بلندگو اکتیو جی بی ال JBL IRX112BT

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

JBL

تاریخچه JBL

نام شرکت JBL، از روی نام بنیانگذار آن یعنی James Bullough Lansing گرفته شده است. این کمپانی بلندگوساز مطرح آمریکایی از سال ۱۹۴۶ در سطح جهانی شروع به فعالیت نمود . امروزه این شرکت در تولید بلندگو، ساب ووفر و آمپلی فایر یکی از مطرح ترین شرکت ها به حساب می آید. لانسینگ در ابتدا مدیر کمپانی التک لن سینگ Altec Lansing بود . در سال ۱۹۴۱کمپانی Altec را به آقای James Ling واگذار کرد و تصمیم به ساخت بلندگوهایی با نام تجاری JBL گرفت. لانسینگ، طراح اولین بلندگوهای HORN در Altec بود . لانسینگ اولین بلندگوی هورن که برای سالن های نمایش طراحی کرد مدل W5 ۷۵ بود. این بلندگوی غول پیکر به تنهایی پشت پرده نمایش قرار می گرفت و به علت وضوح صدا و قدرت پرتاب صوت به انتهای سالن، صدای متفاوتی را برای تماشاچیان ایجاد می کرد .


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بهترین قیمت باند و بلندگو را از ما بخواهید

خرید و قیمت باند و بلندگوموفقیت یک مراسم یا اجرای زنده ارتباط مستقیمی با کیفیت بلندگوها دارد، چرا که بخش زیادی از رضایت مخاطبان به کیفیت صدای خروجی از آنها وابسته است. بنابراین می توان گفت باندها و اسپیکرهایی که در اجراهای زنده به کار گرفته می شوند، نقش مؤثری در ارائه صدای باکیفیت و مطلوب و در نتیجه پیشرفت حرفه ای افراد بازی می کنند.
شاید شما هم در زمینه خرید باند و اسپیکر تجربه زیادی نداشته باشید و با شنیدن اصطلاحات مربوطه و مشاهده صدها مدل بلندگو در بازار کمی احساسی سردرگمی کنید.
ممکن است از خود بپرسید: باند اکتیو چیست؟ اسپیکر پسیو چیست؟ تفاوت اسپیکر اکتیو و اسپیکر پسیو در چیست؟ اکتیو یا پسیو؟ کدام را انتخاب کنم؟ باند فول رنج چه نوع بلندگویی است؟ چرا دامنه قیمت باند و بلندگوها گسترده است؟ بهترین برند اسپیکر کدام است؟ و سوالاتی از این دست. نگران نباشید ما اطلاعات لازم برای انتخاب بهترین باند و بلندگوی مناسب نیاز و هدفتان را در اختیار شما می گذاریم.
البته شما را با این اطلاعات تنها نگذاشته و با فراهم کردن امکان مشاوره رایگان به شما در انتخاب بهترین اسپیکر مدنظرتان یاری می دهیم. بنابراین هر سوال و ابهامی که پیرامون خرید انواع باند و بلندگو دارید، با خیال راحت آنها را با کارشناسان دیجی صدا مطرح نمایید.


ادامه متن را اینجا بخوانید.