رسانه تصویری

اکتیو
15
1.5
1000
کنون/XLR
کنون/XLR
42Hz – 20kHz
128
90
60

اسپیکر اکتیو یا پسیو؟ کدام را انتخاب کنم؟

بلندگو اکتیو یا پسیو بلندگو اکتیو برای افرادی مناسب هستند که نمی­ خواهند برای سیستم­های PA خود یک یا چند آمپلی فایر اختصاصی تهیه کنند؛ آمپلی فایرها مستقیما در جعبه ی این اسپیکرها جای گرفته ­اند. استفاده از باندهای PA اکتیو بدین معناست که استفاده از میکسر بدون آمپلی فایر نیز برای شما امکان­پذیر است. اسپیکر اکتیو برای نوازندگانی که در اجراهای کوچک و سایر مراکز موسیقی می­ نوازند، یک انتخاب عالی هستند. قابلیت حمل و نقل این بلندگوها بیشتر و دردسر­های نصب آن­ها کمتر است.
نکته اینجاست که انعطاف­ پذیری و کنترل بلندگو اکتیو در یک سیستم صوتی نسبت به حالت بلندگوها و آمپلی فایر مجزا کمتر است. معمولا، بزرگترین سیستم­های بلندگو که برای فضاهای کاری بزرگتر طراحی می ­شوند از نوع پسیو هستند. به همین دلیل، بسیاری از مهندسین حرفه­ ای صدا استفاده از بلندگو پسیو را ترجیح می­ دهند. زیرا با پیکر­ بندی و مکان ­یابی محل قرارگیری این بلندگوها، میتوان صدای خروجی آن­ها را در یک محیط خاص بهینه کرد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

1399/11/28 مهدی حمامی

ببخشید هردو باند باهم ۱۳/۵۰۰میلیون
یا یکیش

پاسخ دیجی صدا:
سلام
قیمت برای یک جفت پایه ایستاده و یک جفت بلندگو است.( دو عدد بلندگو و دو عدد پایه)

1399/12/10 هیوا ایرانی

سلام
ببخشید برای این مدل باند کاورشم موجود دارید؟

پاسخ دیجی صدا:
سلام
بله موجود است با بخش فروش تماس بگیرید.02188500018

سلام خدمت دوستان که این نظر رو میخوانند
اول از همه باید تشکر کنم از رفتار محترمانه و حرفه ای پرسنل دیجی صدا که کم از شرکت های خارجی ندارن خصوصا آقای محمدی که این بلندگو رو از تمام لحاظ برای من توضیح داد و در کنار برندهای معروفی مثل الکترویس و جی بی ال و یاماها تست کرد برام. از نظر قیمت که اختلاف بسیار فاحشی داره با این برند ها اما از نظر کیفیت بسیار قابل پسند و نزدیک بود. صدای پر و بیس خوبی داره و برای من که برای مهمانی و دورهمی مصرف دارم تا الان بسیار عالی جواب داده. در کل نسبت به قیمت و قیمت فضایی برندهای دیگه بسیار خوبه.