوباره به گوشی خود متصل کنید چرا که باید گیرنده و فرستنده را یکبار دیگر با هم سینک کرد.

سوال: چطور ولوم صدا را تنظیم کنیم؟

پاسخ: ولوم صدا در اپلیکیشن قابل تنظیم است. به این منظور در برنامه LarkSound سه سطح Medium ،Low و High در نظر گرفته شده است.

سوال: برنامه LarkSound روی آیفون نصب شده اما رابط کاربری آن به‌خوبی نمایش داده نمی‌شود.

پاسخ: اگر رابط کاربری برنامه غیرعادی به نظر می‌رسد، بزرگنمایی فونت را در آیفون غیرفعال کنید.

گیرنده میکروفون هالی لند Lark C1 نسخه آیفون

سوال: چطور مشکلات ضبط با برنامه‌های دیگر را حل کنم؟

پاسخ: اگر مشکلی در ضبط صدا از طریق برنامه‌های شخص ثالث مانند TikTok و... وجود دارد، عملکرد پخش از بلندگو را در برنامه LarkSound غیرفعال کنید.

سوال: آیا می‌توان از ایرفون بلوتوثی برای گوش دادن به صدای ضبط شده توسط Lark C1 استفاده کرد؟

پاسخ: بله، اما ابتدا باید ایرفون بلوتوثی را به گوشی خود وصل کرده و سپس Lark C1 را وصل نمایید.

محتویات پکیج میکروفون هالی لند Lark C1 نسخه آیفون

- یک فرستنده
- یک گیرنده لایتنینگ
- کابل شارژ USB به تایپ‌ سی
- یک خز بادگیر
- یک کیف حمل

بخش سوال و جواب درباره محصول :