میکسر بهرینگر BEHRINGER Eurodesk SX3282

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

BEHRINGER

تاریخچه BEHRINGER

بهرینگر یک شرکت تجهیزات صوتی است که توسط مهندس سوییسی به نام اولی بهرینگر در سال 1989 در ویلیش آلمان آن را تاسیس کرد.
بهرینگر در سال 2007 در فهرست چهاردهمین کارخانه بزرگ آلات موسیقی قرار گرفت. بهرینگر گروهی متشکل از شرکت های بین المللی است که درحال حاضر مستقیما در 10 کشور بازار یابی می کند و شبکه فروش اینترنتی در 130 کشور دنیا را در اختیار دارد. این شرکت با آن که در اصل یک کارخانه آلمانی است، درحال حاضر محصولاتش در چین ساخته می شود.
مالک شرکت بهرینگر، شرکت Music Group، با ریاست اولی بهرینگر است که همچنین مالک شرکت های دیگری مانند مایداس، کلارک تکنیک، بوگرا و همچنین یوروتک (شرکت خدمات محصولات الکترونیکی) نیز هست. Music Group در ژوئن سال 2012 نیز مالک شرکت توربو ساند شد که سیستم های بلندگو حرفه ای را طراحی و تولید می کند و مالک آن قبلا شرکت Harman بود.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

میکسر بهرینگر - Behringer

میکسر بهرینگر از جمله میکسرهایی است که علاقمندان مخصوص به خود را دارد. کمپانی بهرینگر شرکتی آلمانی است که تجهیزات ضبط و پردازش صدای آن در سراسر جهان از جمله ایران به فروش می رسد. در ایران نیز گروهی از متخصصان صوتی هنگام مشاوره خرید میکسر بهرینگر را توصیه می کنند.

بهرینگر در سال 1989 توسط مهندسی سوئیسی با عنوان اولی بهرینگر (Uli Behringer) در آلمان ایجاد شد. هدف اولیه بهرینگر این بود که شرایطی فراهم کند تا فعالان حوزه موسیقی قادر باشند با هر سطحی از بودجه و توان مالی تجهیزات مورد نیاز خود را تهیه کنند و به این ترتیب افراد بیشتری به ایجاد استودیوهای شخصی ترغیب شوند. امروز نیز مقرون به صرفه بودن قیمت میکسر بهرینگر و سایر تولیدات آن حفظ شده است. این شرکت در سال 1996 میکسری با 24 ورودی و 8 میکس باکس را با قیمتی کمتر از 5 هزار دلار به بازار عرضه کرد که با استقبال خوبی مواجه شد. بهرینگر یکسال بعد برای اینکه بتواند قیمت محصولاتش را همچنان پایین نگه دارد تصمیم گرفت خط تولید خود را به چین منتقل کند. در سال 2002 مرکز تولید محصولات بهرینگر تحت عنوان Behringer City در چین راه اندازی گردید و تولید 10 محصول این کمپانی در آن آغاز شد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :