آمپلی فایر وارفیدل Wharfedale XR1500

تماس برای قیمت

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

بزودی

2 یونیت
2 کانال
اسپیکون
کنون/XLR
Class H
450
330
13

یکی دیگر از مدل های جدید آمپلی فایرهای شرکت وارفیدل سری XR می باشد که به تازگی طراحی و تولید شده است. تمام مدل های سری XR از ورودی ها و خروجی های XLR پشتیبانی می کند و قابل نصب در رک هستند و فضایی که اشغال می کنند 2U است. تمامی مدل های سری XR شامل مدار حفاظتی در برابر حرارت بیش ازحد، اتصال کوتاه و جریان بیش از حد DC می شوند و فن های این آمپلی فایرها بسیار بی صدا و سرعت متغیر هستند. در پنل عقبی این آمپلی فایرها سوییچ های تغییر حالی (Stereo و Parallel و Bridge) و سوییچ تغییر میزان حساسیت تعبیه شده است.همچنین این آمپلی فایر در قسمت جلویی هواخور بزرگ و از جنس فولاد دارد که باعث جا به جایی راحت هوا و خنک ماندن و همچنین استحکاو، دوام و قابل اعتماد بودن آمپلی فایر می شود. آمپلی فایرهای سری XR، قدرت و کیفیت را با قیمت بسیار مناسب فراهم می کنند.

سیستم حفاظت

آمپلی فایرهای سری XR دارای مدار حفاظت جامع هستند. این بدان معنا است که این سیستم از آمپلی فایر شما در برابر نوسان برق و مشکلات ناشی از کابل های بلندگو محافظت خواهد کرد. توجه به LED های پنل جلویی آمپلی فایر منجر به عکس العمل سریع نسبت به وضعیت پیش آمده می شود. اگر یک اتفاق خارجی رخ دهد، LED قرمز رنگ Fault روشن می شود و آمپلی فایر به حالت محافظت می رود. یک سوییچ Reset در پنل عقبی آمپلی فایر قرار دارد که بعد از بر طرف کردن مشکل به وجود آمده می توان برای برگشت به حالت اول از آن استفاده کرد. LED نارنجی رنگ Clip در پنل جلویی قابل مشاهده است. این LED از فاصله دور به وضوح مشخص است و می توان وضعیت آمپلی فایر را متوجه شد.

پنل پشتی آمپلی فایر

در پنل پشتی آمپلی فایرهای سری XR، ورودی ها و خروجی های آمپلی فایر و سوییچ های تغییر وضعیت قرار دارد. یک ویژگی مفید در این قسمت دو خروجی که با ورودی ها لینک هستند و از آن می توان برای اتصال به آمپلی فایر دیگر استفاده کرد و در تعداد کابل صرفه جویی کرد. همچنین در این قسمت سوییچ تغییر حساسیت نیز در دست رس است. (0/775 or 1.4V)
سوییچ تغییر حالت (Stereo و Parallel و Bridge) نیز در پنل پشتی آمپلی فایر قرار دارد. در حالت Stereo می توان از دو کانال هم زمان با هم و به طور مستقل استفاده کرد. سیگنال ورودی کانال 1 به خروجی کانال 1 می رود و سیگنال ورودی کانال 2 به خروجی کانال 2 می رود. در حالت Bridge ورودی کانال 1 به سوکت خالت Bridge متصل می شود و توسط ولوم کانال شماره 1 کنترل می شود. در حالت Parallel ورودی کانال 1 به خروجی کانال 1 و 2 منتقل می شود و ورودی کانال شماره 2 هیچ اثری ندارد. حجم صدا در هر کانال را می توان مستقل تنظیم کرد.

