میکروفن بی سیم یقه ای سنهایزر Sennheiser EW D1-ME2

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

SENNHEISER

رسانه تصویری

تکامل بی سیم D1
سری D1 ترکیبی از نوآوری دیجیتال با درخشندگی کپسول های میکروفن سنهایزر است.

تکنولوژی نسل بعدی. یک سیستم انقلابی
0 یا 1، روشن یا خاموش، در واقع سیستم بی سیم D1 یک سیستم انتقال صدا به صورت دیجیتال است که باعث تولید نهایت کیفیت صدا می شود. زمانی که نیاز به سادگی و درخشندگی دارید، سیستم جدید D1 به کمک شما می آید و برای اجرای هر برنامه زنده ای انتخابی درجه یک است. به کمک این سیستم می توانید تا 15 خط خروجی به طور موازی اجرا کنید و به طور مستقل حساسیت هر فرستنده را تنظیم کنید. نتیجه ارائه Dynamic و Relax بیشتر است.

لمس یک دکمه. همه چیز تنظیم شده است.

انتقال صدای بی سیم به صورت دیجیتال، هرگز به این آسانی نبوده است. دکمه را لمس کنید و از محدودیت کابل ها رها شوید. در عرض چند ثانیه، سیستم بهترین فرکانس ها را پیدا می کند و حداکثر 15 لینک دیگر را فراهم می کند. سیستم کنترل خودکار، حساسیت سیگنال را کاملا تنظیم می کند. اگر می خواهید این کنترل را انجام دهید، می توانید با استفاده از برنامه iOS این پیکربندی را انجام دهید.

چیزی بین شما و موسیقی شما وجود ندارد.

با ew D1 نگران تداخل با فرکانس های اطراف خود نباشید. این سیستم کانال های رادیویی شما را 133 بار در ثانیه بررسی می کند و سریع به تغییرات پاسخ می دهد تا صدای خود را به گوش شما برساند. در صورت نیاز، D1 حتی می تواند قدرت انتقال را تقویت کند تا سیگنال شما قوی ترین در محدوده در عرض یک ثانیه باشد. اگر بخواهید مقایسه کنید، پلک زدن چشم 20 بار طولانی تر است. در عین حال و هم زمان ، codec با کیفیت بالا و به کمک aptX Live سیگنال شما را از طریق مکانیزم های نرم افزاری پیشرفته محافظت می کند.

صداهای آشنا.

چه عاملی باعث می شود که صدای D1 ویژه باشد؟ شما در مقایسه با اتصال یک میکروفن سیم دار هیچ تفاوتی نخواهید شنید. به کمک aptX Live codec تا زمانی که نمونه برداری به کیفیت CD نرسیده باشد، حتی در سخت ترین شرایط محیطی، محدودیت خود را دارد. با انتخاب گسترده ای از کپسول های تکامل یافته شرکت سنهایزر، ew D1 صدایی پویا و بالاتر از استانداردهای مورد نظر ارائه می دهد. در عین حال EQ و de-esser به عنوان استاندارد با تمام مجموعه ها تنظیم می شود.

Vocal Sets

ست های میکروفن های بی سیم سنهایزر آن کیفیتی که در اجرای زنده و بر روی استیج نیاز دارید به شما عرضه می کند. شما می توانید بین دو کپسول متفاوت انتخاب کنید که هر کدام از آن ها ساعت های طولانی در کنسرت های سراسر جهان استفاده شده است. زمانی که منابع صدا در پشت سر شما قرار دارد و یا زمانی که مانیتورها عمدتا در مقابل شما هستند استفاده از الگوی قطبی کاردیود توصیه می شود که کپسول e835 این خاصیت را دارد. کپسول e845 به طور خاص برای خوانندگان انفرادی و در سطح بلندتر صدا مناسب است.
نمایش تمام مدل های سری D1

Capsules

شما می توانید فرستنده خود را با هر کپسول دلخواه از شرکت سنهایزر ترکیب کنید که این یک راه حل متناسب با صدای شما است.

