ست بلندگو دایناکورد DYNACORD COBRA 2

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

DYNACORD

رسانه تصویری

4 عدد بلندگو پسیو دایناکورد Cobra-Top :

توان تولیدی این بلندگو ۶۰۰ وات مداوم و ۱۲۰۰ وات ماکزیمم می باشد. همچنین فرکانس CROSS-OVER اکتیو این بلندگو ۱۲۴ هرتز و پاسخ فرکانسی آن ۵۰ هرتز تا ۱۵ کیلوهرتز می باشد. مقاومت ورودی این بلندگو ۸ اهم و وزن آن بطور خالص ۶۰ کیلوگرم می باشد. عرض این بلندگو ۶۰۰ میلی متر، ارتفاع آن ۴۹۵ میلی متر و عمق آن ۷۱۷ میلی متر می باشد.

4 عدد ساب ووفر پسیو دایناکورد Cobra-Sub :

توان تولیدی این بلندگو ۶۰۰ وات مداوم و ۱۲۰۰ وات ماکزیمم می باشد. همچنین فرکانس CROSS-OVER اکتیو این بلندگو ۱۲۴ هرتز و پاسخ فرکانسی آن ۳۰ هرتز تا ۱۷۰ هرتز می باشد. مقاومت این بلندگو ۸ اهم و وزن آن بطور خالص ۶۰ کیلوگرم می باشد. عرض این بلندگو ۶۰۰ میلی متر، ارتفاع آن ۶۱۵ میلی متر و عمق آن ۷۱۷ میلی متر می باشد.

2 عددپاور آمپلی فایر دایناکورد LX3000 :

میزان توان دهی خروجی این دستگاه ۵۰۰ وات و در حالت بریج مد ۱۰۰۰ وات می باشد است. پاسخ فرکانسی این دستگاه ۱۵ هرتز تا ۴۰ کیلوهرتز و مقاومت ورودی آن ۲۰ کیلو اهم می باشد. عرض آن ۴۸۳ میلی متر، ارتفاع آن ۸۸٫۱ میلی متر و عمق آن ۳۸۴ میلی متر و وزن کلی آن ۸٫۷ کیلوگرم می باشد.

1 عدد مدیریت بلندگو DSP600 :

دستگاه پردازش صدا است که دارای قابلیت برنامه ریزی و برنامه دهی تحت شبکه و پردازش سیگنال های صوتی دیجیتال را دارد. امپدانس ورودی این دستگاه ۱۰ کیلو اهم و امپدانس خروجی آن ۵۰ اهم است. فرکانس کاری این دستگاه ۲۰ هرتز تا ۲۲ کیلوهرتز می باشد. وزن آن ۴٫۸ کیلوگرم می باشد.

1 عدد رک سیستم دایناکورد CSR-12 :

این رک شامل پنل ها و سایر موارد مورد نیاز برای استفاده و راه اندازی بلندگوهای بالا می باشد. همچنین این رک بصورت آماده بوده یعنی تمام پاور آمپلی فایرها و مدیریت بلندگو ها و سایر لوازم در آن نصب شده و سیم کشی ها نیز انجام شده و فقط آماده روشن کردن سیستم می باشد. در زیر به تشریح محصولات قرار گرفته در این رک می پردازیم :

– 1 عدد رک دایناکورد R-10U :

رک 10 یونیتی آنتی شوک با 2 درب برای قرار گیری پاور آمپلی فایرها و سایر تجهیزات ست درون آن

– 1 عدد پنل CP-48 :

پنل ورودی و خروجی های صدا برای اتصال به منبع تولید صدا و بلندگو ها

– 1 عدد پنل AC 232 :

پنل تقسیم برق برای تقسیم برق بین پاور آمپلی فایر ها و مدیریت بلندگو

تاریخچه شرکت دایناکورد

برند معروف و خوشنام دایناکورد در اواسط دهه چهل میلادی در یک کارگاه کوچک شروع به فعالیت کرد.کارخانه اصلی محصولات شرکت دایناکورد در آلمان واقع شده است که در زمینه طراحی و تولید انواع بلندگو ، میکسر و پاور میکسر و دیگر ادوات صوتی مشغول است.
برای هفتاد سال ، دایناکورد در طراحی و مهندسی سیستم های الکترونیک و صدا، تلاش فراوان کرده و به موفقیت هایی دست یافته است. بدون شک کیفیت بالا و مهندسی پیچیده را در جزء جزء قطعات محصولات دایناکورد می توان یافت و تکیه به این امر باعث شده تا همیشه اعتماد مشتریان را جلب کند.
شرکت دایناکورد همیشه بر روش های نوآورانه تاکید داشته و تمرکز اصلی آن تولید محصول با کیفیت و با دوام و مطابق با نیاز و استاندارد های جهانی است.
شرکت دایناکورد به واسطه داشتن میکسر و پاور میکسرهای با کیفیت و بی رقیب، در سال های اخیر محبوبیت فراوانی در میان کاربران ایرانی پیدا کرده است.
نمایش تمامی محصولات دایناکورد

قیمتش ارزونتر بود خوب میشد

لطفا قیمت این سیستمو. بگین با تشکز

خیلی خوبو قوی هستش اگه قیمتشو بگین خوبه