بلندگو اکتیو اچ کی آدیو HK Audio Linear3 112FA

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

HK AUDIO

اکتیو
12
1
1200
کنون/XLR
کنون/XLR
65 Hz – 18 kHz
135
90
55
21.5
MDF

تاریخچه HK Audio

در طول بیست سال گذشته، نام اچ کی آدیو در اروپا مترادف است با سیستم های تقویت صدای زنده با بالاترین کیفیت، که مهندسی و تولید آن در کشور آلمان می باشد. این سیستم ها ثمره یک عمر عشق و علاقه، و دنبال کردن یک تصویر ذهنی و اندیشه ای واحد می باشند. اشتیاق و آرزو برای ارائه بی نقص ترین صدا.

برادران Hans و Lothar Stame که موسسین این شرکت هستند، تولید کابینت های بلندگو را در سال 1979 و در یک مغازه کوچک در جنوب غربی آلمان آغاز کردند. اگرچه فضای تولید آنها کوچک بود، اما آرزوهای آنها اینطور نبود. خیلی زود، شهرت محصولات آنها در خصوص ظرافت ساخت و کارایی آنها منتشر شد، که بارها و بارها آنها را برانگیخت تا فعالیت خود را گسترش دهند.
در طول این مسیر، آنها خدمات خود را در قالب تولیدکننده اصلی لوازم (OEM) در اختیار تعدادی از مورد احترام ترین نام ها در عرصه حرفه ای صدا قرار دادند. با گذشت زمان، آنها سیستم های اجرای کنسرت های بزرگ و حرفه ای که تا 50000 نفر یا بیشتر ظرفیت داشتند را تولید و توسعه نمودند.
امروز، سیستم هایی که ما در تشکیلات خود در شهر سنت وندل آلمان که از نظر امکانات در سطح جهانی قرار دارد، تولید می کنیم، طیف بسیار وسیعی از کاربردها را پوشش می دهد. به مدد تلاشهای تیم 200 و چند نفری بسیار مجرب و فداکار ما، اچ کی آدیو توانسته خود را به طور قاطع به عنوان یکی از متمایزترین نام ها در عرصه تقویت صدای حرفه ای در اروپا تثبیت نماید.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بهترین قیمت باند و بلندگو را از ما بخواهید

خرید و قیمت باند و بلندگوموفقیت یک مراسم یا اجرای زنده ارتباط مستقیمی با کیفیت بلندگوها دارد، چرا که بخش زیادی از رضایت مخاطبان به کیفیت صدای خروجی از آنها وابسته است. بنابراین می توان گفت باندها و اسپیکرهایی که در اجراهای زنده به کار گرفته می شوند، نقش مؤثری در ارائه صدای باکیفیت و مطلوب و در نتیجه پیشرفت حرفه ای افراد بازی می کنند.
شاید شما هم در زمینه خرید باند و اسپیکر تجربه زیادی نداشته باشید و با شنیدن اصطلاحات مربوطه و مشاهده صدها مدل بلندگو در بازار کمی احساسی سردرگمی کنید.
ممکن است از خود بپرسید: باند اکتیو چیست؟ اسپیکر پسیو چیست؟ تفاوت اسپیکر اکتیو و اسپیکر پسیو در چیست؟ اکتیو یا پسیو؟ کدام را انتخاب کنم؟ باند فول رنج چه نوع بلندگویی است؟ چرا دامنه قیمت باند و بلندگوها گسترده است؟ بهترین برند اسپیکر کدام است؟ و سوالاتی از این دست. نگران نباشید ما اطلاعات لازم برای انتخاب بهترین باند و بلندگوی مناسب نیاز و هدفتان را در اختیار شما می گذاریم.
البته شما را با این اطلاعات تنها نگذاشته و با فراهم کردن امکان مشاوره رایگان به شما در انتخاب بهترین اسپیکر مدنظرتان یاری می دهیم. بنابراین هر سوال و ابهامی که پیرامون خرید انواع باند و بلندگو دارید، با خیال راحت آنها را با کارشناسان دیجی صدا مطرح نمایید.


ادامه متن را اینجا بخوانید.