e 835 - Everything else is just standard
e 845 - More focus. More presence
e 865 - Sensitive for every Nuance
e 935 - Extends every Voice
e 945 - Presence all the Way to the Peak
e 965 - Live Sound on the Highest Level
نمایش تمام مدل های سری D1

Headmic Set

سری D1 مجهز به ست میکروفن هدمیک نیز می باشد که هنرمند به کمک آن می تواند با آزادی عمل بیشتری به کار خود بپردازد. پوشش در میکروفن هدمیک نیز فوق العاده است.
نمایش میکروفن هدمیک سنهایزر مدل ME3

Lavalier Set

اگر با سیستم D1 نیاز به میکروفن یقه ای داشتید، نگران نباشید. این مورد نیز برای شما فراهم است که می توانید از آن در تئاتر، سخنرانی و یا هر مورد دیگری استفاده کنید.
نمایش میکروفن یقه ای سنهایزر مدل ME2

Wireless System Remote (WSR) App

برنامه WSR، دستگاه iOS شما را به یک کنترل از راه دور عملیاتی برای دستگاه دیجیتال بی سیم الکترونیکی D1 و SpeechLine DW تبدیل می کند.

30Hz-20kHz
تک کانال یقه ای
دیجیتال
2.4 GHz
OLED
کندانسر
اومنی

تاریخچه SENNHEISER

شرکت سنهایزر در سال 1945 ، فقط چند هفته پس از پایان جنگ جهانی دوم، توسط Fritz Sennheiser و هفت مهندس دیگر که همگی از دانشگاه هانوفر آلمان فارغ التحصیل شده بودند، در یک آزمایشگاه تاسیس شد و آن را به نام آزمایشگاه W نام گذاری کرد.
اولین محصول تولیدی آنها یک ولت متر بود. در سال 1946 سنهایزر شروع به ساخت میکروفن با مدل DM1 کرد و در سال 1947 با DM2 شروع به توسعه کرد.
تا سال 1955، این شرکت 250 کارمند داشت و تولید محصولات بسیاری از جمله تجهیزات ژئو فیزیکی ، میکروفن DM4 ، میکسر و هدفون های مینیاتوری مغناطیسی را آغاز کرد.
آزمایشگاه W در سال 1958 به نام SENNHEISER ELECTRONIC نامگذاری شد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

هنگام خرید میکروفن به این نکات توجه کنید

خرید میکروفن همواره یکی از کارهای جذاب برای فعالان حوزه صدا و موسیقی است. تنوع مدل ها در کنار مشخصات و ویژگی های گوناگون و نیز وجود برندهای معتبر، انتخاب میکروفن را به امری پیچیده تبدیل می کند که گاه ممکن است برای مبتدیان گیج کننده به نظر برسد. اما نگران نباشید، در هر حال دیجی صدا در کنار شماست تا به توانید بهترین گزینه از میان انواع میکروفن بی سیم یا میکروفن باسیم را برای خود انتخاب کنید. اگر تمایل دارید پیش از خرید میکروفن اطلاعات تخصصی و فنی خود را در این زمینه بالا ببرید، پیشنهاد می کنیم به مطالعه راهنمای جامع خرید میکروفن بپردازید. شما قبل از خرید میکروفون ابتدا باید با کارکرد انواع میکروفون آشنا شوید و بدانید هر نوع یا مدلی متناسب با چه شرایط و کاربردهایی ساخته شده است. سپس هدف و نیاز خود را به درستی شناسایی کنید. در انتها نیز با در نظر گرفتن بودجه خود، یک تعادل مناسب بین نیاز و بودجه برقرار نمایید. همان طور که می دانید دامنه قیمت میکروفن ها بالاست و اگر شناخت کافی در این زمینه نداشته باشید، چه بسا برای پرداخت قیمت میکروفون متحمل هزینه ای بسیار بالاتر از نیاز واقعی خود شوید.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :