آمپلی فایر وارفیدل WHARFEDALE DP4035

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

Wharfedale Pro

جدید ترین نسل از آمپلی فایرهای شرکت وارفیدل سری DP می باشد که شامل آمپلی فایرهای 2 کانال و 4 کانال است. آمپلی فایرهای حرفه ای سری DP مناسب برای اجرای زنده و یا نصب در جایی ثابت است. مهم ترین نکته در مورد این آمپلی فایرها وزن کم و قدرت زیاد می باشد. آمپلی فایرهای سری DP ارائه دهنده قدرت زیاد با کمترین اعوجاج هستند و دارای منبع تغذیه پیشرفته و Class-D می باشند.
این آمپلی فایرها در برابر اتصال کوتاه، جریان بیش از حد و حرارت زیاد محافظت می شوند. این سطح از حفاظت، قابلیت اطمینان طولانی مدت به سیستم را تضمین می کند. همچنین LED های تعبیه شده در پنل جلویی آمپلی فایر، باعث هوشیاری مهندسین صدا می شود. فن های این آمپلی فایر به گونه ای است که با توجه به حرارت تولید شده، سرعت را تنظیم می کند و هنگامی که آمپلی فایر درگیر اجرای سنگین است فن ها با سرعت بیشتر کار کرده و آمپلی فایر همچنان خنک است.

حالت ها و سوییچ ها

آمپلی فایرهای سری DP از سه حالت Stereo و Mono و Bridge پشتیبانی می کند. در حالت Bridge می توان از یک ساب ووفر پسیو قدرتمند استفاده کرد یا فقط با یک آمپلی فایر کل سیستم PA خود را تقویت کنید. حالت Mono باعث صرفه جویی در کابل توسط تقسیم یک ورودی به هر دو کانال آمپلی فایر می شود. علاوه بر این، حساسیت به راحتی از پنل عقبی آمپلی فایر قابل تنظیم است که این امکان قابلیت استفاده از این آمپلی فایر در فضای ثابت را بیشتر می کند، زیرا امکان دست کاری تنظیمات فراهم نیست. این آمپلی فایرها با سطح ورودی +22dbu امکان سازگاری با هر نوع سیستم PA حرفه ای را فراهم می کند. طراحی آمپلی فایرهای سری DP به گونه ای است که اجازه می دهد سیستم های قدرتمند در فضای بسیار محدود و 1U پیکربندی شوند. این آمپلی فایرها، کوچک و سبک و بسار قابل اعتماد هستند و حمل و نقل آنها بسیار ساده است.

آشنایی با قسمت های مختلف آمپلی فایرهای سری DP

1 یونیت
4 کانال
اسپیکون
کنون/XLR
595
350
8

تاریخچه WHARFEDALE

وارفیدل در سال 1932 توسط گیلبرت بریگز تأسیس شد و ابتدا تولیدکننده بلندگوهای Hi-Fi بود که برندی بسیار مشهور است. گیلبرت بریگز اولین بلندگوی خود را در شهر بازاری دنجی واقع در دره رودخانه وارف ساخت. منطقه‌ای که امروز با عنوان «وارفیدل» که محل تولد یکی از بزرگترین برندهای بلندگو است، شناخته می‌شود. استعداد او در تولید بلندگو، نه تنها به لطف دانش فنی، بلکه به اشتیاق او به موسیقی مربوط می شود. خودش پیانیست قابلی بود.
اولین تولیدات او جایزه‌ی اول و دوم مسابقه‌ی انجمن رادیوی بردفور بود و محصولات Hi-Fi وارفیدل، تا به امروز جوایز زیادی را از آن خود کرده اند. وارفیدل به عنوان برند Hi-Fi مبتکر این حوزه شناخته شده است و یکی از اولین بلندگوهای 2WAY را در سال 1945 تولید کرد و با پیتر واکر از شرکت کواد همکاری کرد و تکنولوژی کواد الکترونیکز و فناوری بلندگوهای وارفیدل را با هم ترکیب کردند.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

راهنمای خرید پاور آمپلی فایر

سبک موسیقی یا اندازه محل برگزاری هر چه که باشد، هر جا با تقویت صدا سروکار داشته باشیم، بلندگوها و آمپلی فایرها کار دشوار تبدیل و تقویت سینگالهای صوتی به امواج صوتی را انجام می‌دهند و وظیفه پاور آمپلی فایرها جزء سخت‌ترین کارها می باشد. آنها باید خروجی ضعیف سازها، میکروفن‌ها و دیگر منابع را دریافت کرده و ولتاژ را به مقدار چشمگیری برای تغذیه بلندگوهای عمومی و مانیتورهای صحنه افزایش دهند.

در این راهنما با پرداختن به مشخصات و ویژگی‌های اساسی که با آنها روبرو خواهید شد و تبیین مفهوم آنها با استفاده از اصطلاحات دنیای واقعی، شما را در ساده‌سازی جستجوی آمپلی فایر مورد نظر خود یاری خواهیم کرد. همچنین آمپلی فایرهای منطبق با بلندگوهای شما و نیز انتخاب‌های موجود برای کانکتورهای مربوطه را بررسی خواهیم کرد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :