میکروفن بی سیم دستی شور SHURE SLX24/SM58

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

SHURE

آیا تمام محصولات دیجی کالا اصلی است؟

....
در چند سال اخیر در حوزه تخصصی ما که مربوط به ادوات اجرای زنده و آلات موسیقی است، دیجی کالا وارد شده است و با قرار دادن انواع کالا ها با قیمت های گوناگون، گاهی اوقات حتی کمتر از عرف بازار، رقابت جالبی را به وجود آورده است.
.....
مورد وحشتناک دیگر این که فروشنده در دیجی کالا، کالای تقلبی را با قیمت کالای اصلی عرضه می کند و با کمی قیمت پایین تر از کالای اصلی. اینجا باز هم مصرف کننده با احساس غرور و شعف فراوان، کالا را سفارش می دهد و ادامه ماجرا … برای نمونه به مثال زیر توجه کنید:


....
جهت مطالعه ادامه آیا تمام محصولات دیجی کالا اصلی است؟ اینجا کلیک کنید

محصولات مشابه

هوشمند و با دوام

سیستم های میکروفن بی سیم شرکت SHURE سری SLX عملکرد و قابلیت اطمینان مورد نیاز برای استفاده در اماکن مختلف برای تقویت و بهبود کیفیت صدا را فراهم می کند. این سیستم های UHF حداکثر در هشت پهنای باندی متفاوت می باشد که در طیف 24 مگاهرتز است. این سری شامل گیرنده SLX4 و فرستنده دستیSLX2 و با کپسول های متفاوتی عرضه می شود که معروف ترین آنها SM58 و BETA58 است. همچنین از بادی پک SLX1 برای میکروفن یقه ای استفاده می شود.

SLX4

گیرنده SLX4 رک مونت و قابل نصب در رک می باشد و ویژگی مهم آن طراحی آنتن ها به صورت Diversity است. این نوع طراحی امکان پذیرش قوی ترین سیگنال را برای رسیدن به بهترین کیفیت فراهم می کند. گیرنده SLX4 دارای یک صفحه نمایش جامع LCD برای نمایش اطلاعات فرکانس، گروه و کانال و همچنین وضعیت باطری فرستنده و سطح صوتی می باشد.

SLX2

فرستنده دستی SLX2 با دو مدل کپسول SM58 و BETA58 تولید می شود. این کچسول ها الوی قطبی کاردیود و سوپرکاردیود دارند که ضامن کیفیت بالا و عدم فیدبک در مانیتورها و بلندگوهای اصلی می باشد. سایز باطری فرستنده AA می باشد و با توجه به کیفیت باطری تا بالای 8 ساعت طول عمر دارد.

تک کانال دستی
آنالوگ
542 - 572 MHz
LCD
داینامیک
50Hz-15kHz
کاردیود

تاریخچه SHURE

شور یک شرکت بزرگ آمریکایی در تولید محصولات صوتی است. این شرکت در سال 1925 توسط سیدنی ان. شور در شیکاگو پایه گذاری شد و در آغاز کارش تهیه قطعات اولیه برای ساخت رادیو بود.
تا سال 1928 شرکت شور روز به روز گسترده تر شد و در همین سال برادر سیدنی، ساموئل جی شور به شرکتی که به نام برادران نام گذاری شده بود ، ملحق شد.
در سال 1929 با پیدایش یک رکود بزرگ و زیاد شدن کارخانه های تولید رادیو، شرکت برادران شور مجبور شد که تعداد کارمندان خود را کاهش دهد. در سال 1930 ساموئل جی شور شرکت را ترک کرد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :