میکسر یاماها YAMAHA MGP12X

12,920,000 تومان

  • ماهیانه
    2,028,440 تومان
  • با پرداخت اقساط پنج ماهه این کالا را خریداری کنید!

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

Yamaha

رسانه تصویری

میکسر آنالوگ
12
6
4
2
1
اکولایزر پارامتریک- 3 باندی- مید سوییپر
2
4
USB
49.5
34.8
14.3
7.5

شرکت یاماها در سال 1972 اولین میکسر آنالوگ حرفه ای خود را با نام PM200 به بازارهای جهانی معرفی کرد. در سال 1987، اولین میکسر دیجیتال یاماها با نام DMP7 که دارای نوآوری ها و فناوری های پیشرفته در کیفیت صدا و قبلیت اطمینان به این نسل از میکسرها بود منتشر شد.
حالا بعد از گذشت ده ها سال، نسل جدید از تجهیزات حرفه ای صوتی و مخصوصا میکسر آنالوگ، با فناوری های روز دنیاتوسط شرکت یاماها تولید شده است.طراحی مدار دارلینگتون، پری امپ جدید D-PRE، از مزیت های اصلی میکسرهای سری MGP هستند که آن را از رقیبان متمایز می کند.
در میکسرهای سری MGP، یک رویکرد نوآورانه و جدید برای استفاده از تکنولوژی دیجیتال در یک میکسر آنالوگ در نظر گرفته شده است. افکت های با کیفیت، ادغام با iPad/iPhone، عملکرد فوق العاده Hybrid Channel که گرمای خاصی به موسیقی و کلام شما می بخشد. سری MGP نشان دهنده فناوری های همگراست که در قلب و روح این میکسر آنالوگ جاری است.

پری امپ سری MGP

این جایی است که همه چیز شروع می شود. تمام کارهایی که شما به عنوان مهندس صدا انجام می دهید، بستگی به کیفیت پیش تنظیمات شما دارد.
کنسول های سری ام جی از پری امپ پیشرفته Class A D-Pree که با استفاده از یک مدار Darlington متناوب، شامل دو ترانزیستور در یک مدار قدرت بیشتری را با امپدانس پایین تر فراهم می کند. تقویت کننده D-Pree سیگنال را از هر منبع صوتی بدون اضافه شدن هر عنصرخاصی، با کیفیت صدای طبیعی و بدون کمترین نویز تولید کند. با در اختیار داشتن چنین پلت فرم صوتی بی نظیری، در زمان و تلاش شما برای پردازش بیش از حد نیز جلوگیری می شود.

X-pressive EQ

همه می دانند اکولایزر یک نعمت بزرگ است، اما هیچ کس نمی داند چرا. در طول توسعه فناوری VCM (Virtual Circuit Modeling)، که در میکسرهای دیجیتال رده بالا استفاده می شود، روی این موضوع تمرکز کردیم که با بازتولید اکولایزر، گرما و لحن خاصی به موسیقی ببخشیم. از طریق مدل سازی دقیق از مدار اصلی برخی از ماژول ها که از گذشته وجود داشت به منحنی فرکانسی X-Shape رسیدیم. برای بهینه سازی صدا در فرکانس های بالا و پایین، X-Pressive نقش اساسی در این موضوع دارد که باعث تقویت صدا می شود. با قابلیت X-Pressive EQ مهندسان صدا انعطاف و کنترل بیشتری دارند که هرگز قبل از آن تجربه نکرده اند.

Compressors

ویژگی دیگر میکسر های یاماها کمپرسور می باشد. کمپرسور نقش مهمی در هر نوع ضبط و یا تقویت صدا انجام میدهد که با تغییر سطح دینامیک یک سیگنال صوتی، هنگامی که نیاز به صدای بالاتر دارید، آن را کنترل و از خراب شدن آن جلوگیری کند. برای استفاده از این امکان کافیست Knob طراحی شده بر روی هر لاین میکروفن را بچرخانید.

Internal Universal Power Supply

با توجه به منبع تغذیه داخلی و بسیار کارآمد میکسرهای سری MGP، با محدوده عملیاتی بین 100 تا 240 ولت می توانید به راحتی و اعتماد به نفس در هر منطقه ای از آن استفاده کنید. همچنین در برابر نوسانات احتمالی برق نیز مقاوم است.

افکت دیجیتال دوگانه

میکسرهای سری MGP، از دو پردازشگر جداگانه برای افکت بهره می برند که به بهبود کیفیت صدا و راحتی کار کمک می کند. افکت Reverb در این میکسر سه حالت مختلف Plate ، Room و Hall را دارد که برای نهایت شفافیت و حداکثر بهره وری در این میکسر تعبیه شده است.(REV-X)
شرکت یاماها برای شکل دادن و انعطاف بیشتر در صدا، پردازنده دیجیتال SPX را برای این میکسر در نظر گرفته است که انتخابی از 16 افکت مفید و کاربردی است که قابلیت تغییر پارامتر را نیز دارند.

اتصال دیجیتال برای iPod/iPhone

در پاسخ به تقاضای رو به رشد برای سازگاری میکسر با iPod/iPhone ، میکسرهای سری mgp به راحتی به ابن محصولات متصل می شوند و ابتدایی ترین مزیت آن پخش Playback از این طریق می باشد. با اتصال دستگاه خود به این میکسر کنترل دقیق تر میکسر به وسیله این دستگاه فراهم شده است.

MGP Editor

MGP Editor یک اپلیکیشن رایگان است که علاوه بر کنرل میکسر، تنظیمات DSP از طریق iPod/iPhone را نیز برای شما فراهم می کند. این اپلیکیشن به کمک یک محیط گرافیکی ساده و پویا تنظیمات REV-X و SPX و Hybrid Ckannel و Playback را برای شما فراهم می کند.
در میکسرهای MGP24X و MGP32X تنظینات گرافیک اکولایزر و کمپرسور نیز در اختیار شماست. پخش مستقیم از iTunes نیز امکان پذیر است.

Graphic EQ (MGP32X/24X)

گرافیک اکولایزر جدید 14 باندی و 9 باندی که به راحتی می توانید از طریق اپلیکیشن آن را کنترل کنید. این اکولایزر منعطف، اغلب در میکسرهای رده بالای سری CL استفاده می شود. با محدود کردن فرکانس ها از DSP می توان یرای فیلتر کردن 3/1 اکتاو استفاده کرد و به کاربر اجازه داد تا فیلتر را برای محدوده ای که نیاز است تنظیم کند.
با 31 حالت فیلتر مختلف تنظیمات بسیار خوبی می توان انجام داد. علاوه بر این، پیدا کردن و کاهش فرکانس هایی که باعث فیدبک می شوند به راحتی و با سرعت امکان پذیر است و می توان قبل از فیدبک آن را انجام داد.

Multi-band Compressor (MGP32X/24X)

میکسرهای MGP32X و MGP24X اولین میکسرهایی در این کلاس هستند که مجهز به ولوم مستر برای کمپرسور بر روی Stereobus هستند. هر دو مدل استاندارد و سه باندی گرافیک اکولایزر مجهز به ولوم مستر کمپرسور هستند. با استفاده از این ویژگی می توانید محدوده دینامیکی کلی سیگنال را با توجه به فضای خود کنترل کنید و از سیستم PA خود در برابر فشار ناگهانی محافظت کنید.
در مجموع 8 حافظه (3 حالت پیش فرض و 5 حالت تعریف توسط کاربر) به شما امکان ذخیره حالت های مختلف را می دهد و در موقع نیازبه سرعت می توانید از آن استفاده کنید.

پخش دیجیتال با کیفیت بالا

میکسرهای آنالوگ سری MGP، مجهز به درگاه USB برای شارژ iPod/iPhone و پخش پلی بک هستند. یک اتصال مستقیم دیجیتال، کیفیت بسیار بالاتر و با وضوح و جزئیات بیشتر، نسبت به ورودی های آنالوگ ارائه می دهد.

USB Device Recording and PlayBack (MGP32X/24X)

آسان است که هر زمانی که ضبط می شود، آرشیو شود. عملکرد ضبط اجازه می دهد به صورت مستقیم به درگاه USB متصل شود و سپس بین یکی از دو منبع Stereo Out یا Matrix Out و انتخاب فرمت ضبط مورد نظر (WAV,MP3) به راحتی این کار را انجام دهید. همچنین از این طریق می توانید Playback را نیز پخش کنید. کاربر به راحتی می تواند این مسیر را به Hybrid Channel و یا Montor Out هدایت کند.
باید توجه داشته باشید که سرعت انتقال داده ها در فرمت WAV پایین است. همچنین با توجه به کارت حافظه، ممکن است روند ضبط با اخلال روبرو شود. توصیه شرکت یاماها استفاده از کات های حافظه با سرعت بالا یا کارت های SSD است.
زمانی که با فرمت MP3 ضبط می کنید، از تمام کارت های حافظه USB ، SSD و یا موارد دیگر می توان استفاده کرد.

تاریخچه Yamaha

تاریخچه شرکت یاماها

شرکت یاماها در اواخر دهه 80 میلادی در شیزویکا ژاپن تاسیس شد و در ابتدا به تولید آلات موسیقی پرداخت. یاماها به دلیل تولید آلات مختلف موسیقی از جمله انواع پیانو ، گیتار ، ویولن و دیگر آلات برنجی و چوبی به بزرگترین تولید کننده ابزار موسیقی تبدیل شده و بخش عمده ای از شهرت خود را مدیون همین بخش است.
کیفیت یکی از آن کلماتی است که مسائل مختلفی را پوشش می دهد و می تواند برای افراد مختلف در زمان های مختلف تفاوت داشته باشد. اما در یاماها به تمام مفاهیم معنی می شود که منجر به توسعه و ساخت محصول با کیفیت می شود.
کیفیت صوتی اگرچه اولین جنبه ای است که به ذهن می آید اما تنها آغاز این مسیر است. قابلیت اطمینان و دوام نیز به همان اندازه مهم هستند و در بسیاری از موارد سازگاری با هر سطحی دشوار است. به همین دلیل یاماها به دنبال تولید محصول با کیفیت و در سطح استاندارد جهانی است. مدیریت کیفیت باید حتی پس از فروش محصول به شکل پشتیبانی و خدمات، ادامه یابد.
برای رسیدن به نوع کیفیتی که تمام شراط را فراهم کند ، همیشه نیاز به توجه دقیق به جزئیات و کنترل محصول از ابتدای مسیر، از شروع طراحی تا تولید نهایی و بسته بندی و پشتیبانی پس از فروش از دیگر نکاتی است که از ابتدا سر لوحه شرکت یاماها بوده است و این کار اصلا ساده نیست و نیاز به یک سازمان و زیر ساخت اختصاصی دارد و این جایی است که رقبای شرکت یاماها به چالش کشیده می شوند.
نمایش تمام محصولات یاماها

راهنمای خرید یاماها Yamaha

راهنمای خرید میکسر صدا

میکسر صدا (Audio Mixer) که گاهی اوقات با نام کنسول میکس صدا شناخته می شود، طبق ساده ترین تعریف وسیله ای است برای ترکیب و پردازش سیگنال­ های صوتی و ارسال آنها به محل مورد نیاز. امروزه دستگاه های متعددی از قابلیت میکس­ کردن برخوردار هستند. حتی تبلت­ ها و گوشی ­های هوشمند با استفاده از برنامه ­ها و خطوط اتصال مناسب، این امکان را دارند که برخی از عملکرد های ترکیب صدا را اجرا کنند. همچنین تمام نرم­ افزار های DAW دارای قابلیت میکس­ صدا هستند.

اما برای بسیاری از نوازندگان و صاحبان استودیو های خانگی هیچ چیز جای دکمه ، فیدر و ناب های واقعی مخصوص بر روی دستگاه های سخت­ افزاری میکسر را نمی گیرد. برای یافتن جواب این سوال که آیا راه حل کار شما میکسر صوتی است یا خیر، ادامه مطلب را بخوانید و در صورت نیاز به مشاوره با کارشناسان ما در دیجی صدا تماس بگیرید.

فهرست راهنمای خرید میکسر

بخش سوال و جواب درباره محصول :