میکروفون یقه ای هالی لند LARK C1 Duo for USB-C

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

HollyLand

میکروفون هالی لند C1 نسخه اندروید (تایپ سی)

میکروفون هالی لند Lark C1 - ارزان قیمت و کاربردی

ورود به دنیای تولید محتوا به صرف هزینه‌های بالا نیاز ندارد. مدل‌های متنوعی از میکروفون‌های اقتصادی در بازار وجود دارد که کاربران مبتدی می‌توانند برای ارتقای کیفیت صدای فیلم‌های خود روی آنها حساب کنند. میکروفون هالی لند Lark C1 یکی از این مدل‌هاست.
Hollyland Lark C1 یک میکروفون یقه ای بی سیم فوق‌العاده جمع‌وجور است که برای ضبط بدون دردسر صدا روی گوشی موبایل اندروید و آیفون طراحی شده است. این سیستم در سه مدل تک کاربره، دو کاربره برای گوشی های آیفون و دو کاربره برای گوشی های اندروید عرضه می‌شود. مدل‌های دو کاربره دارای کیس شارژ هستند. میکروفون یقه ای هالی لند Lark C1 برای آن دسته از ولاگرها، استریمرها، یوتیوبرها و کاربران مبتدی که تنها از گوشی برای ضبط صدا و ویدئو استفاده می‌کنند، گزینه‌ای مناسب و اقتصادی است.

میکروفون هالی لند Lark C1 برای ضبط صدا با گوشی اندروید

نسخه تایپ‌ سی - مخصوص ضبط با گوشی های اندروید و آیفون 15

میکروفون هالی لند Lark C1 به‌واسطه طرز کار آسان و مدت زمان عملکرد بسیار طولانی تا 32 ساعت، تجربه ضبط بی‌نظیری را برای تمام روز ارائه می‌دهد. Lark C1 مجهز به فناوری‌های پیشرفته پردازش صداست تا امکان ضبط صدایی واضح تا حداکثر 200 متر (در شرایط بدون مانع) را فراهم کند. به‌دلیل اندازه کوچک و وزن سبک، فرستنده هنگام اتصال به لباس ایجاد مزاحمت نمی‌کند و گیرنده نیز به‌سادگی به گوشی یا تبلت وصل می‌شود. میکروفون هالی لند C1 از ضبط جداگانه دو ترک (ضبط استریو) پشتیبانی نکرده و صدای دریافتی هر دو فرستنده در قالب یک سیگنال صوتی ادغام می‌شود.
اگرچه میکروفون هالی لند Lark C1 برای گوشی های موبایل طراحی شده است، اما اتصال نسخه اندرویدی (تایپ سی) آن به برخی از دوربین‌ها مانند مدل‌های DJI Action 3 و DJI Action 2 از طریق رابط USB امکان‌پذیر است.

ویژگی‌های میکروفن یقه ای Hollyland Lark C1

* سیستم بی سیم دو کاربره 2.4 گیگاهرتزی
* مناسب گوشی های اندروید
* مناسب ضبط‌های دو کاربره مانند مصاحبه، گفتگو و...
* کیفیت صدای Hi-Fi
* طرز کار آسان و Plug and Play

* قابلیت حذف هوشمند نویز
* امکان ضبط و شارژ هم‌زمان
* طراحی به‌روز، ارگونومیک و کاربرپسند
* فناوری پرش فرکانس تطبیقی (AFH)
* پاسخ فرکانسی 20 هرتز تا 20 کیلوهرتز
* حداکثر فشار صوتی (SPL) تا حدود 110 دسی بل
* دارای کیس شارژ

* الگوی برداشت اومنی‌دایرکشنال (همه جهته)
* امکان بازپخش صدا از طریق اسپیکر گوشی
* دارای کانکتور تایپ‌ سی
* طول عمر باتری 8 ساعت فرستنده
* مدت زمان عملکرد فوق‌العاده طولانی تا 32 ساعت
* برد 200 متر در شرایط بدون مانع و تداخل
* برد 40 متر در محیط‌های دارای موانع و تداخل

میکروفون Hollyland Lark C1 مخصوص گوشی اندروید و آیفون 15

بررسی میکروفون هالی لند Lark C1

Hollyland Lark C1 یک میکروفون یقه ای بی سیم Plug and Play است، یعنی برای استفاده کافی است آن را به دستگاه خود متصل نمایید. عملکرد میکروفون هالی لند Lark C1 تا حد امکان ساده طراحی شده و راه‌اندازی آن سریع و آسان است. نیاز به تنظیمات خاصی وجود ندارد، گیرنده و فرستنده‌ها به‌طور خودکار سینک می‌شوند، بنابراین Lark C1 پس از خارج کردن از کیس شارژ آماده کار است. فرستنده و گیرنده در کارخانه با یکدیگر سینک شده اند، اما هر زمان نیاز بود با فشردن دکمه سینک روی فرستنده و گیرنده می‌توان آنها را با یکدیگر سینک کرد.

میکروفون هالی لند C1

کیفیت صدای Hi-Fi

به‌طور خلاصه کیفیت صدای هالی لند Lark C1 به‌عنوان یک میکروفون یقه ای بی سیم ارزان قیمت خوب است. میکروفون هالی لند Lark C1 با نرخ نمونه برداری 48 کیلوهرتز / 16 بیت، صدایی غنی با جزئیات فوق‌العاده از همه جهات در بازه فرکانسی وسیع 20 هرتز تا 20 کیلوهرتز ضبط کرده و کیفیت صدای Hi-Fi را در اختیار شما می‌گذارد. میکروفون بی سیم Lark C1 با الگوریتم پردازش صوتی پیشرفته طراحی شده تا صدای دیجیتالی شفاف و واضحی را با حذف نویزهای پس زمینه ارائه دهد.

میکروفون هالی لند Lark C1

انتقال با ثبات صدا تا 200 متر

میکروفون Lark C1 از جدیدترین فناوری انتقال بی سیم Hollyland بهره برده و قادر به ضبط صدای واضح در برد بی سیم تا 200 متر با تأخیر ناچیز 0.08 ثانیه است. این برد بر اساس اندازه‌گیری‌های آزمایشگاهی و در شرایط بدون تداخل و بدون موانع به دست آمده است. در محیط‌های دارای موانع فیزیکی و تداخل امواج این فاصله حداکثر 40 متر خواهد بود. فناوری پیشرفته پرش فرکانس (AFH) نیز به‌طور خودکار به یک کانال واضح سوئیچ می‌کند تا ضبط با ثبات و پایدار صدا را تضمین نماید.

نویز کنسلینگ یا حذف نویز میکروفون Hollyland Lark C1

قابلیت حذف نویز (نویز کنسلینگ)

عملکرد حذف نویز هوشمند داخلی میکروفون هالی لند Lark C1 نویزها و صداهای ناخواسته را کاهش داده و وضوح صدا را افزایش می‌دهد. این قابلیت برای به‌کارگیری سیستم در طیف گسترده‌ای از برنامه‌ها و سناریوهای ضبط در محیط‌های شلوغ و پر سروصدا مناسب است.
این عملکرد به‌طور پیش‌فرض غیرفعال است و با فشردن دکمه زرد رنگ روی فرستنده Lark C1 فعال می‌شود. پس از فعال شدن عملکرد حذف نویز رنگ LED روی فرستنده از آبی به سبز تغییر می‌کند.

فعال کردن حذف نویز یا نویز کنسلینگ در میکروفون هالی لند C1 نسخه اندروید (تایپ سی)

قابلیت نویز کنسلینگ میکروفون هالی لند C1 در دو حالت Weak و Strong در دسترس است. این دو حالت در برنامه LarkSound قابل تغییر هستند.
به‌طور معمول استفاده از نویز کنسلینگ در میکروفون‌ها صدای اصلی را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد. از این رو شرکت هالی لند نیز توصیه می‌کند از قابلیت نویز کنسلینگ میکروفون Hollyland Lark C1 تنها در محیط‌های شلوغ استفاده شود.
برای محیط‌های ضبط معمولی استفاده از خز بادگیر کافی است.

طول عمر باتری میکروفون Hollyland Lark C1

عملکرد طولانی تا 32 ساعت

میکروفون هالی لند Lark C1 دارای مدت زمان عملکرد فوق‌العاده طولانی تا حداکثر 32 ساعت است تا با نیازهای تولید محتوای شما مطابقت داشته باشد.
در صورت برخورداری کیس شارژ از شارژ کامل، می‌توان فرستنده‌ها را تا 3 مرتبه و هر بار برای 8 ساعت کار مداوم شارژ کرد. این زمان برای سناریوها و ضبط‌های طولانی در تمام روز مناسب است. شارژ کامل فرستنده های میکروفون هالی لند Lark C1 و کیس شارژ آن به حدود 1.5 ساعت زمان نیاز دارد.

برنامه لارک سوند برای کار با میکروفون هالی لند Lark C1 مخصوص ضبط صدا با اندروید

عملکردهای درون برنامه ای میکروفون هالی لند Lark C1

برنامه LarkSound هالی لند مخصوص میکروفون های بیسیم این شرکت طراحی شده و چند عملکرد حرفه‌ای را برای بهبود تجربه ضبط با Hollyland Lark C1 ارائه می‌دهد. با استفاده از این برنامه وضعیت جاری تنظیمات میکروفون با یک نگاه قابل مشاهده است. از طریق آن می‌توانید درصد باتری فرستنده را مشاهده کنید، سطح حذف نویز را تنظیم نموده، سیستم را به‌روزرسانی کرده یا میزان ولوم صدا را کنترل نمایید.

میکروفون Hollyland Lark C1 مخصوص گوشی اندروید و آیفون 15 و ضبط های دو نفره

امکان ضبط و شارژ هم‌زمان با هالی لند Lark C1

فرستنده‌ها و گیرنده میکروفون هالی لند Lark C1 هنگام شارژ قابل استفاده هستند. اگر شارژ گوشی شما در حال اتمام است می‌توانید گیرنده را با رابط تایپ‌ سی به یک منبع تغذیه وصل کنید تا شارژ گوشی تأمین شود. به این ترتیب بدون نگرانی بابت شارژ دستگاه بی‌وقفه به ضبط خود ادامه دهید. البته به یاد داشته باشید در حین انجام ضبط، بهتر است گوشی را از طریق اتصال گیرنده به منبع تغذیه شارژ نکنید. در این صورت گیرنده از نو راه‌اندازی شده و به مدت 6 ثانیه ارتباط آن با فرستنده قطع می‌شود.

هالی لند Lark C1 میکروفون یقه ای برای اندروید

بازپخش صدا از طریق بلندگوی گوشی

میکروفون Hollyland Lark C1 این امکان را به شما می‌دهد تا بدون نیاز به جدا کردن گیرنده از گوشی، صدا را از طریق بلندگوی دستگاه پخش کرده و کیفیت آن را بررسی نمایید. البته باید از قبل این عملکرد را در برنامه LarkSound فعال کرده باشید. فراموش نکنید که بازپخش صدا از بلندگوی گوشی همانند مانیتورینگ بدون تأخیر نیست.

میکروفون هالی لند Lark C1 میکروفن بی سیم کوچک

طراحی جمع‌وجور، ساده و براق‌

میکروفون یقه ای بی سیم هالی لند Lark C1 بسیار جمع‌وجور و سبک بوده و اجزای آن از کیفیت ساخت مطلوبی برخوردارند. ارگونومی بهینه شدۀ لبه‌های منحنی در کنار سطح مات رنگ شده با اشعه ماوراء بنفش موجب شده تا مدل Hollyland Lark C1 برای نصب روی انواع لباس مناسب باشد.

میکروفون هالی لند C1

سوالات متداول درباره میکروفون Hollyland Lark C1 نسخه اندروید (تایپ سی)

سوال: یک چراغ LED روی گیرنده به رنگ سبز ثابت و دیگری آبی و چشمک زن است. آیا این طبیعی است؟

پاسخ: دو نشانگر LED روی گیرنده به ترتیب 2 فرستنده را نشان می‌دهد. هنگامی که فقط یک فرستنده متصل باشد، نشانگر دیگر چشمک می‌زند. LED سبز ثابت نشان می‌دهد که عملکرد حذف نویز فرستنده روشن است. LED آبی چشمک زن نشان می‌دهد که فرستنده دوم وصل نیست.

سوال: فرستنده چطور به‌روزرسانی می‌شود؟

پاسخ: گیرنده را به گوشی خود وصل کنید. سپس برنامه LarkSound را باز کرده و روی آیکون ↑ در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید تا فرستنده به‌روزرسانی شود. در حین این کار لازم است فرستنده Hollyland Lark C1 به یک منبع تغذیه پایدار وصل باشد. پس از اتمام به‌روزرسانی، گیرنده را دوباره به گوشی خود متصل کنید چرا که باید گیرنده و فرستنده را یکبار دیگر با هم سینک کرد.

نحوه افزایش صدا در میکروفون هالی لند Lark C1

سوال: چطور ولوم صدا را تنظیم کنیم؟

پاسخ: ولوم صدا در اپلیکیشن قابل تنظیم است. به این منظور در برنامه LarkSound سه سطح Medium ،Low و High در نظر گرفته شده است.

سوال: چطور گیرنده و فرستنده را سینک کنم؟

پاسخ: گیرنده و فرستنده میکروفون Hollyland Lark C1 از قبل سینک شده اند اما اگر ارتباط آنها قطع شد، برای سینک کردن ابتدا گیرنده را به گوشی موبایل متصل نمایید. سپس دکمه سینک روی فرستنده و گیرنده را برای حدود 3 ثانیه فشار دهید تا وارد حالت سینک شدن شوند و نشانگر LED شروع به چشمک زدن کند.

سوال: هنگامی که گیرنده برای شارژ کردن گوشی به منبع تغذیه متصل می‌شود، گوشی وضعیت شارژ را نمایش نمی‌دهد. چرا؟

پاسخ: برخی از گوشی‌ها پس از اتصال گیرنده میکروفون هالی لند C1 به منبع تغذیه وضعیت شارژ را نمایش نمی‌دهند.

میکروفون بی سیم دو کانال هالی لند Lark C1 برای ضبط های دو نفره

سوال: آیا میکروفون هالی لند Lark C1 برای ضبط صدا با کامپیوتر قابل استفاده است؟

پاسخ: خیر، Hollyland Lark C1 را نمی‌توان برای ضبط صدا به کامپیوتر متصل کرد. این مدل برای ضبط با گوشی موبایل طراحی شده است.

سوال: اپلیکیشن LarkSound را از کجا دانلود کنم؟

پاسخ: از App Store و Google Play قابل دانلود است.

سوال: آیا میکروفون هالی لند C1 نسخه اندروید از اتصال به iPad از طریق رابط تایپ‌ سی پشتیبانی می‌کند؟

پاسخ: خیر.

محتویات پکیج میکروفون هالی لند Lark C1 نسخه تایپ‌ سی (اندروید)

- دو فرستنده
- یک گیرنده تایپ‌ سی
- یک کیس شارژ
- کابل شارژ USB به تایپ‌ سی
- دو خز بادگیر
- یک کیف حمل

بخش سوال و جواب درباره محصول :