بلندگو پسیو اکوچنگ ECHO CHANG ILISA4

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

ECHO-CHANG

پسیو
12
1.75
500
2000
8
40Hz ~ 20Khz
130
90
50
21

بهترین قیمت باند و بلندگو را از ما بخواهید

خرید و قیمت باند و بلندگوموفقیت یک مراسم یا اجرای زنده ارتباط مستقیمی با کیفیت بلندگوها دارد، چرا که بخش زیادی از رضایت مخاطبان به کیفیت صدای خروجی از آنها وابسته است. بنابراین می توان گفت باندها و اسپیکرهایی که در اجراهای زنده به کار گرفته می شوند، نقش مؤثری در ارائه صدای باکیفیت و مطلوب و در نتیجه پیشرفت حرفه ای افراد بازی می کنند.
شاید شما هم در زمینه خرید باند و اسپیکر تجربه زیادی نداشته باشید و با شنیدن اصطلاحات مربوطه و مشاهده صدها مدل بلندگو در بازار کمی احساسی سردرگمی کنید.
ممکن است از خود بپرسید: باند اکتیو چیست؟ اسپیکر پسیو چیست؟ تفاوت اسپیکر اکتیو و اسپیکر پسیو در چیست؟ اکتیو یا پسیو؟ کدام را انتخاب کنم؟ باند فول رنج چه نوع بلندگویی است؟ چرا دامنه قیمت باند و بلندگوها گسترده است؟ بهترین برند اسپیکر کدام است؟ و سوالاتی از این دست. نگران نباشید ما اطلاعات لازم برای انتخاب بهترین باند و بلندگوی مناسب نیاز و هدفتان را در اختیار شما می گذاریم.
البته شما را با این اطلاعات تنها نگذاشته و با فراهم کردن امکان مشاوره رایگان به شما در انتخاب بهترین اسپیکر مدنظرتان یاری می دهیم. بنابراین هر سوال و ابهامی که پیرامون خرید انواع باند و بلندگو دارید، با خیال راحت آنها را با کارشناسان دیجی صدا مطرح نمایید.


ادامه متن را اینجا بخوانید.