تاریخچه Wharfedale Pro

وارفیدل در سال 1932 توسط گیلبرت بریگز تأسیس شد و ابتدا تولیدکننده بلندگوهای Hi-Fi بود که برندی بسیار مشهور است. گیلبرت بریگز اولین بلندگوی خود را در شهر بازاری دنجی واقع در دره رودخانه وارف ساخت. منطقهای که امروز با عنوان «وارفیدل» که محل تولد یکی از بزرگترین برندهای بلندگو شناخته میشود. استعداد او در تولید بلندگو، نه تنها به لطف دانش فنی، بلکه به اشتیاق او به موسیقی مربوط می شود. خودش پیانیست قابلی بود.
اولین تولیدات او جایزهی اول و دوم مسابقهی انجمن رادیوی بردفور بود و محصولات Hi-Fi وارفیدل ، تا به امروز جوایز زیادی را از آن خود کرده اند. وارفیدل به عنوان برند Hi-Fi مبتکر این حوزه شناخته شده است و یکی از اولین بلندگوهای 2-WAY را در سال 1945 تولید کرد و با پیتر واکر از شرکت کواد همکاری کرد و تکنولوژی کواد الکترونیکز و فناوری بلندگوهای وارفیدل را با هم ترکیب کردند.

شرکت وارفیدل در دهه ی 60 و 70 چوب ساج و پلاستیکهای مدرن و در دههی 80 پراب اسکن لیزری (اسکالپ) و تکنیکهای پلات برش چندگانه (فرسپ) را برای دقت صوتی معرفی کرد.
یکی از موفقترین خطوط بلندگوی وارفیدل که تا به امروز در حال تولید هستند، مجموعهی دیاموند وارفیدل است که اولین بار در 1981 وارد بازار شد. این بلندگو رقابت را از این لحاظ تغییر داد که یک بلندگوی کوچک بود ولی با صدایی عظیم و این امر با استفاده از فناوری منحصر به فرد Driver آن محقق شد و این همان چیزی بود که بازار دنبال آن بود. مجموعهی دیاموند تا به امروز در حال تولید است و دیاموند 220 بهترین بلندگو با قیمت زیر 200 پوند در مسابقهی جوایز هایفای 2014 شناخته شد.
در سال 1996، برند وارفیدل توسط گروه IAG تصاحب شد. این شرکت برند را یک مرحله جلوتر برد و برای رقابت با نیاز بازار در تولید بلندگوهای حرفه ای ، وارفیدل پرو متولد شد.
امروزه وارفیدل پرو به سهم خود نیروی پیشروی بازار رقابتی است. وارفیدل پرو مانند مجموعهی پرفروش دیاموند در Hi-Fi موفقیت مشابهی کسب کرده است. محصولات بلندگوی این شرکت شامل Titan، WLA، و EVP-X ، برای مراسم ها و گروههای موسیقی استفاده میشوند و در استادیوم ها، کلوب های بزرگ، عبادتگاه ها و تئاترها به صورت حرفهای نصب میشوند.

داستان پشتِ محصولات Wharefedale Pro

امروزه وارفیدل یکی از قدیمی ترین تولیدکنندگان حرفه ای بلندگو، در بریتانیا به حساب می آید. تمام محصولات این شرکت در پیشرفته ترین مراکز تولید متعلق به گروه IAG تولید می شود و در هر مرحله از فرآیند تولید استانداردهای سخت گیرانه ای رعایت می شود. روشکار خیلی دقیقی برای کنترل کیفی از سطح قطعات تا محصول نهایی به کار گرفته میشود. این روش کار منجر به محصول تمام شده عالی در بخش بندی بازار مربوطه میشود که در مدت کار محصول به خوبی کار می کند. با سرمایه گذاری مداوم روی تحقیق، توسعه، طراحی، و تولید، گروه IAG قصد روشن اش را برای رشد برند وارفیدل و هویت جهانی آن نشان داده است. به کارگیری تخصص و بهترین فناوری ها، تضمین می کند که این برند نه تنها به بقایش ادامه می دهد بلکه موقعیت اش را به عنوان بهترین برند در کلاس خود بهبود می بخشد.

تولید

vertical integration به این معناست که میتوانیم عملا هر قطعه از محصول را در محل تولید کنیم. IAG کارخانهای کاملاً مورد تأیید ایزو 9001 دارد که از پیشرفتهترین تجهیزات در خط تولید خود استفاده میکند. از محصول خام تا تمامشده، از تولید شاسی تا سیمپیچهای صوتی، و تولید PCB برای crossover و آمپلی فایر، تمام فرآیندها درون کارخانۀ جدید شرکت در جیان، جیانگشی، چین انجام میشود. از این طریق، گروه IAG ارزش پولی بیهمتایی در هر مرحله از تولید فراهم میکند. این گروه از کابل تولیدی خودش برای سیم پیچهای درونی استفاده میکند. مرکز تولید PCB متعلق به خود IAG از جدیدترین فناوری سوار کردن قطعات استفاده می-کند. مراکز AOI و ICT بورد PCB را آزمایش میکنند. ماشینهای لحیم بدون سرب متعلق به خود IAG جدیدترین استاندارد مربوط به مواد خطرناک اروپا را رعایت میکنند. محصولات گروه IAG از جمله مواد بستهبندی سازگار با محیط زیست است. همچنین بسته بندی محصولات این شرکت کاملا با محیط زیست سازگار هستند. این گروه ماشینهای تزریق، قالبریزی، ریخته گری، مهرزنی، آهنگری و چاپ خودش را دارد بلکه مجموعۀ کاملی از تجهیزات پرداخت ورق فلزی متعلق به AMADA ژاپن را در اختیار دارد.

کیفیت

در این شرکت، کیفیت هرگز فدا نمیشود. با کنترل کیفیت IAG بر هر فرآیند، زمانی که تأمینکنندگان گوناگونی وجود دارند، میتوان به شکل کارآمدتری فرآیند تولید را کنترل کرد. در هر مرحله از تولید، مکانیسم ترخیصی به کار گرفته میشود که تضمین میکند تمام قطعات استانداردهای لازم را داشته باشند. علاوه بر این، هر محصول تمامشده پیش از آنکه برای توزیع ارسال شود به صورت کامل آزمایش میشود. پیش از بارگیری، محصولات الکترونیکی برای 24 ساعت مداوم آزمایش میشوند. گروه IAG بیش از 1500 کارمند تماموقت دارد. کارکنان این شرکت از محیط کاری تمیز و امنی در کارخانۀ جدید این برند بهرمند هستند که چنین سطح امکانات را می توان در تولیدکنندگان بزرگ با فناوری بالا یافت کرد. اسکان، غذا، و یونیفرم، و همچنین تجهیزات سلامت و ایمنی لازم برای کار در اختیار تمام کارکنان گذاشته میشود. کارکنان برای استفادۀ کارآمد از تجهیزات به صورت کامل آموزش داده میشوند. دست آخر تمام کارکنان توسط متخصصین خارجی شرکت که در فناوری های پیشرفتۀ لحیمزنی و تولید تخصص دارند آموزش داده میشوند و تمام مهارت های لازم را برای رعایت مجموعه استانداردهایی باکیفیتِ برند Wharefedale و گروه IAG دارند.

تحقیق و توسعه

گرچه تولید صرفاً در چین انجام میشود، اما طراحان IAG از بهترینها در حوزۀ خودشان هستند. تحقیق و توسعه در مقیاس بینالمللی توسط طراحان و مهندسین الکترونیکی از بریتانیا، ژاپن، چین، و هنگکنگ صورت میگیرد. در کارخانه شنزن پشتیبانی زیادی از تحقیق و توسعه میشود. از جمله پیشرفتهترین مراکز 2D، CAD، و مدلسازی میتوانند به سرعت به نیازهای بخشهای دیگر پاسخ دهند. چون IAG حتی قطعاتش را تولید میکند، میتواند نمونههای اولیۀ محصولات را با استقاده از قطعات واقعی تولید کند و سپس آنها را به عنوان بخشی از فرآیندی واحد بهینه سازد. یعنی این گروه میتواند از طراحی تا عرضه محصول به بازار را با قطعات دارای طراحی سفارشی در زمانی کمتر با نتایج بسیار پیشبینی پذیرتری ارائه کند. پیشرفتهترین تکنیک ها و تجهیزات تولید به این معنی است کهWharefedale میتواند تکنیک ها و مواد پیشرفتهتری را در قیاس با رقبا به کار گیرد. به علاوه با دانشگاههای محلی نیز روی پیشرفتهترین برنامههای تحقیقاتی که هدفشان پیشبرد فناوری است همکاری میشود. تحقیق و توسعه در مقیاس جهانی ادامه خواهد یافت تا به سرعت به نیازمندی های بازارها پاسخ داده شود و این گروه از رقبای صنعت جلو بزند. تمام این مسائل موجب میشود که محصولاتWharefedale بهتری در اختیار توزیع کنندگان و مصرف کنندگان نهایی قرار گیرد.

فروش و بازاریابی

بخشهای فروش، بازاریابی و خدمات پس از فروش همه در دفتر شنزن واقع اند. این موضوع سبب کار تیمی نزدیک و به حداکثر رساندن ارتباط درونی میشود که باعث توسعۀ فرآیندهای داخلی در کارخانههای واقع در شنزن (جیان) و شرکت تابعه در بریتانیا میشود. با همکاری نزدیک با کانالهای توزیع بینالمللی،وارفیدل موقعیت قوی خود را در بازار جهانی تضمین کرده است. گروه IAG از پایگاه تولید خود و با استفاده از زنجیره تأمین ساده و سازمان یافته محصولات را به صورت مستقیم به بیش از 100 کشور در سرتاسر جهان ارسال میکند. با استفاده از پیشرفتهترین سیستمهای برنامهریزی منابع تولید (MRS)، جدول زمانی بسیار دقیق تولید تضمین میکند که موجودی محصولات در سرتاسر گروه به دقت کنترل شود.

بریتانیا

IAG UK در هانتینگدون، قلب صنعت صدای بریتانیا، واقع است. این گروه 5900 فوت، انبار در ایدل برادفور دارد که فقط پنج مایل از کارخانه اصلی Wharefedale Wireless Worls فاصله دارد. از اینجا، این گروه تمام برندهای Hi-Fi و محصولاتWharefedale را در سرتاسر بریتانیا و ایرلند توزیع میکند. IAG UK در هنگام شکلگیری IAG در سپتامبر 1997 و با خرید کسبوکارهای Wharefedale و Quad برپا شد. از آن زمان مهندسین الکترونیک و طراحی محصول بریتانیا نقشی پیشرو در ساخت بسیاری از محصولات این گروه داشتهاند. بخش خدمات نیز به نیازهای مشتری دربارۀ محصولات کنونی IAG پاسخ میدهد و همچنین قطعات یدکی و لوازم جوانبی ارائه میکند. بخش خدمات IAG UK با بیش از 80 سال تجربۀ کاریِ کارکنانش در حوزۀ محصولات IAG در میان معتبرترین نهادها در تجارت صدا است.

راهنمای خرید آمپلی فایر

راهنمای خرید پاور آمپلی فایر

سبک موسیقی یا اندازه محل برگزاری هر چه که باشد، هر جا با تقویت صدا سروکار داشته باشیم، بلندگوها و آمپلی فایرها کار دشوار تبدیل و تقویت سینگالهای صوتی به امواج صوتی را انجام می‌دهند و وظیفه پاور آمپلی فایرها جزء سخت‌ترین کارها می باشد. آنها باید خروجی ضعیف سازها، میکروفن‌ها و دیگر منابع را دریافت کرده و ولتاژ را به مقدار چشمگیری برای تغذیه بلندگوهای عمومی و مانیتورهای صحنه افزایش دهند.

در این راهنما با پرداختن به مشخصات و ویژگی‌های اساسی که با آنها روبرو خواهید شد و تبیین مفهوم آنها با استفاده از اصطلاحات دنیای واقعی، شما را در ساده‌سازی جستجوی آمپلی فایر مورد نظر خود یاری خواهیم کرد. همچنین آمپلی فایرهای منطبق با بلندگوهای شما و نیز انتخاب‌های موجود برای کانکتورهای مربوطه را بررسی خواهیم کرد.

قیمت خرید آمپلی فایر

بخش سوال و جواب درباره محصول :